blistas

Baninami LIVE account'ai iki 31/12/9999

Rekomenduojami pranešimai

Kaži kiek ilgai šitas būdas veiks.

Turėtų ilgai netrukti, kol MS susigaudys.

Čia toks labai procedūrinis dalykas (ne techninis) ir lengvai sutvarkomas iš MS pusės. Nurodys MS vadovai savo žmonėms patikrinti account'ų būklę (ar nėra suspendintas dėl ko nors kitko) prieš suspendinant dėl negražių žodžių ir tiek.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

* užtenka paleisti tik vieną kažkokį nelegalų tūrinį ir Jūsų profilis bus užblokuotas iki 9999 metų;

 

O nezinot ar skaitos GOW beta ar tik non-jtag metodas?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sitas video imestas 2010.07.28, todel cia ne sitai banu bangai skirtas exploitas, juk matosi kad xbox.com puslapis seno pavyzdzio.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu, man jau per vėlu, dar darau taip, žaidžiu non-jtag būdu TIK VIENĄ žaidimą - black ops, neleidžiu jokių papildomų dlc ir kita. Gal praslysiu...

Redagavo BlueSing

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu ka, sedim, laukiam. ziurim kas bus. as irgi koja istaciau i sita sh. tai laukiu dabar ar gausiu emaila. :D bet kai pagalvoji, nu zaja :D atrodo stengies buti geras vartotojas, perki originalus, live, taskus, ir vat karta idomumui pabandai... nu ir pareik dabar.

 

uzjauciu tuos kuriuos paagvo na bet ant savo galvos viska darom.

 

paziurekit i sviesiaja (lietuviska) puse - uzsienyje uzbanino zmones kur po 100-70k gamerscore turejo tai kaip jiem dabar abydna turi buti :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bandau dabar pagudrauti su GS :) aišku 20k nepavyks sugrąžinti, bet iš esmes įmanomą. pažiūrėsiu ar MS padarys acc mano kažką ar ne, vis vien jau pofig :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bandau dabar pagudrauti su GS :) aišku 20k nepavyks sugrąžinti, bet iš esmes įmanomą. pažiūrėsiu ar MS padarys acc mano kažką ar ne, vis vien jau pofig :)

 

Didele tikimybe kad profilis bus corrupted :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bandau dabar pagudrauti su GS :) aišku 20k nepavyks sugrąžinti, bet iš esmes įmanomą. pažiūrėsiu ar MS padarys acc mano kažką ar ne, vis vien jau pofig :)

 

tai zinoma galima atsiraint ach ant kito profilio tol kol jis offline, po to pasijungi i LIVE ir zaidi kaip zaides :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai zinoma galima atsiraint ach ant kito profilio tol kol jis offline, po to pasijungi i LIVE ir zaidi kaip zaides :)

 

esme tame, kad jeigu darai taip, kaip jau minėjo kažkas galimybė kad sugadinsi acc, bet visada darau backup.

vakar perkėliau fallout 3 save kur esu 21lvl ir pabandžiau atrakinti vieną achievmentą kur reikia padėti granatą į kišenę kažkam kol esi hidden. padėjau, achievmento negavau (ant seno acc jis buvo atrakintas), reiškia kad save faile jau yra atidaryti achievmentai - šiek tiek pažaidžius su modio ir kitais editoriais, galima rankiniu būdų atidaryti :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

esme tame, kad jeigu darai taip, kaip jau minėjo kažkas galimybė kad sugadinsi acc, bet visada darau backup.

vakar perkėliau fallout 3 save kur esu 21lvl ir pabandžiau atrakinti vieną achievmentą kur reikia padėti granatą į kišenę kažkam kol esi hidden. padėjau, achievmento negavau (ant seno acc jis buvo atrakintas), reiškia kad save faile jau yra atidaryti achievmentai - šiek tiek pažaidžius su modio ir kitais editoriais, galima rankiniu būdų atidaryti :)

 

Jaučiu, kad baną gausi labai greitai vėl.

