Luigi

Žurnalas "Kiber Zona"

Rekomenduojami pranešimai

2017-09-08 20:06, Luigi parašė:

matau jog yra numeriu kuriu neturiu. Tas virsutinis sudomino. Idomu ka tuo metu rase apie Prince of Persia 3D :)

KiberZona99-3.pdf

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

va va sitas :D

WTyYpY8.png

 

mano pirmas zurnalas kuri esu pirkes apie kompiuterinius zaidimus ir kuri visdar turiu pas save.

Labai dekui uz visus scanus!! Idomu vartyt pamenant tuos laikus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Baisiai smagu su tu laiku nostalgija pavartyt tuos zurnalus, kuriu jau niekur nerasi. Begalo dekingas! Aciu, kad pasidalinat su visais!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labas,

Ačiū už nuskanuotus žurnalus! Aš taip pat turiu "Kiberzona" žurnalų namuose ir galiu nuskanuoti. Taip pat siekiu susirinkti PDF tų žurnalų, kurių neturiu. Artimiausiu metu pasistengsiu įdėti savo kolekcijos foto.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
2020-08-21 10:42, Smalsutis parašė:

Labas,

Ačiū už nuskanuotus žurnalus! Aš taip pat turiu "Kiberzona" žurnalų namuose ir galiu nuskanuoti. Taip pat siekiu susirinkti PDF tų žurnalų, kurių neturiu. Artimiausiu metu pasistengsiu įdėti savo kolekcijos foto.

Šaunu, laukiam! Kokių žurnalų turi? Galbūt turi PC Klubas žurnalų?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 17 valandų, Suveln parašė:

Šaunu, laukiam! Kokių žurnalų turi? Galbūt turi PC Klubas žurnalų?

• Deja, turiu/ieškau tik Kiberzona. Manau, šitas buvo vienintelis originalus leituviškas, todėl vertas dėmesio. Dauguma kitų žurnalų buvo niekam tikę versti užsieniniai.

• Kitas vertas demesio buvo PC Zone (UK) iš kurio įkvėpimo sėmėsi ir lietuvaičiai. Jo įdomiausius numerius iš 199x-200x eros galima rasti Archive .org

image.png.d2c89faffcbffd8e6112c20a665fd1f1.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 16 valandų, Suveln parašė:

tai ką tu pasakei nėra tiesa, bet tiek to. :)

Iš dalies sutinku. Aš turiu galvoje, kad apie 2000-2003 metus visi jau turėjo kompus ir internetą, tai tie žurnalai, kuriuos leido vėliau niekam neberūpėjo ir nieko juose nerašė, ko nebūtų galima rasti internete. Pirmuosius žurnalus daugiausiai pirko tie, kurie apie PC tik svajojo ir dėl tokių žurnalų galiausiai įsigijo PC. Kiberzona buvo technologijų populiarinimo pionieriai. Todėl man jie įdomūs. Pats žaidimų žurnalų konceptas pas mus negalėjo ilgai gyvuoti. Iš esmės, vakaruose tokių leidinių tikslas buvo - padėti priimti sprendimą perkant legalius žaidimus, kai tie žaidimai kainuodavo 50 dolerių/svarų (tuo metu Lt 200-250Lt). Tik kad turguje tuos pačius pardavinėdavo po 8-12 Lt už kompaktą. Tai kažkiek dar buvo aktualu, kol neatsirado pas kiekvieną interneto tiekėją ir kiekvienam studentų bendrabuty FTP servakai :), o paskui ir tų žurnalų nereikėjo, nes žmonės galėjo pažaisti žaidimą, o ne apie jį paskaityti. Va taip ir išmirė tie žurnaliukai., o kokiais 2005 m. kas juos skaitė, tai aš išvis neįsivaizduoju...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš valandą, Smalsutis parašė:

o kokiais 2005 m. kas juos skaitė, tai aš išvis neįsivaizduoju...

popieriaus fetišistai. pvz aš :D 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.