kefyras123

Lt kalbejimas lb prasau pagalbos.

Rekomenduojami pranešimai

Tai va chebrite ryt jau butinai reikia savo plana parodit o dar visai nieko neparases esu ir sunkei isivaizduoju kaip jai parasiti nes pats lb sunkei gyvenu ir dirbu todel darbas sugrauze pamoku ir mokslu laika :D gal galetumet nor truputuka padeti sita tema uzvesti ant kelio ar bent jau kazka panasau buciau labai jum dekinga..tema tikrai neatrodo labai sunki manau. aciu uz jusu pagalba

 

Jaunimas vis geriau ismano naujasias technologija

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bent pilnai ir normaliai temą užrašytum... "Jaunimas vis geriau išmano naująsias technologijas. Remdamiesi konkrečiais pavyzdžiais, paaiškinkite, kokią įtaką kultūrai gali turėti ši tendencija"

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žinok nelabai yra noro padėti, kai net nesugebi normaliai temos ir posto sukurti... ir šiaip, tau į naudą pačiam būtų padirbėti, gal lietuvių kalbos žinių daugiau įgausi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar cia sugrieztino tas visas blevyzgas ar kas cia yra , kad visi del ju verkia. Pamenu nuejau be jokio plano ir 10 ir 12 klasej papliurpiau ir isejau ramus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar cia sugrieztino tas visas blevyzgas ar kas cia yra , kad visi del ju verkia. Pamenu nuejau be jokio plano ir 10 ir 12 klasej papliurpiau ir isejau ramus.

 

Nežinau kaip ankščiau buvo, bet dabar aiškino mum mokytoja, kad reikės jai nešti ir rodyti kelis kartus planą ir kaip sekas, nes tai bus vertinama ir dar nepakalbėjus, už tuos dalykus turėsi puse pažymio kiek pamenu. (10kl.)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

krc dekui jai nenorit padet tai isvis geriau nerasikit

 

Šiuolaikiniai vaikai jau nuo mažų dienų susiduria su naujausiomis technologijomis. Mano pusbrolis 6 metų moka naudotis planšete, xboxu ir dar galybę aparatų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

isvis kokeis pavizdziai kulturoje pasiulitumet remtis

 

Pats pasirinkau šią temą ir kolkas tik galvoju, kaip pvz. Žmonės vietoj to, kad susitiktu ir pabendrautu, renkasi pasišnekėjimą per skype, facebook ar panašius dalykus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pats pasirinkau šią temą ir kolkas tik galvoju, kaip pvz. Žmonės vietoj to, kad susitiktu ir pabendrautu, renkasi pasišnekėjimą per skype, facebook ar panašius dalykus.

 

duok savo skype

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

prasome nerasiti komentaru ne i tema. aciu.

 

Ne į temą

Šiaip tema yra apie Lietuvių 10kl. kalbėjimą, o aš būtent apie tą ir kalbu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Šiaip tema yra apie Lietuvių 10kl. kalbėjimą, o aš būtent apie tą ir kalbu.

 

as neklausiau is kur man ja gauti as prasiau pagalbos rasant.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet tu ir sugalvoji laiku pagalbos paprašyt - ryt plano reikia, o tu išvakarėse tik susirūpini. Jau nesitikėk gaut gero balo...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.