Rekomenduojami pranešimai

DZ neisgyvensi vienas.ten be komandos ragas buna :) as tai rogue agentus pastoviai medzioju,geri pinigai,geras exp,bet kadangi vienas medzioju,looto beveik nebuna.

jei kas norit,tai junkites,dabar kaip tik losiu.uplay-gedunex


nors nera pointo cia ardytis,vistiek daugiau nei 8 ir 12 lvl nekyla :/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@gedunex visai gerai žaidžiasi ant GTX 980 Ti
nors ant 1440p Ultra FPS šokinėja ,priklauso nuo vietos, bet tikrai nesijaučia dropu man, nors tau jautėsi 
Pastebėjau kad mažiausiai buvo 42FPS daugiausiai buvo 80FPS, bet daugiausiai laikosi ant kokiu ~54FPS tai sakyčiau visai normalu, o ant pilnos versijos gal labiau bus optimizuotas ir gausim daugiau stabilumo 
Nors gali viskas išlikti kaip Betos optimizacija 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nezinau kaip tu tai isspaudi,nebent gerokai OC yra tavo plokste,nes jeigu viska viska sujungi Yes ir Ultra,tai nichuja tiek netraukia ir taip stabiliai.as net gi seselius is vis isjunges,daug ka isjunges tik su keletu nustatymu ultra ir tai net gi stabilesnio 60fps neistraukia,buna net gi 35fps nukrenta ir laikosi apie 40 buna.bent jau ant mano gelezies,tai sunkiai eina,

tikiuosi geresnes optimizacijos ir geresniu driveriu is nvidia.nors ir ant low gerai atrodo,bet....bet juk perkam 980ti ne tam kad eitu zaidimas ant low,tas mane ir biesina.


beje,beta pratesta iki rytojaus 12 CET

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prastokai veikia per PC, kaip matau. Konsolių versija, sakyčiau, gerai optimatizuota, jei išlaiko stabilų 30 FPS gan geromis grafikomis. Dėl to ir smagu su konsolėm - tiesiog įsijungi ir loši... :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@gedunex pas mane GTX 980 ti OC jau buvo padarytas ant 22% daugiau negu kitos firmos gtx980ti 
aš tik OFF padaręs AA o visi kita Ultra ir NVIDIA prikolus ON 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu as naudoju Gigabyte 980ti,ir ant OC mode,kuris ten prideda 38 ar kiek ten tu hz.tai kaip rasiau,stabilaus be sansu.gal reiktu pasiturbint plokste,bet nelabai moku.

tikiuosi kad finalinis produktas bus labiau optimizuotas,nesokinetu fps taip ziauriai.


beto,nezinau kaip bus,gal man tik taip atrodo,bet tiek alfa,tiek beta prasideda nuo 4lvl.tai negi ubis padarys staigmena ir duos kitoje zonoje sulosti iki 4lvl? nes ir atgabena sraigtasparniu su suzeista mergina? gal ja reikes isgelbet? siaip tokia samokslo teorija :) nes kazkaip nelogiskai atrodo kad pradedam zaidima nuo 4lvl :D visi siaip pradeda nuo 1lvl visuose zaidimuose :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tie stiklai visi ten turetu but tikrai geras dalykas... :gusta:

TUqxDby.gif

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

susinervinau ir padariau viska ultra,bet absoliuciai ultra :) tai geriau eina nei kad ant low dauguma su keletu ultra :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as aplamai kalbu.pagal avg fps gal ir maziau,bet kokie nustatymai,tai neblogai.jei prie ultra maziausia 31fps buvo,siaip apie 45-50fps,su low 60 dazniausia bet buna deep'ina iki 35fps ir siaip labai nepastovus fps.imant pati smaguma lost tai su ultra kazkaip geriau ejo :D zodziu,stipru :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo jei viska sujungi ypač tuos AA tai beveik mažai prarandu FPS , lakstai beveik nuo 42 iki 52FPS kai kur pakyla ir daugiau, kokiam kambarį ar kokiam brome tai aukšti būna FPS 

Pažaidžiau dabar normaliai tai tikrai sudomino mane šis žaidimas, nors ir seniau mane sudomino, bet dabar dar labiau, gaila kad šiandien baigsis beta :( 
Ir tai iš po darbo grįžau, žaidžiu ir beveik miegu 


@scalman su tais stiklais tai pirmas mano dalykas buvo atliktas :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

viena diena pratese beta.neblogai,turejo baigtis sekmadieni,bet baigsis antradieni.


Jo jei viska sujungi ypač tuos AA tai beveik mažai prarandu FPS , lakstai beveik nuo 42 iki 52FPS kai kur pakyla ir daugiau, kokiam kambarį ar kokiam brome tai aukšti būna FPS 

Pažaidžiau dabar normaliai tai tikrai sudomino mane šis žaidimas, nors ir seniau mane sudomino, bet dabar dar labiau, gaila kad šiandien baigsis beta :( 
Ir tai iš po darbo grįžau, žaidžiu ir beveik miegu 


@scalman su tais stiklais tai pirmas mano dalykas buvo atliktas :)

ryt baigiasi :) 12h CET 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo jei viska sujungi ypač tuos AA tai beveik mažai prarandu FPS , lakstai beveik nuo 42 iki 52FPS kai kur pakyla ir daugiau, kokiam kambarį ar kokiam brome tai aukšti būna FPS 

 

Pažaidžiau dabar normaliai tai tikrai sudomino mane šis žaidimas, nors ir seniau mane sudomino, bet dabar dar labiau, gaila kad šiandien baigsis beta :( 

Ir tai iš po darbo grįžau, žaidžiu ir beveik miegu 

@scalman su tais stiklais tai pirmas mano dalykas buvo atliktas :)

pamatavau savo fps.tai 4 kartus buvo maziau nei 40.30 maziausia buvo. 49,5 vidutiniskai,

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kas nors zada losti open beta nat PC? galetumem kokia komanda pasidaryt DZ :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.