blistas

Baninami LIVE account'ai iki 31/12/9999

Rekomenduojami pranešimai

Nu va, dar kaip tik įsijungiau From Dust vakar ir pralošiau vakarą visą...Galėjau ir ankščiau pasižiūrėti šitą temą, o dar dabar ypač rinkau visus achievementus, apmaudu butų viską prarasti ir dar goldą kartu su gamerscore, aišku kažkaip goldas ne tiek svarbu kaip gamerscore, nes tikrai daug laiko praleidau prie kai kurių achievementų ;)

 

Kažin ar išsisuksi Ignai ,nes daugybė žmoniu gavo ban vien dėl to kad žaidė vieninteli arcade from dust .

Redagavo ButasJ

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na tarkim viską atsistatysi ir.. būsi sugaišęs mėnesį ir dar naujų prižaidęs ir MS ims ir BAN :D

Man tiesiog būtų gaila laiko.

 

Arba bent jau darytum su tokiu account'u, kuris Tau iš esmės nesvarbus. Ir lygiagrečiai susikurtim normalų.

 

 

na tuos ach galima ir per diena atsirakint, be to kadangi atrakineji ne ant online profilio, MS nezino per kiek laiko jie buvo surinkti, aisq svabiausia neatsirakinti online achievementu :D

 

daug forumų šiaip skaičiavau, kažkur pamačiau, atrodo http://www.xboxland....forum/index.php, ten protingi žmonės sėdi

tai tegul baniną, jau gi sakiau 3 kartus :D koks skirtumas ant kokio acc daryti, vis vien pagrindinis jau užbanintas, o čia šiaip ant greičio kažkas sukurta buvo :)

tiesiog pagrindinis gaišinimo laiko priežastis, permesti iš vieno acc save į kitą, tai ir užimą daugiausiai laiko, nes kiekviena save reikia prasukti pro modio, pakeisti id, permesti į kitą accounto folderį ir t.t... vienaip ar kitaip tai reikėtu padaryti, o achievmentai šiaip kartu su save failais atidaromi, kaip bonusas :)

koks tada tolkas žaisti žaidimą nuo vidurio, o visi achievmentai uždaryti.

 

na matai jei nori persimest save tai kitas reikalas, bet kam tau reikia seivu is zaidimu prie kuriu tu jau nebeprisesi?

tarkim F3 as jau niekad nezaisu, nes ji perejau kiaurai, taipogi nereikia ir visu COD, GOW, ir visu kitu zaidimu kuriu as jau neliesiu.

man kas svarbiausia bus tai Mass Effect visu daliu save ir importer failas, kadangi noresiu dar visus DLC palost, taipogi ir Dead Space 2, ir galbut AC:B.

Tai galima sakyt is mano 35 library zaidimu man reikes tik 4-5 seivu, visus kitus galesiu drasiai atsirakint ir nesukt pautu.

 

Nu va, dar kaip tik įsijungiau From Dust vakar ir pralošiau vakarą visą...Galėjau ir ankščiau pasižiūrėti šitą temą, o dar dabar ypač rinkau visus achievementus, apmaudu butų viską prarasti ir dar goldą kartu su gamerscore, aišku kažkaip goldas ne tiek svarbu kaip gamerscore, nes tikrai daug laiko praleidau prie kai kurių achievementų :)

 

bet tai kai tu prisigavai Nuotrauka, bus tau playmaniojoj nesilankyt Nuotrauka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bet tai kai tu prisigavai Nuotrauka, bus tau playmaniojoj nesilankyt Nuotrauka

 

 

Tai va, kad kažkaip nebuvau kelias dienas ir va, kad nori, tik draugelis parodė ant pc šitą From Dust žiūriu čia XBLA, galvoju pasileisiu, bet xboxiso temoje iš kurios siunčiausi buvo tik perspėjimas jog nesisiūsti iš download history, nes gali būti banas, todėl kažkaip ir nesuabejodamas žaidžiau...

 

Bet kaip sako Juozas, jog keli žmonės gavo baną vien dėl to, kad žaidė From Dust, tai dabar kilo mintis, ar čia negali būti Ubisoft iniciatyva pasiūlyti MS bausti žmones dėl Marketplace vagysčių, juk jie labai susirūpinę apsaugomis savo žaidimų, bent jau kiek girdėjau iš žmonių kurie nelegaliai žaidžia PC žaidimus. Labai patys Ubisoft sustiprinę apsaugas savo žaidimų ir reikia ilgiau palaukti tinkamo crack, o išėjus From Dust žaidimui, aišku leidėjai Ubisoft, pradėjo bausti MS dėl no-jtag loop. Tai galbūt Ubisoft visus mus "paskundė" MS ir pareikalavo imtis kokių nors priemonių...Bet čia tik mano spėjimai, jei turit kažkios info, kuri gali paneigt šiuos teiginius - panekit, nes aš tiesiog spėju, be jokio info šaltinio ir pan. :).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na matai jei nori persimest save tai kitas reikalas, bet kam tau reikia seivu is zaidimu prie kuriu tu jau nebeprisesi?

tarkim F3 as jau niekad nezaisu, nes ji perejau kiaurai, taipogi nereikia ir visu COD, GOW, ir visu kitu zaidimu kuriu as jau neliesiu.

man kas svarbiausia bus tai Mass Effect visu daliu save ir importer failas, kadangi noresiu dar visus DLC palost, taipogi ir Dead Space 2, ir galbut AC:B.

