blistas

Baninami LIVE account'ai iki 31/12/9999

Rekomenduojami pranešimai

Tas MS lai ismoksta demesio i tokias smulkmenas nekreipt. Sutelktu jegas ties Win8 kurimo o ne cia bangas keltu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kas gausit bana, tai nesijunkit per xboxa prie live, nes nuo to momento ai prisijungsit, jusu visi save bus corrupted ir nebegalesit gaut ach daugiau.

pirma tikrinkit maila arba pabandykit prisijungt prie xbox.com.

toliau yra toks neoficialus gandas (kazkas is ms sake paslapcia), kad banu banga vyks 2 men, iki naujo dashboard update kuris bus kazkur spalio men.

planuojama isbaninti apie 500 000 profiliu.

 

taigi visi tie kurie zaide GOD, XBLA, DLC su lievais profiliais yra uzflaginti ir laikui begant gausit bana, as gal pirmasis is forumo bet nepaskutinis manau :)

pradzioj banino tik US profilius, bet dabar girdisi is UK, FR, GER ir tt.

 

Nu man irgi GS gaila, bet tik db supratau kad Mass Effect 2 importer save negalesiu panaudot treciai daliai, nu nebent eis perdaryt su modio, bet nemoku.

 

jai reiks pagalbos del saves perkelimo i kita profili rasyk padesiu ten nera sunku

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jai reiks pagalbos del saves perkelimo i kita profili rasyk padesiu ten nera sunku

 

iš baninto profilio į nebanintą naują profilių? jeigu taip įmanoma tai būtinai rašyk, nes man kol kas nepavyko, nes visi save tiesiog "priristi" prie seno profilio. pamenu dariau iš banintos konsolės perkelima į nebanintą, tai nuėmiau visus flagus su Batch Con Flag Remover ir viskas, o čia kaip naujas profilius tai nekaip neišeina.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

iš baninto profilio į nebanintą naują profilių? jeigu taip įmanoma tai būtinai rašyk, nes man kol kas nepavyko, nes visi save tiesiog "priristi" prie seno profilio. pamenu dariau iš banintos konsolės perkelima į nebanintą, tai nuėmiau visus flagus su Batch Con Flag Remover ir viskas, o čia kaip naujas profilius tai nekaip neišeina.

 

kad kie ten priristi tai nieko tokio ten jug per modio pakeiti profilio id o kad is banintos profilio istraukei tai nezinau reiktu gauti baninta profili su kokiu save pameginciau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kad kie ten priristi tai nieko tokio ten jug per modio pakeiti profilio id o kad is banintos profilio istraukei tai nezinau reiktu gauti baninta profili su kokiu save pameginciau

 

daugiau info kaip su modio pakeisti id, tuoj pabandysiu tada.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Velnias, be reikalo as ja keliaus, zaidziau gal 20 minuciu, nes nepatiko, o dabar per ja bana galiu gaut. Tikiuosi, kad del betos nebanins. O kada galiu taskus pirkti?

 

b** m ba, na Tu ir verksnys ir neapsisprendėlis esi :) Kiekvienoje temoje. Pirk Tu tuos taškus ir žaisk! Jau tiek esi pavogęs iš MS, kad turėtų būti gėda čia skųstis ir verkšlenti. Na prarasi Tu tuos kelis litus.. koks skirtumas?! Suskaičiuok, kiek esi jau pavogęs (atsiprašau: naudos gavęs) iš MS! (kalbu ne tik apie Xbox, bet apie visus produktus, kuriuos gamina MS)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

save pavyko perkelti, viskas ok :)

 

tai saunu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Hm..naudojau ir as non-jtag buda iki tol kai prasidejo sklisti pirmi gandai jog ms badina uz tai.Tada nustojau naudoti si buda(buvo pavasaris dar.Dabar idomu man gresia banas ar nea

