scalman

Dragon Ball: Game Project Age 2011

Rekomenduojami pranešimai

aha,tie blizgučiai ir mane erzina,galėtų būti geriau kaip budokai žaidių serijos grafikos stilius (tikroviškesnis man ten) ,bet aišku ne ta pati firma gamina,na bet jau šitoj dalį bent kažką naujo padaro.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na va perėjus visa game galiu padaryt kelias kritėrijas vertinimų pagal save ;D

Story-7,nes labai daug spragų ir panašių dalykų.

Hero mode-9, viskas tenai linksma ir viską dėtis ir panašiai tačiau kartais labai tuščia žemėlapį būna.

Gameplay-6,nes kartais užknisa ,kad atakas tiktai mušantis galima sukaupti beto nuo atakų pabėgti neįmanoma jei neturi ten spec. jiegų.

Map-8,tiek duodu dėl total destruction ,bet man trūko kaip kurių žemėlapių ir ,kad nukelimai is vidurio į šoną ir pan.

Characters-3 Tikra tragėdija yra iš 42 playerių pusė iš jų iškart yra transfuormuoti ir nebegali daugiau į nieką ir palyginus su tenkaichi geimais (senesniais) characters buvo viena iš stipriujų žaidimo pusių.

Atakos-10, už tia tai galiu pagirt nes jų daug ir didžioji dalis atrodo įspūdingai.

Garsas-9, nes kartais tie riksmų garsai tiap įgrysta .... :whistling:

Grafika-7,nes palyginus su raging blast tai man tragedija beveik man daug labiau patiko rb2 grafika....

Ir išvada lygi septyniems na laiko prastumimui ne dbz fanui nerekomenduočiau....

Redagavo xxjudgex

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na aš taip pat tikėjausi kažko geresnio. Charai tai... Na man ir pats fighting system nieko gero, visiškai nėra laisvės ir labai daug ką lemia sėkmė, tų mygtukų spėjimai, o ne skill. Vo tenkaichi 3, ten tai buvo žaidimas, turbūt geresnio dbz žaidimo( bent jau man) nebus :whistling:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man ispradziu char. list's nepatika bet geriau pagalvojus geriau turet maziau kovotoju bet geru ir daznai naudojamu negu daugybe nenaudojamu bei niekam tikusiu :whistling:

Tik niekaip nesuprantu kodel nera is dbz gotena ir trunksa bei is gt goka bei vegeta(bent jau abieju ssj4) :)

O tiesa jokiu gandu negirdet apie dlc?Nes maciau viena video kur rase kad tikrin downloable content

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ir aš tikėjausi daugiau, labiausiai nuvylė kovos sistema, kažkaip tikrai per daug sėkme nulemia ten viską. Kaip Xadex minėjo kažin ar jau bebus geresnis DBZ žaidimas nei Tenkaichi 3, va ten būdavo tikrai labai smagus :whistling:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jei nebus jokiu dlc tai mane lb nuvylė.....

 

Bet gali būt prisireikė jiems lt tai į dlc kai sumes geriausius characters ir pirkit :):)..... :whistling:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.