kefyras123

Lt kalbejimas lb prasau pagalbos.

Rekomenduojami pranešimai

Bet tu ir sugalvoji laiku pagalbos paprašyt - ryt plano reikia, o tu išvakarėse tik susirūpini. Jau nesitikėk gaut gero balo...

 

todel ir prasau belekokios pagalbos nes bus riesta

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

destyme snekeciau taip:

1. Zmones vis dazniau gyva bendravima keicia i skaitmenini.

2. Per ilgas kompiuteriniu tech. naudojimas gadina sveikata

3. Technologijos palengvina darbus

 

 

daug yra variantu, reik sedet ir paciam galvot

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As iskirciu ir gerasias siuolaikines technologijos savybes ir blogasias, manau cia jau tikrai surasi kruva pavyzdiuz su kuriais istempsi ta kalbejima, ir ant galo gali apibendrinti viska, kad tiesiog kas per daug tas nesveika ir viskas. Dar gali planeli pasidaryti su konkreciais pavyzdziais kad nesokinetu mintis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pats pasirinkau šią temą ir kolkas tik galvoju, kaip pvz. Žmonės vietoj to, kad susitiktu ir pabendrautu, renkasi pasišnekėjimą per skype, facebook ar panašius dalykus.

 

Ne į temą

O kada jūs kalbat, Dozy, kad dar tik galvoji?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Paskaicius autoriaus rasliavas kyla abejones, ar yra tolkas testi mokslus. Man labiau panasu, kad tai tik bus eilinis valstybes lesu svaistymas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sunku pora eiluciu parasYti? Tai gal man kursini nori parasyt? :D Nors blem dar poto is univero ismes...

Redagavo citukas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Man reikia VIPą užsisakyti, kad visiems + duoti galėčiau Nuotrauka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Irgi galvojau ar imti šią temą, bet visgi pasirinkau (žodį į žodį neparašysiu, bet maždaug), kad "Istoriniai filmai labiau padeda suprasti istorija. Paneigti arba pagrįsti". Gan lengva ir paprasta tema pasirodė ir yra, tik, kad iš klasės gal 12 žmonių pasirinko šitą, bus truputi sunkiau kažką unikalesnio padaryti.

Redagavo D96

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Irgi galvojau ar imti šią temą, bet visgi pasirinkau (žodį į žodį neparašysiu, bet maždaug), kad "Istoriniai filmai labiau padeda suprasti istorija. Paneigti arba pagrįsti". Gan lengva ir paprasta tema pasirodė ir yra, tik, kad iš klasės gal 12 žmonių pasirinko šitą, bus truputi sunkiau kažką unikalesnio padaryti.

 

Ne į temą

Aš irgi šią tema pasirinkau, nes pakankamai lengva atrodo ir tik dar viena klasiokė šią tema pasiėmė :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As irgi apie istorinius filmus pasiemiau, klaseje gal 3 zmones sita pasieme, tai nesunku turetu but. Ir siaip pati tema ne sunki, nes kitas pasiziurejus tai nesamones kazkokios :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Nu ir aš pasiėmiau istorinius filmus, pas mus klasėj apie 7 žmonės ją pasiėmė, o iš kitos 10 klasės vos ne pusė. :D Biški durnai išėjo, galėjau geriau pasiimti temos autoriaus temą.

Autoriau, tu bent žinojai sudėtinio plano sandarą? Iš tų pranešimų atrodo, kad nelabai. Būčiau parašęs vakar, bet nespėjau.

Redagavo Roger

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as neklausiau is kur man ja gauti as prasiau pagalbos rasant.

 

sorry, rasiau visos temos nepaskaites

Redagavo tadasas99

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nekuriant naujos temos, kas rinkotes poteme apie istorinius filmus, tai kokiais filmais remetes? Pats kaip viena pavyzdi planuoju pasirinkt Sindlerio sarasa, bet dar kyla abejoniu ivairiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nekuriant naujos temos, kas rinkotes poteme apie istorinius filmus, tai kokiais filmais remetes? Pats kaip viena pavyzdi planuoju pasirinkt Sindlerio sarasa, bet dar kyla abejoniu ivairiu.

 

Aš rinkausi "Apokalipsė-Antrasis Pasaulinis karas", "Aleksandras Makedonietis" ir "Troja". Tiesiog pasiimk filmus, kurie sukurti pagal tikrus faktus ir kad turėtum apie ką iššnekėti 5-7 min.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.