Rekomenduojami pranešimai

As tai per steam pirksiu su Sp nes nenoriu aš pirkti per uplay nors ir pigiau gausis bet man geriau Steam

juokingai sneki.vistiek per uplay paleidines zaidima :) steamas uzlus,galesi zaisti,uplay uzlus ir ragas :) serveriai tie patys vistiek.siandien bezaidziant snekejo ten keletas kad per steama losia,as per uplay losiu.tai gi,kiekvienam savo :)

 

performancas all over the place.su 980ti net su high neiseina isspausti 90fps bent kiek stabilesnio.dar negi teks mazint nustatymus.ir dar tas stutterinimas nervuoja :/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As tai per steam pirksiu su Sp nes nenoriu aš pirkti per uplay nors ir pigiau gausis bet man geriau Steam

ant uplay maziau draugu :D ir siaip man asmeniskai nepatinka kad jungitnet per kitas programas reikia,geriausia yra steamas ir ramu :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kas ryt noretu DZ sturmuot? vienam neidomu,nes loota pastoviai atima :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

juokingai sneki.vistiek per uplay paleidines zaidima :) steamas uzlus,galesi zaisti,uplay uzlus ir ragas :) serveriai tie patys vistiek.siandien bezaidziant snekejo ten keletas kad per steama losia,as per uplay losiu.tai gi,kiekvienam savo :)

 

performancas all over the place.su 980ti net su high neiseina isspausti 90fps bent kiek stabilesnio.dar negi teks mazint nustatymus.ir dar tas stutterinimas nervuoja :/

mums su Oligarchas geriau yra Steam

O kam tau tie 90fps gerai ir su 60fps juk čia tau ne counter strike

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kad vos ir 60 tespaudzia :/ tai pasidariau kad butu 60,bet vistiek nestabiliai.jau as ant tiek ispuikau kad man prie 60 lagas :D anksciau nesuprasdavau kuo blogai 24 ar 30 :D 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o monitoriu turi su g-sync ? nes man jei šokinėja nuo 40 iki 60 nesijaučia man tokio dropo fps


o šiaip juk beta, manau iki galutinės versijos optimizuos, tai butu gerai ant 1440p ant ultra turėti nors 50/60


Kaip tik norėjau pabandyti ir servo tvarkymas , atsigaus tik 12 val 
Einu miegot paskui į darbą neatsikelsiu
Pasisekė čia man TR ir Division Beta išėjo, per ta jobana darba negaliu normaliai pažaisti, o kai bus laisva man tai ir beta baigsis :(
Nors TR pažaisiu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ne,bet yra galimybe isidet.bet kazkaip girdejau kad gsync veikia tik tarp tam tikro kiekio fps nuo 30-70 ar kazkas tokio.tikiuosi ir as kad optimizuos,nes dabar belekas is tikro.

 

tai niekas betos nelosia?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Losia losia kolega. Man su gtx 960 su ultra nustatymas 35-45 fps pakanka.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai losiam kartu :D kol iseina :D

niekad nesupratau to parasymo-man eina ultra :) nes besiaiskinant aiskeja ,kad buna eile nustatymu isjungta nes jie "nedaro itakos" ir paskui kad losia kokia 720p :)

 

losiama ant pc... :)

Redagavo gedunex

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai losiam kartu :D kol iseina :D

niekad nesupratau to parasymo-man eina ultra :) nes besiaiskinant aiskeja ,kad buna eile nustatymu isjungta nes jie "nedaro itakos" ir paskui kad losia kokia 720p :)

 

losiama ant pc... :)

 

Tai ne mano atvejis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu jūs geri niekas jokiu mini apžvalgos neparašys, ar vertas žaidimus pinigų, ar ne?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu jūs geri niekas jokiu mini apžvalgos neparašys, ar vertas žaidimus pinigų, ar ne?

 

Grafika/Performance > Gameplay, broluži.  :D

Redagavo Dwėsk

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip 840m lapai tempia...aisku tik beta dar ne full versija. manau skirtumas bus 

 


kaip suprantu kai priesai turi dialogus tai tie visi npc ..siaip cool kad realiai ir be team gali lost tik reikia labai atsargiai.


860m leidzia ir high

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai idomu kiek tu leidi ant zaidimo...as kai pirkau uz 25 eurus,tai man zaidimas bus tu pinigu vertas bet kokiu atveju :)

siaip zaidimas man tai labai patiko :) gaila kad beta tokia ribota :/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as manau kad ir 36 ar pan euro,uz  kiek dabar galima rast verti bet tik jeigu zaidimas idomus be hebros lost... tai dar lieka klausimu. bet kai matosi jau betoj kiek npc ten gatvej malasi ir kiek priesu bus npc tai vilties yra. mmo'snikam tai blogas dalykas kiek skaiciau nes tai nera grynas pvp ir jiem lievai tas. dazniausia kai jiem buna blogai tada man gerai ...kazkas pirks ir los tik del dark zones. aisku tik del to kad su hebra eit lost ir kilint. mano losimas butu grynai is SP puses ..npc kilai , lootai, misijos intarpai, dialogai ir t.t kas su tuo susija.

as the crew emiau del story ir visu side misiju. nesigailiu


maxed

8-LiejBF3.jpg

 

6-BVOgB2S.jpg

 

1-5K91BGC.jpg

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.