Rekomenduojami pranešimai

Kas lošia MP ar CO-OP uplay mano uplay: Dzekeris

 

Public CO-OP lošiau ten su atsitiktiniais žmonėmis daug perėjom, visi išėjo, mane išmetė, ėjau vėl CO-OP rado žmones, ir vėl iš naujo nuo to traukinio reikia pradėti, taip išeina, kad Public CO-OP neišsaugo automatiškai ar kaip ten, nes kiek vienu kartu vis iš naujo Public reikia lošti, o Private dar nebandžiau.

Redagavo Džekeris

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip parduoti daiktus , draugas klausė manęs ,nes po kol kas aš dar nežaidžiau FC , užsiėmęs esu su Hitmanu ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip parduoti daiktus , draugas klausė manęs ,nes po kol kas aš dar nežaidžiau FC , užsiėmęs esu su Hitmanu ?

 

Kai nueini pas pardaveja arba pas ta aparata self service kur waypontuose stovi spaust RB reikia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kur rasti buffalo ir dingos? Dar geriau butu jei parodytumet kaip atrodo ju ikonos zemelapyje, astibodo jau, nerandu.

Ir ar galima ka nors pasidaryti pardavimui, ar tiktai sau paciam daraisi?

Redagavo ReiKaz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Iconas gali pamatyti pazejes crafting meniu, paspaudus ant daikto kuriam reikalingi tie gyvunai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Iconas gali pamatyti pazejes crafting meniu, paspaudus ant daikto kuriam reikalingi tie gyvunai

 

Tai, kad ne, ten rodo tik ikona to daigto kurio reikia (pvz.: Dingo pelt), o is kur zinot kur tuos dingos rast, kokia ikona jie pavaizduoti zemelapyje?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nezinau ar pades tau, pats naudojausi in-game map.Nuotrauka

Redagavo Stddtnd

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Va va padejo, pravers ir ateiciai! dekui Stddtnd! :)

Redagavo ReiKaz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Far Cry 3 Lost Expeditions Edition game.co.uk dabar 22.49 bet jis out of stock, tai uzsimeciau stock alerta, manau labai geras deal!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Far Cry 3 Lost Expeditions Edition game.co.uk dabar 22.49 bet jis out of stock, tai uzsimeciau stock alerta, manau labai geras deal!

 

Ne į temą

Mano nuomone geriau nelauk kol bus In Stock ir imk paprasta edition, nes gali būti tai pat, kaip ir su Black Ops 2 su "Nuketown", kad out of stock nuo pat akcijos pradžios buvo ir akcijai pasibaigus vis dar nėra.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na laukdamas sy kart as nieko nepralosiu vistiek :) taip kad dar neprarandu vilties, nors zinau kad yra panasiu situaciju pas juos ten buve :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

reikėjo iškart užsisakyti kai buvo dar preorder, butu gavęs ta kopija, ir nebūtu dabar tau tos problemos "out of stock"

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.