Nebent netingi knaisiotis po tuos profailus, seivus ir hackinti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jaučiu, kad baną gausi labai greitai vėl.

Nebent netingi knaisiotis po tuos profailus, seivus ir hackinti.

 

gausiu tai gausiu, čia jau principo reikalas prasidėjo :)

na vakar užkelti iki 1500gs man užtruko apie 1,5val, taip tarkim po žaidimą į dvi dienas, niekur neskubėdamas per mėnesį gal ir pavyks. aišku nereikia tuo piktnaudžiauti, atidarau visus achievmentus pagal chronologijos tvarką kurie buvo atrakinti užbanintame profilyje, nuemu flagus ir t.t.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

Tai reiškia:

* banai nėra dalijami kažkokių random būdų kaip visi manė;

* užtenka paleisti tik vieną kažkokį nelegalų tūrinį ir Jūsų profilis bus užblokuotas iki 9999 metų;

* banai (kaip aš supratau) nebus dalinami tiems, kas žaidė GoD tūrinį iki 2011-08-14 dienos;

* banai bus dalijami visada už bet kokį pažeidimą (GS taškų sukimas, GoD tūrinį, įvairius scamus), tai kad 500 000 profilių bus išbaninta, blogai suprasta informacija, per pirmą savaitė buvo išbaninta apie 500 000 profilių;

 

Source /link gal turi kad sakai iki 08-14 nebanina, nes as losiau iki liepos vidurio kazkur ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gausiu tai gausiu, čia jau principo reikalas prasidėjo ;)

na vakar užkelti iki 1500gs man užtruko apie 1,5val, taip tarkim po žaidimą į dvi dienas, niekur neskubėdamas per mėnesį gal ir pavyks. aišku nereikia tuo piktnaudžiauti, atidarau visus achievmentus pagal chronologijos tvarką kurie buvo atrakinti užbanintame profilyje, nuemu flagus ir t.t.

 

Na tarkim viską atsistatysi ir.. būsi sugaišęs mėnesį ir dar naujų prižaidęs ir MS ims ir BAN :)

Man tiesiog būtų gaila laiko.

 

Arba bent jau darytum su tokiu account'u, kuris Tau iš esmės nesvarbus. Ir lygiagrečiai susikurtim normalų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Source /link gal turi kad sakai iki 08-14 nebanina, nes as losiau iki liepos vidurio kazkur :)

 

daug forumų šiaip skaičiavau, kažkur pamačiau, atrodo http://www.xboxland.net/forum/index.php, ten protingi žmonės sėdi

 

Na tarkim viską atsistatysi ir.. būsi sugaišęs mėnesį ir dar naujų prižaidęs ir MS ims ir BAN ;)

Man tiesiog būtų gaila laiko.

 

Arba bent jau darytum su tokiu account'u, kuris Tau iš esmės nesvarbus. Ir lygiagrečiai susikurtim normalų.

 

tai tegul baniną, jau gi sakiau 3 kartus :) koks skirtumas ant kokio acc daryti, vis vien pagrindinis jau užbanintas, o čia šiaip ant greičio kažkas sukurta buvo :)

tiesiog pagrindinis gaišinimo laiko priežastis, permesti iš vieno acc save į kitą, tai ir užimą daugiausiai laiko, nes kiekviena save reikia prasukti pro modio, pakeisti id, permesti į kitą accounto folderį ir t.t... vienaip ar kitaip tai reikėtu padaryti, o achievmentai šiaip kartu su save failais atidaromi, kaip bonusas :)

koks tada tolkas žaisti žaidimą nuo vidurio, o visi achievmentai uždaryti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu va, dar kaip tik įsijungiau From Dust vakar ir pralošiau vakarą visą...Galėjau ir ankščiau pasižiūrėti šitą temą, o dar dabar ypač rinkau visus achievementus, apmaudu butų viską prarasti ir dar goldą kartu su gamerscore, aišku kažkaip goldas ne tiek svarbu kaip gamerscore, nes tikrai daug laiko praleidau prie kai kurių achievementų ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.