scalman

Dragon Ball: Game Project Age 2011

Rekomenduojami pranešimai

Tikiuosi padaris naujas kalbėjimo animacijas, nes raging blast buvo tragiškos, net nebaigiau žaist žaidimo dėl tokios nesąmonės.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as nesuprantu kaip 2d gali buti ydomiau uz 3d ???? nedaeina siek tiek man..

 

Tu gal iš medžio iškritęs ? Taigi čia trečiojo asmens kamera.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesamone, o tiems, kurie turi tik pc, tai neiseis, o taip norejau, kad butu kazkoks dbz su tokia grafika kaip cia, o dabar nieko tik ant xbox 360 ir ps3-nesamone.Tik nelabai supratau, pagal traileri matosi, kad japonu kalba kalba, tai idomu koks idomumas butu paprastam europieciui zaisti toki zaidima, nieko nesuprantu, bet svarbu yra daug veiksmo, ar ne? :rolleyes:

Redagavo RealEfect

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesamone, o tiems, kurie turi tik pc, tai neiseis, o taip norejau, kad butu kazkoks dbz su tokia grafika kaip cia, o dabar nieko tik ant xbox 360 ir ps3-nesamone.Tik nelabai supratau, pagal traileri matosi, kad japonu kalba kalba, tai idomu koks idomumas butu paprastam europieciui zaisti toki zaidima, nieko nesuprantu, bet svarbu yra daug veiksmo, ar ne? :rolleyes:

 

Bus tikrai ir anglu kalba ir manau jei pasidarysi japoniskai bus galima pasirinkt kad subus angliskus rodytu, o tai yra lb gerai nes man sangokas neskamba kazkaip angliskai :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As norejau pasakyt kad kazkas rase kad butu daug geriau toks kaip budokai ne kaip tenkaichi budokai gal pats is medzio krites...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As norejau pasakyt kad kazkas rase kad butu daug geriau toks kaip budokai ne kaip tenkaichi budokai gal pats is medzio krites...

 

As rasiau kad butu puku kad padarytu kaip budokai 3, o ne kaip tenkaichi budokai, nes budokai 3 man buvo pats geriausias is dbz serijos zaidimu, o paskui pradejo tik prasteti su savo kamera is nugaros ir bandymu sutalpinti kuo daugiau veikeju. Zinoma cia tik mano subjektyvi nuomone Redagavo kybartai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na bet is nugaros zaidimas ir kuo daugiau zmogeliuku yra tai ko reikia dbz tai labiau panasu y filmukus ir koks ydomumas zaist is sono su tokiais neamoningais triukais ar kad ir kokia kamehameha tragiskai atrodo....

 

Na cia mano nuomone :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na bet is nugaros zaidimas ir kuo daugiau zmogeliuku yra tai ko reikia dbz tai labiau panasu y filmukus ir koks ydomumas zaist is sono su tokiais neamoningais triukais ar kad ir kokia kamehameha tragiskai atrodo....

 

Na cia mano nuomone :unsure:

 

Nu budokai 3 nebuvo visiskai 2d zaidimas, veikeja galedavai judint per visa plota panasiai kaip soul calibur zaidimuose. O del bangu tai jei paprasta banga tai nera skirtumo ar ja is sono leidzia ar ten kad vaizdas kampu is nugaros, o jei ten tas ulimate atacks leidi tai ir tam ir tam zaidime rodydavo tu bangu animacijas. Del kuo daugiau zaideju tai gal ir tiesa kad smagiau, bet kam deti tokius veikejus kurie pasirodo filmuke po viena ar pora seriju arba po 40 min filmuose. Del vaizdo is nugaros tai man budavo tiesiog nepatogu, ypac kai su draugeliu zaisdavom tas split screen lb dapisdavo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip matau damete Gt saga biski dadejo map destruction kas tikrai yr gerai o seip tai is dalies gameplay panasus . Na dar savo player kurimas lb linksmas dalykas :)

 

Tik man nervuoja biski kad tie sugriovimai dingsta :) :) uzsitvarko stebuklingai :)

 

Beto niekur nebuvo mineta bus nrml story kad sagom eiti reiktu ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

hmm grafiskai nelabai jis man, patiktu labiau 3 sheideriu, cel shaderis uzmestas, su ne taip drastiskai ryskiom linijom ant texturu, galetu dirbt tiesiog visur pats sheideris, labiau texture less. kazkaip pats praeitu geimu stilius labiau patiko. bet matysim gal ir nieko.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.