ghah

Perkame iš eBay

Rekomenduojami pranešimai

Su paypal paprasčiausia ir visi priima tokį atsiskaitymo būdą .

 

Suprantu, kad priima, bet aš nepilnametiss ir negaliu aktyvuoti paypal sąskaitos, nes neturiu kreditinės. Todėl klausiu kaip galima aktyvuoti paypal sąskaita kitaip? Ar yra kokių kitų atsiskaitymo būdų kaip pirkti iš ebay.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neitu. Jei turiu apie 17 metu tai eik i Ukio banka su tevais, nes kai man buvo 17 tai vienintelis Ukio bankas dave internetine korta. Ir tau ne kreditines reikia. Reikia tiesiog kortos kuriai leistu bankas internete atsiskaityt. Swedo zoom tai ten paprastas Mastercardas kortele ir internetas vienoje. Ukio banke duoda kortele be magneto ir jos niekur nepanaudosi.

Redagavo Th1cKA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neitu. Jei turiu apie 17 metu tai eik i Ukio banka su tevais, nes kai man buvo 17 tai vienintelis Ukio bankas dave internetine korta. Ir tau ne kreditines reikia. Reikia tiesiog kortos kuriai leistu bankas internete atsiskaityt. Swedo zoom tai ten paprastas Mastercardas kortele ir internetas vienoje. Ukio banke duoda kortele be magneto ir jos niekur nepanaudosi.

 

Nebutinai imti iš Ukio Banko, pačiam buvo 14 metų ir iš SEB pasiemiau Visa Virtuon kurią be jokių problemų su PayPal susiejau, tik, kad reikėjo abiejų tėvų sutikimo banke, kad ją pasidaryti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As isvis be korteles is ebay perku, is visokiu saitu sussirenku $$ ir i paypal juos persivedu, ir taip atsiskaitineju visur kur priima PP

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As isvis be korteles is ebay perku, is visokiu saitu sussirenku $$ ir i paypal juos persivedu, ir taip atsiskaitineju visur kur priima PP

 

Prasyciau placiau ;D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As isvis be korteles is ebay perku, is visokiu saitu sussirenku $$ ir i paypal juos persivedu, ir taip atsiskaitineju visur kur priima PP

 

Gal gali plačiau apie tuos saitus?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zmogau, perkant is EBAY nereikia verrified. Gali per FOXBOX terminala persivest i PAYPAL saskaita ir pirkt :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zmogau, perkant is EBAY nereikia verrified. Gali per FOXBOX terminala persivest i PAYPAL saskaita ir pirkt :)

 

Tai jo, bet tas fox box 10% pasiima.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nebutinai imti iš Ukio Banko, pačiam buvo 14 metų ir iš SEB pasiemiau Visa Virtuon kurią be jokių problemų su PayPal susiejau, tik, kad reikėjo abiejų tėvų sutikimo banke, kad ją pasidaryti.

 

Buvau pas juos irgi nuejes. Nedave niekaip. Siule dar net ant tevu rasyt, bet man asmenines reikejo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvau pas juos irgi nuejes. Nedave niekaip. Siule dar net ant tevu rasyt, bet man asmenines reikejo.

 

Na keistą girdėti, nes viskas buvo rašyta ant mano vardo, imiau Visa Classic ir Visa Virtuon, abi galima imti nuo 14 metų su tėvų sutikimais, gal kažkas banko darbuotojai sušvietė ar kaip, kad nedavė.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As isvis be korteles is ebay perku, is visokiu saitu sussirenku $$ ir i paypal juos persivedu, ir taip atsiskaitineju visur kur priima PP

 

Gal gali plačiau apie tuos saitus?

 

 

eik i edarbas.net ir pamatisi tuos saitus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau nuo dvylikos metų turiu kreditine, nežinau kaip čia kažkam neleido jos pasiimti. Oficialiai kreditinę su elektronine bankininkyste gali pasiimti žmonės turintys 14 metų. Visa tai vyko SEB banke.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau nuo dvylikos metų turiu kreditine, nežinau kaip čia kažkam neleido jos pasiimti. Oficialiai kreditinę su elektronine bankininkyste gali pasiimti žmonės turintys 14 metų. Visa tai vyko SEB banke.

 

Kreditines Tu ant savo vardo turėti negali, nes kreditinę kortelę išduodama tik pilnamečiams asmenims kurie gali paskui į ją pinigus grąžinti, nes čia tas pats kas imti paskola iš banko, taip, kad Tu maišai arba ant tėvų vardo ta kortelė.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.