ghah

Perkame iš eBay

Rekomenduojami pranešimai

Nebutinas isvis jis. "Tipo" atsarginis skaitos, bet tikrai to nereikia. :) Tiesiog duot teisiga adresa reik ir neprireiks atsarginio to adreso. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

http://cgi.ebay.co.uk/25-VERBATIM-DUAL-LAY...8#ht_1806wt_914

noriu nusipirkti dvd-dl disku is ebay, kaip suprantu kaina £17.75 + £2.50 standard delivery, tai cia bus jau galutine kaina, be jokiu kitu mokesciu? Beje parasyta Buy It Now, tai cia be jokio aukcijono, paspausiu ir viskas?

Ir dar vienas klausimas, ar preke pristatoma i namus ar imeta koki lapuka ir reikia pasiimti is pasto?

Nepykit uz durnus klausimus, is ebay dar nesu pirkes :D

Redagavo freeburger

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tavo tuos DVD DL nesiuncia i lietuva

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tavo tuos DVD DL nesiuncia i lietuva

Šituos pirk, siunčia tikrai. ;) Redagavo Moo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man tai raso kad tik Postage to: United Kingdom ir viskas.

 

Šituos pirk, siunčia tikrai. ;)

cia kita preka bet tas pats ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

<a href="http://cgi.ebay.co.uk/25-VERBATIM-DUAL-LAY...8#ht_1806wt_914" target="_blank">http://cgi.ebay.co.uk/25-VERBATIM-DUAL-LAY...8#ht_1806wt_914</a>

noriu nusipirkti dvd-dl disku is ebay, kaip suprantu kaina £17.75 + £2.50 standard delivery, tai cia bus jau galutine kaina, be jokiu kitu mokesciu? Beje parasyta Buy It Now, tai cia be jokio aukcijono, paspausiu ir viskas?

Ir dar vienas klausimas, ar preke pristatoma i namus ar imeta koki lapuka ir reikia pasiimti is pasto?

Nepykit uz durnus klausimus, is ebay dar nesu pirkes ;)

uzmirsau pasakyti, kad UK gyvenu.

Jop, galutinė kaina yra £17.75 + £2.50. Buy It now spaudi, ir perki iškarto. Pristato į namus. ;)

 

cia kita preka bet tas pats ;)

lmfao, bet ją tai siunčia į lietuvą... ;) Redagavo Moo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jai uk giveni tai tau kainuos £20.25

 

as ir pats matau kad siucia ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o tarkime, jei manes tuo metu nebus namuose kai pristatys, tada paliks koki lapeli tikriausiai ir reiks paciam paste pasiimti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o tarkime, jei manes tuo metu nebus namuose kai pristatys, tada paliks koki lapeli tikriausiai ir reiks paciam paste pasiimti?

taip, reiks paėmus lapelį tik į paštą nuvykti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki,noriu paklausti,jeigu as ebay.de arba is ebay.co.uk perku ausines uz 80lt~ tai ar man dar reikes moket uz muita?jeigu nesius kaip dovanos.ar jie visi ten siuncia prekes kaip dovanas?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki,noriu paklausti,jeigu as ebay.de arba is ebay.co.uk perku ausines uz 80lt~ tai ar man dar reikes moket uz muita?jeigu nesius kaip dovanos.ar jie visi ten siuncia prekes kaip dovanas?

 

Is Europos saliu nereikia muitu moketi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki

Taigi susiduriau su problema.Krc, Nusipirkau 5 žaidimus iš ebay.co.uk ir juos visus turejo susiust pas mano pussesere angljoje.Taciau kai ji gryzo parveze tik keturis.Ir sake kad Crysis du neatejo.Tai ka man Daryt? Iskeliau byla pardavejui,Bet jis nieko neatsako.Ar įmanoma man susigrazinti pinigus dar?

 

P.s.Mokejau per PayPal

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Iš PayPal gražinkis. :) Rašyk jiems.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai ten yra ebay customer service ar kažkas tokio, rašyk jiem ir gražins pinigus, aš kai pirkau 50 DL kompaktų, man jie neatėjo, užspaminau jiems ir pinigus netgi du kart gražino per klaidą, o kompaktai veliau vistiek atėjo :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.