dugas

www.game.co.uk

Rekomenduojami pranešimai

Siandien pasto dezutej radau Gran Turismo 5 Academy Edition. Atejo per kiek daugiau nei savaite. Kainos pas juos tikrai normalios (nuskaite 76 litus uz viska). Tikrai rekomenduoju.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiandien užsisakiau naudotą GT5 Prologue už 2 svarus, žiūrėsim per kiek laiko atsiųs ir kaip pats diskas (žaidimas) atrodys, ėmiau naudotą ;)

O tarkim dėl pristatymo tai palieka pašto dėžutėje ar įduoda į rankas?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiandien užsisakiau naudotą GT5 Prologue už 2 svarus, žiūrėsim per kiek laiko atsiųs ir kaip pats diskas (žaidimas) atrodys, ėmiau naudotą ;)

 

O tarkim dėl pristatymo tai palieka pašto dėžutėje ar įduoda į rankas?

Nuo paštininko priklauso, dažniausiai atneša, o jei nieko nėra namuose, pelieka lapelį, su kuriuo eini į paštą ir pats pasiėmi. Man tik vieną kartą buvo palikę pašto dėžutėj.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai tada fantastika, kažkaip vis bijodavau bandyt pirktis iš užsienio, atrodydavo (na dar kol kas ir dbr atrodo) nepatikima, bet palyginus su LT shop'ų kainomis tai apsimoka. Raštelsiu naujienas kai gausiu :) gal dar per optimistiškai galvoju

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai tada fantastika, kažkaip vis bijodavau bandyt pirktis iš užsienio, atrodydavo (na dar kol kas ir dbr atrodo) nepatikima, bet palyginus su LT shop'ų kainomis tai apsimoka. Raštelsiu naujienas kai gausiu :) gal dar per optimistiškai galvoju

Man tas pats, bet ryt žadu daryti siunta iš game.co.uk irgi :D žiūrėsiu kas gausis :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nereikia bijoti pirkti iš užsienio (aišku reik žinoti iš kur pirkti), labiau reiktu bijoti iš lietuvišku e-shop :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, šioks toks klausimas. Esate kas užsisakę buvę siuntą iš game.co.uk prieš neilgą laiką? ir kaip jums ilgai siuntė?

Įdomu būtu sužinoti per kiek panašiai pristato :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš 14 dieną užsisakiau tai dar vis laukiu, čia gal dar tos šventės man prailgins laiką

Aš tai 16 dieną užsisakiau gal jau šią savaitę atsius :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu sumoki didesni mokesti uz siuntima tada gauni tracking numeri, su juo gali stebeti, jei siunta paprasta, tada negali

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kam teko užsisakinėt su kortelėm iš SwedBank ZOOM? turiu vieną Visa Electron kitą maestro eitų su jom pirkt ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kam teko užsisakinėt su kortelėm iš SwedBank ZOOM? turiu vieną Visa Electron kitą maestro eitų su jom pirkt ?

 

Geriausias variantas , paskambint i swedbank

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.