ViPeRkillz

Padariau - DINGAU

Rekomenduojami pranešimai

prisidavei jau, viskas :) nebepabėgsi antrą kartą, sveikas gryžęs! :grt:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuotrauka

 

Laukėm, laukėm, ir pagaliau grįžai, sveikas pagaliau sugrįžęs :hi:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai dabar tiesiai šviesiai sakyk... mergina paliko? Nuotrauka (aš jei ką, neblogąja prasme klausiu)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai dabar tiesiai šviesiai sakyk... mergina paliko? Nuotrauka (aš jei ką, neblogąja prasme klausiu)

 

heh... kaip cia pasakyt... birzeli vestuves :D

tai dabar prasideda pamokeles pas kunigus, visokie sutvirtinimo sakramentai, jaunavedziu kazkokios pamokos... nu vienu zodziu, kas vede tas zino kas cia per velniava laukia :D, kas ne, tai papasakosiu ;) ir uzbegdamas uz akiu pasakysiu kad, ne is reikalo vedu :)

senis as b* jau Nuotrauka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

heh... kaip cia pasakyt... birzeli vestuves :D

tai dabar prasideda pamokeles pas kunigus, visokie sutvirtinimo sakramentai, jaunavedziu kazkokios pamokos... nu vienu zodziu, kas vede tas zino kas cia per velniava laukia :D, kas ne, tai papasakosiu ;) ir uzbegdamas uz akiu pasakysiu kad, ne is reikalo vedu :)

senis as b* jau Nuotrauka

 

OOO, tai sveikinimai!!! Aš galvoju, jeigu jau grįžai prie žaidimų, tai vadinasi nebėra to žmogaus kuris trukdytų, visai suklydau :D Lauk dovanų nuo visos Playmanijos!!! Nuotrauka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

net nepastebejau kad dinges buvai,per visa ta laika kiek esu uzsiregistraves ant ranku pirstu galiu suskaiciuot kiek kartu tave online maciau :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

net nepastebejau kad dinges buvai,per visa ta laika kiek esu uzsiregistraves ant ranku pirstu galiu suskaiciuot kiek kartu tave online maciau :D

 

tai gal prisijungiam skirtingu laiku, todel online ir nematai :) siaip labai aktyvus 10 - 11 m. buvau, na ir visus pries tai :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Oho, not bad Viperi, nesitikėjau to, ir iš tikro net nežinojau, kad tau jau 26, visad galvojau jaunesnis pacanas, ir sveikinu tiek su grįžimu tiek su vestuvėm :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žinai kad už dingimą priklauso 10 parų mindauginėje(apsimeskim kad guba vis dar egzistuoja). Na ir trys mėnesiai neišleisim dabar iš dalinio už tokį zaliotą :)

Šiaip sveikas sugryžęs, bet nesakyk kad esi senis, o tai kaip man su 32 metų bagažu jaustis :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žinai kad už dingimą priklauso 10 parų mindauginėje(apsimeskim kad guba vis dar egzistuoja). Na ir trys mėnesiai neišleisim dabar iš dalinio už tokį zaliotą :)

Šiaip sveikas sugryžęs, bet nesakyk kad esi senis, o tai kaip man su 32 metų bagažu jaustis :)

 

turetumet jaustis karo veteranais :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.