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Hm..naudojau ir as non-jtag buda iki tol kai prasidejo sklisti pirmi gandai jog ms badina uz tai.Tada nustojau naudoti si buda(buvo pavasaris dar.Dabar idomu man gresia banas ar nea

 

Gali zinok...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

b** m ba, na Tu ir verksnys ir neapsisprendėlis esi :) Kiekvienoje temoje. Pirk Tu tuos taškus ir žaisk! Jau tiek esi pavogęs iš MS, kad turėtų būti gėda čia skųstis ir verkšlenti. Na prarasi Tu tuos kelis litus.. koks skirtumas?! Suskaičiuok, kiek esi jau pavogęs (atsiprašau: naudos gavęs) iš MS! (kalbu ne tik apie Xbox, bet apie visus produktus, kuriuos gamina MS)

 

Nu kai as dar nepilnametis ir pinigu neuzdirbu, tai man nusipirkti tasku uz 120 lt ir po to ju netekti yra didelis nuostolis. O nezinoma kiek dar tesis sie banai?

 

O nieko neisbanino is sio forumo, kas zaide GOW3 beta?

Redagavo Wolwerine

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As tai galvoju vakar, gerai, kad nezaidziau nieko su non-jtag profiliais, bet tik siandien ryte prisiminiau, kad buvau prisijunges prie dvieju profiliu, is tos temos kur dalino profilius su 2100 msp, kai buvo visi msp isnaudoti as prisijungiau ir atsisiunciau MW2 tema, daugiau nieko, kaip manot galima uz tai gaut profilio ban'a? As tikiuosi, kad ne, nes gaila visu achievementu, dar puse metu gold'o like, ir siaip profilio gaila. O viperiui tai tikrai nepasiseke, nu bet nieko susikursi nauja profili nusipirksi gold ir toliau zaisi, nieko nepadarysi, vis geriau negu konsoles ban'as.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As tai galvoju vakar, gerai, kad nezaidziau nieko su non-jtag profiliais, bet tik siandien ryte prisiminiau, kad buvau prisijunges prie dvieju profiliu, is tos temos kur dalino profilius su 2100 msp, kai buvo visi msp isnaudoti as prisijungiau ir atsisiunciau MW2 tema, daugiau nieko, kaip manot galima uz tai gaut profilio ban'a? As tikiuosi, kad ne, nes gaila visu achievementu, dar puse metu gold'o like, ir siaip profilio gaila. O viperiui tai tikrai nepasiseke, nu bet nieko susikursi nauja profili nusipirksi gold ir toliau zaisi, nieko nepadarysi, vis geriau negu konsoles ban'as.

 

Tai, kad pasinaudojai svetimu account'u naudai gauti - irgi pažeidžia MS taisykles. Tad gali tikėtis nuobaudų.

 

Niekas netikėjo, kai per visus forumus bandžiau garsiai visiems pasakyti, kad no-jtag - nelegalu bei kad gausit profailų banus (ne konsolės) už tai. Niekas netikėjo ir bandė visaip įrodyti, kad čia neva "atėjo draugas su savo profailu ir nieko čia nėra nelegalaus". Na ir aišku mane paranojiku išvadino (LM'e ypač dėl to kentėjo mano reputacija; gaila, kad negaliu ten pasakyti dabar "O KĄ AŠ JUMS SAKIAU!!!", nes vėl eilinis account banas man bus... nespėju kurtis).

 

Tad turiu pripažinti, kad rezultatai (prasidėję banai) - džiugina mano savimeilę :)

 

Grįžtant prie temos: jei darai kažką nelegalaus - tikėkis bano! Tie pavieniai profailų sharinimai nėra masinis reiškinys ir greičiausiai vargiai ar iškils į viešumą (lyginant su no-jtag masiškumu). Tad gal viskas bus OK. Bet turėk omeny..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

www.xbox360iso.com not working? lol Hacked by xbox.com ? gf? :thumbsup4: :thumbsup4:

 

"Zinau buga kaip prisijungt"

Redagavo multikist

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.