blistas

Baninami LIVE account'ai iki 31/12/9999

Rekomenduojami pranešimai

Žiauriai tingiu skaityti ką čia prifloodinot, bet skaičiau, kad banina tuos, kas siuntėsi DLC su modintais profiliais per download history. Kas taip darė buvo visiški idiotai net pagalvot apie tokius veiksmus. Aš lošiau non-jtag ilgai, bet nebanintas dar(tfu tfu). Have a nice day :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žiauriai tingiu skaityti ką čia prifloodinot, bet skaičiau, kad banina tuos, kas siuntėsi DLC su modintais profiliais per download history. Kas taip darė buvo visiški idiotai net pagalvot apie tokius veiksmus. Aš lošiau non-jtag ilgai, bet nebanintas dar(tfu tfu). Have a nice day :)

 

daug buvo tokiu kurie nesiunte is history, tarp ju ir as. buvo kas zaide tik "from dust", "halo reach" ar "black ops map packa" uzteko viena situ pazaist ir viskas, su kitais zaidimas dar neaisku kaip jei jiesko, bet faktas kad UK acc buvo isbaninta daug maziau negu US

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bfbc2 vip prie konsoles pririštas todel ir liko.

 

Tai jei dabar nusipirkciau Vip koda ir mane isbanintu, susikurus kita profili, kodas butu? O tie Spectact kitai?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai jei dabar nusipirkciau Vip koda ir mane isbanintu, susikurus kita profili, kodas butu? O tie Spectact kitai?

 

tai tu dar nenusipikai vip? :) Redagavo audirs4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai jei dabar nusipirkciau Vip koda ir mane isbanintu, susikurus kita profili, kodas butu? O tie Spectact kitai?

 

Ne į temą

tai tu gal geriau nebepirk, nes su tokiais tavo tempais žiūrėsi kad jau BF3 išėjo...
Redagavo S9B

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai jei dabar nusipirkciau Vip koda ir mane isbanintu, susikurus kita profili, kodas butu? O tie Spectact kitai?

 

 

Ne nu Tu esi Epinis...

:thumbup:

 

Nereikėjo taip giliai priimti į širdį, kai aš Tau rašiau tai: http://www.playmanija.lt/forumas/t31663/baninami-live-accountai/page__view__findpost__p__238726

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bfbc2 vip prie konsoles pririštas todel ir liko.

 

pasirodo net ir ne prie konsolės, o prie EA paso, kuri sukuri prieš žaidžiant online režime.

Labai protingas žingsnis iš EA pusės, tiesiog įvedžiau savo emailą nuo seno GT su pw į EA pass ir viskas, VIP yra, tik statai iš 0

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pasirodo net ir ne prie konsolės, o prie EA paso, kuri sukuri prieš žaidžiant online režime.

Labai protingas žingsnis iš EA pusės, tiesiog įvedžiau savo emailą nuo seno GT su pw į EA pass ir viskas, VIP yra, tik statai iš 0

 

Tai gal vienu VIP'u gali pasinaudoti keli žaidėjai/konsolės?

 

Aišku tada stats'ai bus bendri. Bet klausimas: ar iš viso tai veiks.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų buvo nauja banų banga ,furumuose mačiau ,kad banus gavo ir tie kurie paskutinį kartą non jtag žaidė prieš 6–8 menesius. Turim aukų?

Redagavo ButasJ

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai gal vienu VIP'u gali pasinaudoti keli žaidėjai/konsolės?

 

Aišku tada stats'ai bus bendri. Bet klausimas: ar iš viso tai veiks.

 

klausimas įdomus, reikės gal išbandyti.

statsai bus kiekvienam GT atskiri, nes laikomi EA servuose kurie pririšti prie GT.

kad keli žaidėjai gali pasinaudoti tai jau tikrai, nes man taip pavyko padaryti.

 

Tai jei dabar nusipirkciau Vip koda ir mane isbanintu, susikurus kita profili, kodas butu? O tie Spectact kitai?

 

tikriausiai, forumas tavo akimis atrodo taip:

 

Nuotrauka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne nu Tu esi Epinis...

:first:

 

Nereikėjo taip giliai priimti į širdį, kai aš Tau rašiau tai: http://www.playmanija.lt/forumas/t31663/baninami-live-accountai/page__view__findpost__p__238726

 

Sialp as VIP neturiu tik del to, kad esu Vokietijoj, bet si sekmadieni grizes is kart ji nusipirksiu. Darot labai skubotas isvadas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Sialp as VIP neturiu tik del to, kad esu Vokietijoj, bet si sekmadieni grizes is kart ji nusipirksiu. Darot labai skubotas isvadas.

 

Tu dar nesupranti ką mes tau norim pasakyti? Tavo tokie patys postai vos ne visuose temose, kad tu pirksi ta, aną, bet kaip nenusiperki jau mėnesį (gal klystu, gal jau ilgiau), taip ir nenusiperki. Niekam neįdomu ką tu pirksi, už ką pirksi, kodėl pirksi ir kada pirksi! Dar pakartosiu - NIEKAM!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu va ka tik gavau bana seip gerai kad dar goldo metams nenusipirkau . Ech bent jau seivai nesusikoruptino

 

tai jei pasileisi zaidimus ir pradesi zaist juos prades corruptintis, bent jau taip rase xbox.iso forume, be to ach jau negalesi gaut, jei per xboxa gavai bana.

 

tavo koks acc regionas US ar UK?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai jei pasileisi zaidimus ir pradesi zaist juos prades corruptintis, bent jau taip rase xbox.iso forume, be to ach jau negalesi gaut, jei per xboxa gavai bana.

 

tavo koks acc regionas US ar UK?

 

su seivais viskas ok, jie nekoruptinasi, čia jeigu ant konsolės bananas, tada taip, reikės nuimti flagus ir padaryt rehash, o o kai ant profilio, tai užteks pakeisti id per modio ir viskas ok

 

Nu va ka tik gavau bana seip gerai kad dar goldo metams nenusipirkau . Ech bent jau seivai nesusikoruptino

 

sukursi nauja GT, gausi goldą 30 dienų trialą :)

Redagavo KypuTeTpaBy

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.