kefyras123

Lt kalbejimas lb prasau pagalbos.

Rekomenduojami pranešimai

Troja man vienintele kazkaip nesipaiso i tema. Zodziu, reik pasiskaityt apie filmus ir kibt i darba :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš paiimsiu "Apokalipsė Antrasis Pasaulinis Karas","Vienui Vieni" ir "Band Of Brothers" :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš paiimsiu "Apokalipsė Antrasis Pasaulinis Karas","Vienui Vieni" ir "Band Of Brothers" :)

 

kiek žmonių šitą temą pasiėmė, tai baisu vien iš mano klasės vienuolika :o ... IMO- jeigu norit idomiau papasakot, tai imkit ne apie karą (visų kur klausinėjau 99% ima filmus apie karą) o kokią istoriją apie žmogų, kuri būtų LABAI paremta tikrais faktais. gal kokios muzikinės grupės ar dar ko. būsit išskirtiniai :working:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kiek žmonių šitą temą pasiėmė, tai baisu vien iš mano klasės vienuolika :o ... IMO- jeigu norit idomiau papasakot, tai imkit ne apie karą (visų kur klausinėjau 99% ima filmus apie karą) o kokią istoriją apie žmogų, kuri būtų LABAI paremta tikrais faktais. gal kokios muzikinės grupės ar dar ko. būsit išskirtiniai :working:

 

Jei klasei tą tema pasirinko daug žmonių tai jo geriau būtų imti ne apie karą,bet kai pas mane klasei šią temą paėmė trys žmonės(su manim)tai išskirtinumo nelabai ir reikia :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki gal turit kokiu minciu tema . Kalbininkas Aleksas Girdenis teigė, kad „išnykusi tarmė yra didesnė tragedija žmonijai negu kokio vabaliuko ar gyvūno išnykimas, nes kartu su tarme miršta tam tikras unikalus žvilgsnis į pasaulį, kuris jokioj kitoj tarmėj nei kalboj nebepasikartos; miršta ir tobuliausias, amžiais gludintas žmogaus dvasios kūrinys“. Argumentuotai pritarkite šiai minčiai arba ją paneikite.

 

Gal turite kokiu mimciu kurie padetu pagristi sia tema?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.