Shliuzas

Dark Souls II

Rekomenduojami pranešimai

@tymbarkFM na aš dar turiu viską išsiaiškinti nes pirmą kart bandau praeitų dalių nebandes tai čia smagiai bus :D dar ten pradzioi pačioj bosas yra trolis kažkoks bandžiau nukaut tai nuo trijų hit pastoviai mirsdavau :D snd vakare grįžęs jaučiu kaposiu jy aš :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man toks įdomus jo valdymas pasirodė, pakankamai atkartojantis fizika. Būtų nemokamas mielai išbandyčiau :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai, kad ir pats iš pradžių galvojau, jog žiauriai sunkus, bet poto įpratau, vėl atgavau praeitų geimų įgudžius ir poto nebuvo kažkaip labai daug vargo su didžiąja dalim bosų, bet vėliau pradėjau daugiau online žaist tai didžiąją dalį bosų iš pirmo/antro karto įveikiau, bet pavydžiui koks Smelter demon tai nesamonė visiška, turbūt vienas sunkiausių bosų per tas 30h, atrodo paprastas bosiukas, lengvai nuspėjamos atakos, nu bet kai tą kardą užturbina tai aš bbd... net kai online padėdavau kitiem čiuvam tą bosą nukalt gal tik iš 10 kartų tepavyko vieną kart nugalėt, kai tuo metu kitus iš pirmo-antro. Overall tikrai žaidimas nenuvylė, ir beje dabar tokią vietą priėjau, kad....net nesinori mėgint kautis, tik bėgt. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kaip ten online su kitais žaidėjais pasijungti?

Na jei prisijungi prie žaidimo būdamas internete automatiškai esu online ir žaisdamas gali pamatyti kitų žaidėjų kvietimus padėti, paspaudi ant jų ir tada keliauji į jų pasaulį žaisti. Taipat gali ir pats juos išsikviesti arba jie gali įsiveržti į tavo pasaulį su tikslu tave užmušti. :) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kažko nesuprantu apie ginklų infusion... Jeigu darau infusion - tai prarandu stats'ų scaling'o bonusus ir darau mažau damage'o. Jeigu reikia elemental damage, galiu pasidaryti juos su resin ir išlaikyti scaling'ą. Tai kokia, sakykit, prasmė infusint ginklus?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kažko nesuprantu apie ginklų infusion... Jeigu darau infusion - tai prarandu stats'ų scaling'o bonusus ir darau mažau damage'o. Jeigu reikia elemental damage, galiu pasidaryti juos su resin ir išlaikyti scaling'ą. Tai kokia, sakykit, prasmė infusint ginklus?

manau cia tu scalingu daugiau yra. pvz koks nors faith turi gera lightning ir dark scalinga, o int fire. pvz. kuo didesnis tavo faith tuo didesnis bus damage su infusintu lightning ar dark ginklu. bent man taip atrodo. 

Redagavo WhiteNoise

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

manau cia tu scalingu daugiau yra. pvz koks nors faith turi gera lightning ir dark scalinga, o int fire. pvz. kuo didesnis tavo faith tuo didesnis bus damage su infusintu lightning ar dark ginklu. bent man taip atrodo. 

galbūt, bet jeigu eini str/dex keliu ir neinvestuoji į int/faith - tai damage'ą tik prarandi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gerai dabar tikrai sunervino mane,kaip nugalėti galingesniuus priešus,ten vienoi pily palipus y viršų kažkoks erelis sidabrinį riterį numeta tas iš poros hit mane what The f*** ir kaip suprast kuris armor geresnis nes vakar viena nusipirkau už 1,5k souls ir levesnis buvo...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

galbūt, bet jeigu eini str/dex keliu ir neinvestuoji į int/faith - tai damage'ą tik prarandi.

Jo aš ir galvojau, va užmaxinau savo Broadswordą +10, žiū kad scalingas vietoj B pasidaro C darant į kokį nors elementalą, aaaaaišku jei liktų tas pats scalingas + pridėtų elemental damage būtų iš tikro OP mano manymu, bet dabar ganėtinai beverčiai elementalai jei esi 40STR 40DEX o faith/int išvis nekeli. Aišku visad yra resin. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@narkata tai ir jy žaidžiu bet manau reiks ant PC imt,kaip ir sakei daugiau galimybių

Redagavo Oligarchas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aišku visad yra resin. 

arba uzsimeti kelis taskus ant int ir attunement ir turi pastoviai 8 magic weapon buffus, o investavus dar tasku i int gali naudot ir galingesni great magic weapon. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Va oligarchas normalus ciuvas ne ds fanatas lose kaip ir as tai zaidimas jei losr kaio pirma karta tai tupas , atsilikes viskuo, atrodo tragiskai, kovos neaisku is kokio kosmoso paimtos. O kad cia ka kalba fanatai tai nieko nesako kazkam kas negalejo pirmos dalies lost tai negali ir sitos. Nzn dar laikai grindinimo offline nepraeja,?? Nuobodu belekaip ji lost. Apie nemokejima lost galit nekalbet nes jis turi but losiamas ir pirma kart paemus. Paskaicius susidaro ispudis kad zaidimo tikslas grindint ir bosus iveikt.. Rly? Plz... :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.