Shliuzas

Dark Souls II

Rekomenduojami pranešimai

Gerai dabar tikrai sunervino mane,kaip nugalėti galingesniuus priešus,ten vienoi pily palipus y viršų kažkoks erelis sidabrinį riterį numeta tas iš poros hit mane what The f*** ir kaip suprast kuris armor geresnis nes vakar viena nusipirkau už 1,5k souls ir levesnis buvo...

nebemes toje vietoje daugiau jo tau. cia trolina from software biski. kita kart ji sutiksi kaip bosa pursuer kitoj vietoj. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Va oligarchas normalus ciuvas ne ds fanatas lose kaip ir as tai zaidimas jei losr kaio pirma karta tai tupas , atsilikes viskuo, atrodo tragiskai, kovos neaisku is kokio kosmoso paimtos. O kad cia ka kalba fanatai tai nieko nesako kazkam kas negalejo pirmos dalies lost tai negali ir sitos. Nzn dar laikai grindinimo offline nepraeja,?? Nuobodu belekaip ji lost. Apie nemokejima lost galit nekalbet nes jis turi but losiamas ir pirma kart paemus. Paskaicius susidaro ispudis kad zaidimo tikslas grindint ir bosus iveikt.. Rly? Plz... :)

 

Tiesiog tikriausiai tokio stiliaus žaidimas ne tavo ir oligarcho skoniui. Ir viskas tame ok, nes DS serijoj arba randa kiekvienas ką pasiimti, arba ne. Vieniems čia patinka pvp, kitiems challeng'as, kitiems bosai, dar kitiems tai, kad nepateikta viskas kaip ant lėkštutės, o reikia patiems suvesti kas prie ko.

Aš asmeniškai žaidžiu dėl atmosferos, lore'o ir dar dėl to, kad kantrybę ugdo:) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man patiko ds pirmo stilius treileriai kovos na viska is sono ziuret labai cool. Bet po to ... U die and die and die...lol

Antro tai nesupratau kam tie kardai jeigu jie useless crap. Skyrim ma irgi nelipo siaip :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man tai nesamone, kad negaliu npc issisumonint, nes nera summon signs ant zemes. Ir royal sentines tie 3 pydarai mane jau daede

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man tai nesamone, kad negaliu npc issisumonint, nes nera summon signs ant zemes. Ir royal sentines tie 3 pydarai mane jau daede

 

yra vienoje iš kalėjimo celių prieš bosą, tiesiog turi būti human formoje, kad galėtum summoninti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

turi but, bet nera. Galvoju gal cia todel, kad offline mode zaidziu arba del to kad pora npc paklojau :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

turi but, bet nera. Galvoju gal cia todel, kad offline mode zaidziu arba del to kad pora npc paklojau :D

as zaidziu offline irgi. tikrai zenklu tu nemazai yra. o npc zudyt tikrai nereiktu pirma kart zaidziant

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as zaidziu offline irgi. tikrai zenklu tu nemazai yra. o npc zudyt tikrai nereiktu pirma kart zaidziant

O as nei vieno nemaciau dar, stopudovai del to, kad npc uzverciau jauciu, arba pats zaidimas grybauja jau cia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gerai dar klausimas,čia nėra jokių questu tai po galais iš kur man žinoti kur man eiti reikia jei net map neturiu.....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gerai dar klausimas,čia nėra jokių questu tai po galais iš kur man žinoti kur man eiti reikia jei net map neturiu.....

Tai va, čia yra toks žaidimas, kur tu turi eiti ten kur sugebi. Man pirmoj daly taip buvo, kad eini ir tave vis paguldo kažkokie skeletai ar vaiduokliai, kol nesurandi kelio, kuriame tavo jėgų užtenka. Šiame žaidime nėra blogo kelio, kad tik sugebėtum pereiti tą vietą :) Majuloj ta merga prie laužo pasako kažką apie keturių sielų surinkimą ar kažkas tokio, tai va turi atrasti tas sielas. Aš vat dabar užstrigau irgi toj vietoj kur @kybartai, negaliu tų trijų vyrukų nukalti. Buvau vienam žaidėjui padėjęs, o pats nesugebu :D Bandysiu šiandien vėl...

Mano klausimas toks, kokį STR ginklą naudojot? Aš kolkas su Club lakstau, visai nieko :) Ką patarsit?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai va, čia yra toks žaidimas, kur tu turi eiti ten kur sugebi. Man pirmoj daly taip buvo, kad eini ir tave vis paguldo kažkokie skeletai ar vaiduokliai, kol nesurandi kelio, kuriame tavo jėgų užtenka. Šiame žaidime nėra blogo kelio, kad tik sugebėtum pereiti tą vietą :) Majuloj ta merga prie laužo pasako kažką apie keturių sielų surinkimą ar kažkas tokio, tai va turi atrasti tas sielas. Aš vat dabar užstrigau irgi toj vietoj kur @kybartai, negaliu tų trijų vyrukų nukalti. Buvau vienam žaidėjui padėjęs, o pats nesugebu :D Bandysiu šiandien vėl...Mano klausimas toks, kokį STR ginklą naudojot? Aš kolkas su Club lakstau, visai nieko :) Ką patarsit?

A kokia ten merga tai majuloi nes aš ten aplikaciau ratais kvadratais :D o šiaip dar patarkit kas geriau su knight 2 hand sword ar shield sword? Ir kaip ten apie tą armor žinot kuris geresnis kai žadi pirkt nes vakar sakau nusipirkau bet levesnis nei ta kur duoda po char sukūrimo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano klausimas toks, kokį STR ginklą naudojot? Aš kolkas su Club lakstau, visai nieko :) Ką patarsit?

is str ginklu pamegink greatsword'a, turetum but ji jau paemes No Man's Wharf'e. scalingas mazas is pradziu, bet vis tobulinant pas kalvi kyla. clubai neblogai turetu dual wieldintis ir poisa lauzyt priesam. geras scalingas, greitas ir lengvas jegos ginklas. as pastebejau dar pirmam ds, kad istikro labai nedaug blogu ginklu zaidime, tiesiog reikia pasirinkt sau tinkama. 

Redagavo WhiteNoise

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Va oligarchas normalus ciuvas ne ds fanatas lose kaip ir as tai zaidimas jei losr kaio pirma karta tai tupas , atsilikes viskuo, atrodo tragiskai, kovos neaisku is kokio kosmoso paimtos. O kad cia ka kalba fanatai tai nieko nesako kazkam kas negalejo pirmos dalies lost tai negali ir sitos. Nzn dar laikai grindinimo offline nepraeja,?? Nuobodu belekaip ji lost. Apie nemokejima lost galit nekalbet nes jis turi but losiamas ir pirma kart paemus. Paskaicius susidaro ispudis kad zaidimo tikslas grindint ir bosus iveikt.. Rly? Plz... :)

Jo jo geriau lošk Diablo 3 kaip Oligarchas, ten tikrai nėr grindo. Just...wtf, nepatinka nežaisk, kaip kad aš nežaidžiu sporto žaidimų ant konsolių, bet gal b** nezyziu jei man vapšie p* ant jų. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.