ghah

Perkame iš eBay

Rekomenduojami pranešimai

Na pardavejas atrase ir sake kad net neisiunte.Tai jis sako kad galiu grazint pinigus.Sakiau gerai ir dabar lauikiu kada bus pinigai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal yra zmoniu kurie ruosiasi ka nors pirkti is ebay ?

 

 

ebajus ne parduotuve, ten kai perki tai dazniausiai perki prekes is skirtingu zmoniu, taigi siuntimo kainos neatsimeta (nebent is to pacio imi kelsi daigtus ir tai nevisada)

Redagavo kiler01

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ebajus ne parduotuve, ten kai perki tai dazniausiai perki prekes is skirtingu zmoniu, taigi siuntimo kainos neatsimeta (nebent is to pacio imi kelsi daigtus ir tai nevisada)

 

Bet juk yra parduotuvių kurios savo priekių asortimentą siūlo per ebay.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet juk yra parduotuvių kurios savo priekių asortimentą siūlo per ebay.

 

 

netame esme. jis klausia kas siusis tai galima suprasti, kad zmogus susimest nori, kad sutaupyt ant shippingo ar pan. tiesiog sakau, kad toki dalyka jam padaryt bus labai sunku

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Esu daug kartų pirkes iš ebay - netgi, laimėjas keletą aukcionu. Visas prekes gavau, siuntimas nemokamas trunką iki mėnesio.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip suzinoti Kokiais budais galima atsiskaityti ebay.com ar kitam kokiam ebay;juj ??

 

 

Kalba eina apie bankus, ta prasme paypal zinau galima o daugiau kokiu ?

Redagavo deiviz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man iskilo klausimas ar apsimoka pirkt telefona is ebay.uk kiek kainuotu siuntimas? atrisimas telefono. ir kaip atsisiusti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prie kekvienos prekes yra nurodyta, kur siuncia, per kiek laiko gali atsiusti, ir kiek kainuos, nesvarbu kad ebayco.uk ten pilna prekiu kurios siunciamos is kinijos ir kitu saliu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

patarčiau pirkti iš amazon telefonus negu iš Ebay (ebay labai daug plaukioja kinietiško brudo)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Telefona Amazone tu greičiau pagautum kinišką negu eBay. eBay moki su PayPal'u ir jeigu kas blogai labai lengva išsiaiškinti ir atgaut pinigus atgal (jeigu pasiseks tai gausi ir pinigus atgal ir pirktą prekę pasilikt galėsi - patirtis). O amazone, moki iš kortos, nuotraukų dažniausiai nematai ir turi pasikliauti tik keleta eilučių žodžių.

 

Amazonas labai geras dalykas visokiam stuff'ui taip kaip ir eBay, o jeigu amazone galima būtų naudot PayPal - eBay net nebenaudočiau.

Redagavo Moo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, turiu pora klausimukų apie ebay parduotuvę. Esu nepilnametis ir man įdomu ar kaip nors man įmanoma nusipirkti prekę su paypal? Galbūt eitų kitu būdų nebūtinai paypal?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, turiu pora klausimukų apie ebay parduotuvę. Esu nepilnametis ir man įdomu ar kaip nors man įmanoma nusipirkti prekę su paypal? Galbūt eitų kitu būdų nebūtinai paypal?

 

Su paypal paprasčiausia ir visi priima tokį atsiskaitymo būdą .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.