Tii

Geri pasiūlymai

Rekomenduojami pranešimai

tuo pats zavvi atsisakys siusti į LT žaidimus, arba pabrangins siuntimą kad butu registruotas ir mokėsite po kokius 6£, ir bus saugiau ir ramiau vartotojams iš užsienio

 
aš vietoj zavvi tai atsisakyčiau LT arba mokesti už siuntima didesni dėčiau, nes tikrai jie daug praranda žaidimu siusdami į LT


Ne į temą
negalvokite kad aš gyvenu UK ir kad man lengviau gauti yra žaidimą, tiesiog aš ir čia būdamas UK neperku iš zavvi 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą
@Artorias gal kokį šabloną duotum parašyt į supportą dėl dingusios siuntos? :D Nes man jau beveik mėnuo neateina siunta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą
@tymbarkFM

I am writing to inform you that I still haven't received this item despite it being dispatched on 6th of August. I even went to the post office to be completely sure that there are no deliveries. (rašiau "this", nes ten pasirenki apie kurį item'ą nori sužinot, tai jie mato dėl ko kreipiesi)

Same thing happened with my previous purchase but the problem was resolved after contacting the support, so any information you could provide would be greatly appreciated.

Thank you

P.s. vis dar laukiu siuntos, ir matomai dar dėl sekančios teks rašyt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia lietuvos pastas savo darbo neatlieka, nuknisa cia paste, arba laiko belekiek laiko, yra buve kad is zavvi 5sav ejo zaidimas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą
Kažkodėl abejoju. Tik iš zavvi man siuntos kimba. Iš amazon pastoviai siunčiu - gaunu per ~10 dienų ir niekad problemų dar neturėjau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

priklausys kiek svers ta siunta, gali kainuoti ir iki  ~30£ o gal net ir daugiau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na vienam zaidimui standartiniam. Nes collectors kokiam riebesniam speju ir butu apie 10svaru.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

standartiniam žaidimo įpakavimo kaina manau kokie ~3£, bet gali lengvai patikrinti, įsimeti į krepšeli, eini iki tol kol pamatysi kiek kainuos siuntimas nes sekantis veiksmas bus jau apmokėjimas  


nes man iš amazon.com siuntimas kainuos 24.98$ + Plius mokestis TAX, kaip rašė man siuntimas užtruks iki 4-6 dienų, bet buvo kaina ir ~15$ + mokestis TAX, bet siuntimas bus jau iki 10-14 dienų 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

šiaip iš Zavvi siunčiuosi nuo 2012 metų, tai negavau tik vienos siuntos, gražino pinigus. O per tą laiką padaryta apie 40~ užsakymų jei ne daugiau ir viskas normaliai, kartais savaitę ir gauni, kartais 4 savaites, bet čia tas pats ir su Game.co.uk ir Shopto.net, mūsiškis paštas jau sukasi daug geriau~ nes anksčiau buvo tragedija.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

10% OFF kodas perkant iš Zavvi.com (praneškit, jei panaudosit):

 

5897-9288-411F

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.