Shliuzas

Dark Souls II

Rekomenduojami pranešimai

Jo jo geriau lošk Diablo 3 kaip Oligarchas, ten tikrai nėr grindo. Just...wtf, nepatinka nežaisk, kaip kad aš nežaidžiu sporto žaidimų ant konsolių, bet gal b** nezyziu jei man vapšie p* ant jų. :D

Siaip ka scalman sako tai tiesa,pvz dabar kaip as naujokas,tai mane  na*** uzkniso nei normaliu tutorial nera nei ka...

Atbaido tiesiog didele dali zaideju,kurie pabande po pirmo karto mes zaidima ir nebelos parduos uz puse kainos kita geriau nusipirks ka jau besneket,man po kol kas daug nervu jau sugadino,tikrai nebuvau tokio rpg bandes iki siolei ... o dar tik prazaista gal pora h .... o norisi plaukus rautis nuo galvos kai per valanda mazdaug 50 kartu mirsti  ir puse tu kartu toi pacioi vietoi,....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O gargoyles kaip bosas net 5 buvo islinde, b* nesamone daros vietom :D reik su lost sinner bandyt jauciu laime tam tamsiam kambarely :/

Redagavo kybartai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Blyn vakar valandai pasijungsiu pasikapojau surinkau rekordą savo ant sielų beveik 5k ;DDDD nevarau į miestą gun pirkt o ten nėra iš kur ehhhhh,dar kas paaiškins ką reiškia sword at risk? Šiaip po kelių dienų vis geriau zaidzias nebe tiek mirstu :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Blyn vakar valandai pasijungsiu pasikapojau surinkau rekordą savo ant sielų beveik 5k ;DDDD nevarau į miestą gun pirkt o ten nėra iš kur ehhhhh,dar kas paaiškins ką reiškia sword at risk? Šiaip po kelių dienų vis geriau zaidzias nebe tiek mirstu :D

reiskias kad tuoj ginklas subyres :D bet kai prie lauzo atsisedi pasitaiso

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Blyn vakar valandai pasijungsiu pasikapojau surinkau rekordą savo ant sielų beveik 5k ;DDDD nevarau į miestą gun pirkt o ten nėra iš kur ehhhhh,dar kas paaiškins ką reiškia sword at risk? Šiaip po kelių dienų vis geriau zaidzias nebe tiek mirstu :D

Tai pradžioj sunku su tom sielom, poto tai kibirais jos eina, ypač online žaidžiant ir naudojant žiedą kuris sielų duoda daugiau. Ir patariu turėt visad atsarginį ginklą, nes būna kartais tikrai per greit dyla, o laužai dideliais atstumais išmėtyti, pats naudoju kaip main'ą Broadswordą +10 o kiti du Greatswordai, vienas +8 tai dmg belekoks. :D

Redagavo Dwėsk

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O cap'inat level'į ar visas atliekamas sielas investuojat į kėlimą iki bile kiek?

Čia toks gandas sklando, kad kas nori pvp žaist kaip ir nekelia daugiau 150 SL. Ar čia visiška lempa, ypač kai dar dabar matchmaking pririštas ir prie soul memory?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai kai ta lvl kelt reik :????

kalbek su npc zaizdamas. Majuloj yra tokia merga netoli lauzo Emerald Herald. tik pas ja gali lvl keltis ir didint estusu kieki

Redagavo WhiteNoise

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kalbek su npc zaizdamas. Majuloj yra tokia merga netoli lauzo Emerald Herald. tik pas ja gali lvl keltis ir didint estusu kieki

Mandrai čia o aš Galvoju čia lvl net nėra ;D

P.s aš žaidžiau ant hardcore režimo :D pasirinkau champions convienant ;D tai pastoviai mirsdavau dabar tai lengvai dar swordu issimusiau ir lvl pasikeliau. Užkabino tai gerai mane dabar ;D

Redagavo Oligarchas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Um nugalėjau main boss'ą, bet gal žinot,

kodėl surinkus 3 milžinų sielas drakonas vistiek nieko nesako ir negalima kautis su juo?

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Um nugalėjau main boss'ą, bet gal žinot,

kodėl surinkus 3 milžinų sielas drakonas vistiek nieko nesako ir negalima kautis su juo?

 

Todėl, kad milžinų sielos skirtos nugalėti Vendrick'ui. Tos sielos sumažina jo DEF. O su drakonu ir taip galima pradėt kovą, šiek tiek jį padaužius,

O cap'inat level'į ar visas atliekamas sielas investuojat į kėlimą iki bile kiek?

Čia toks gandas sklando, kad kas nori pvp žaist kaip ir nekelia daugiau 150 SL. Ar čia visiška lempa, ypač kai dar dabar matchmaking pririštas ir prie soul memory?

Jo, PVP geriau nekelt virš 200, sunkiai po to rasi matchų. Nors aš buvau ~300SL, bet invade'ino mane gana dažnai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Todėl, kad milžinų sielos skirtos nugalėti Vendrick'ui. Tos sielos sumažina jo DEF. O su drakonu ir taip galima pradėt kovą, šiek tiek jį padaužius,

Jo, PVP geriau nekelt virš 200, sunkiai po to rasi matchų. Nors aš buvau ~300SL, bet invade'ino mane gana dažnai.

 

Velnias žino. Dabar esu lyg ~235, bet problemų dėl matchų nematau. Gal tiesa, kad NG+ soul level negalioja?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Velnias žino. Dabar esu lyg ~235, bet problemų dėl matchų nematau. Gal tiesa, kad NG+ soul level negalioja?

"Once you surpass 12 million Soul Memory, you can pair with anyone above that and vice versa (white sign soapstone and red sign soapstone confirmed)."

 

Čia dar rašo dėl NG+:

http://illusorywall.tumblr.com/post/81323771367/dark-souls-2-level-range-and-soul-memory-how-to-make

 

Bet ir postinta kovo mėnėsio pabaigoj, daug kas keistis galėjo. Summon range calculatoriai kolkas dar irgi nepatikimi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.