Epas

Abraham Lincoln Vampire Hunter

Rekomenduojami pranešimai

Traileris patiko. Burtono ir Bekmambetovo pavardės mane papirko. Jei bus Burtono filmams būdinga atmosfera, Bekmambetovo efektai - I'm in! Ir scenarijus... Svarbiausia - scenarijus. Jau vienas toks filmas buvo, "Priest" vadinasi. Atrodo ir aktorių kolektyvas puikus, ir idėja, nors ir ne nauja, bet atnaujinta, tačiau vistiek filmas gavosi toks "meh..". Čia aktoriai nepažįstami, tik Mary Elizabeth Winstead mačiau ir tiesą sakant ji man visai patiko. Laikas parodys ar filmas bus geras, bet šedevro nesitikiu. Kolkas manau, kad tai pinigų melžimas, bet norėčiau bent jau kažko panašaus į "Van Helsing", tada aš nieko prieš melžimą.

 

EDIT: Epikus: sutvarkyk nuorodas ;]

Redagavo tymbarkFM

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Traileris patiko. Burtono ir Bekmambetovo pavardės mane papirko. Jei bus Burtono filmams būdinga atmosfera, Bekmambetovo efektai - I'm in! Ir scenarijus... Svarbiausia - scenarijus. Jau vienas toks filmas buvo, "Priest" vadinasi. Atrodo ir aktorių kolektyvas puikus, ir idėja, nors ir ne nauja, bet atnaujinta, tačiau vistiek filmas gavosi toks "meh..". Čia aktoriai nepažįstami, tik Mary Elizabeth Winstead mačiau ir tiesą sakant ji man visai patiko. Laikas parodys ar filmas bus geras, bet šedevro nesitikiu. Kolkas manau, kad tai pinigų melžimas, bet norėčiau bent jau kažko panašaus į "Van Helsing", tada aš nieko prieš melžimą.

 

EDIT: Epikus: sutvarkyk nuorodas ;]

 

Aš irgi kol kas labai skeptiškai žiūriu į šį filmą, bet potencialo yra jei negeram, tai bent normaliam penktadienio filmui. Akyvaizdu jau dabar, jog po sąmonės klodus čia nebus kapstoma, jei gausis dvasia bent kiek panašus į kokį Guy Ritchie "Šerloką Holkmsą", bus visai nieko.

 

Pamenu tą "Priest" filmą :dribble: . Treileris atrodė tikrai neblogai ir daug žadėjo, o kai nuėjom pasižiūrėti filmo, išties buvo geriausiu atveju vidutinybė. Vien efektai. Po to buvo dar toks filmas "Skyline", apie tą "šedevrą" net nėra ką gero pasakyti :dribble:

 

Dėl nuorodų, viskas tvarkingai yra parašyta su atitinkamais kodais, nesuprantu kodėl taip postą rodo. Tie kas turi moderavimo teises čia, gal galėtų pažiūrėti kame bėda, būčiau dėkingas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Video nerodo, nes įdėjai youtube kanalo nuorodą :dribble: O paveiksliuko nuorodoj vietoj "/perziura/" parašyk "/img/"
Redagavo tymbarkFM

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Filmas neblogai atrodo, bet kaip ir kiti minėjo, kaip pats žiūrėjau tą Priest, atrodė prieš filmą, labai geras, bet pasirodė nelabai toks kine, bet su šitu filmu tikėkimies bus kitaip. :dribble:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.