Tai galima sakyt is mano 35 library zaidimu man reikes tik 4-5 seivu, visus kitus galesiu drasiai atsirakint ir nesukt pautu

 

na tarkim aš mėsių tik tuos seivus, kuriuos dar neperėjau, išskyrus aišku, kaip jau minėjai ME ir ME2. ypač super gaila iš PES 2011 mano Master League komandos, prie kurios sėdėjau ~200val ir dabar reikia viską daryti iš naujo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai galbūt Ubisoft visus mus "paskundė" MS ir pareikalavo imtis kokių nors priemonių...Bet čia tik mano spėjimai, jei turit kažkios info, kuri gali paneigt šiuos teiginius - panekit, nes aš tiesiog spėju, be jokio info šaltinio ir pan. :).

 

tokiu atveju ne tik ubisoft, bet ir bungie, treyarch ir kiti. nos as manau kad cia pats ms mato pasiartojancius zaidimu ID nors jie turi but unikalus kiekvienaj zaidimo kopijaj.

 

na tarkim aš mėsių tik tuos seivus, kuriuos dar neperėjau, išskyrus aišku, kaip jau minėjai ME ir ME2. ypač super gaila iš PES 2011 mano Master League komandos, prie kurios sėdėjau ~200val ir dabar reikia viską daryti iš naujo

 

nu tai jeigu situs persimesi, kiek laiko uztrusi? beje del naujo nicko tai jis ne toks originalus kaip senasis, reikejo 'KypuTeTpaByНx' pasivadint :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dėl nicko tai kai pamačiau kad bananas, norėjau išviso parašyti msSUCKmyBALLS

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

 

nu tai jeigu situs persimesi, kiek laiko uztrusi? beje del naujo nicko tai jis ne toks originalus kaip senasis, reikejo 'KypuTeTpaByНx' pasivadint :)

 

Viperi, matau mano pasiūlytas gt vis dar laisvas. Neužsireginai dar? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Viperi, matau mano pasiūlytas gt vis dar laisvas. Neužsireginai dar? :)

 

niekur neskubu, reikia zinai laiko atsigaut, negaliu taip imt is su kitu acc pradet, juk su anuo 4 metus draugavau, prisirisau ir po issikirimo man reikia pabut vienam kuri laika :) 4 metai visgi...

 

 

beje tavo nuorodos neatidaro, kokiu adresu ten reik chekintis ar acc vardas neuzimtas?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

niekur neskubu, reikia zinai laiko atsigaut, negaliu taip imt is su kitu acc pradet, juk su anuo 4 metus draugavau, prisirisau ir po issikirimo man reikia pabut vienam kuri laika :) 4 metai visgi...

 

 

beje tavo nuorodos neatidaro, kokiu adresu ten reik chekintis ar acc vardas neuzimtas?

 

Nuoroda ir neturi veikti. Aš tiesiog daviau linką į Viper the Phoenix vartotojo puslapį, kurio realiai nėra :) Kai kursies naują account'ą tai ir tiesiai formoje leis pasitikrinti, ar toks acc yra ar ne.

Nors šiaip tų puslapių pilna:

http://checkgamertag.com/

http://gamertagchecker.com/

 

 

PS: Acc ne moteris.. nereikia tiek prisirišti :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

PS: Acc ne moteris.. nereikia tiek prisirišti :D

 

4 metai... per tiek laiko zinai prisirisi, leidi vakarus kartu, ryte tik atsikeles irgi gali greituka pries darba pavaryt (zinai pora mach'u) :D

ir siaip kai tik liudna, galima pabuti kartu ir pasilinksminti :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

4 metai... per tiek laiko zinai prisirisi, leidi vakarus kartu, ryte tik atsikeles irgi gali greituka pries darba pavaryt (zinai pora mach'u) :D

ir siaip kai tik liudna, galima pabuti kartu ir pasilinksminti :D

 

Ne į temą

Nežinodamas temos ir paskaitęs tavo žodžius, gali apie kai ką kitką pagalvoti :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Nežinodamas temos ir paskaitęs tavo žodžius, gali apie kai ką kitką pagalvoti :)

 

Žinai, kaip sakoma:

 

Подрочил с утра - день не прошёл зря

 

Tad Viper'į pilnai suprantu :) Pats mėgstu kokį achievement'ą ryte padaryti :) :) :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žinai, kaip sakoma:

 

Подрочил с утра - день не прошёл зря

 

Tad Viper'į pilnai suprantu :) Pats mėgstu kokį achievement'ą ryte padaryti :) :) :)

 

nu jo, bet as ne vienas tuo achievementus darau, buna kad ir draugu pagalbos reikia :) :) :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aš tai ryte kavos nesugebu padaryti nes nieko nesuprantu, o jus čia achivmentus prieš darbą :)

įdomus dalykas, kad naujame GT liko VIP nuo Battlefield BC2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.