Rekomenduojami pranešimai

Zmones neskiria zanru,pamato treileri ir issivaizduoja svajoniu zaidima o kad aprasyme rpg zanras nekreipia demesio.

Kad Division'as bus Destiny tik third person, tai ta jau zinojom nuo pirmu treileriu,nieko cia naujo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

TheDivision_04_PC.png

 

TheDivision_04_PS4.png

 

TheDivision_04_XboxOne.png

 

cia tikrai taip gerai ant konsoliu atrodo...ispudinga. skirtuma pamaciau tik paziurejas i detales tolumoj

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiandien 4valandikes žaidžiau tai jau norisi pilna versija pažaisti 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiandien 4valandikes žaidžiau tai jau norisi pilna versija pažaisti 

Man ir labai patiko, kai closed beta buvo, nebuvo is vis laiko. o sendien normaliai ismeginau. Labai pozityvus ispudziai liko. 

Irgi labai liaukiu kol gausiu pilna versija i rankas. O dar Hitmanas tom dienom iseina. Ech, o laiko is vis ner... ;D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Baigėsi atostogos mano, nuo balandžio vėl turėsiu :) aš ir ti viena diena palosiau normaliai, kai buvo Beta 1.0 versija tai gal 1val žaidžiau kaip ir laiko nebuvo, bet kai bus pilna versija, manau užsidarysiu namuose nuo visi draugų :) bet manau to nebus :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš vakar norėjau įšbandyti ant xbox one, bet su serveriu kažka piso prota, ir ubisoft apps reikėjo dar parsiusti, kad bent leistu jungti į serva... Ta klausimas ar vakar dar servai veikė ar jau pozna?

Redagavo CerberusLT

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

   Aš vakar susigundžiau dar kartą įsijungti žaidimą. Tai nuo vakar vakaro, kokios 20 val, variau iki beveik 9 ryto... Buvo, kad pasijungia teamai ir eina šluoti visus ką mato, bet jau rimti tokie. O prie jų prisijungia dar koks teamas ir jie vieni kitų nešaudo. Buvo tikrai smagu, vos ne The Last of Us multiplayer stilius, tik tiek, kad užmuša neiškarto ir roundai ne po 15 minučių. Jei padirbės su multiplayeriu ir pakurs kažkokių konkrečių modų - bus visai smagu. Nes dabar būti rogue labai sunku, ypač vienam, o žuvus nuima daug exp ir goldo. Kažkaip skilai labai dominti pradėjo, ten neblogai galima pasikelti skill power ir nuo jo pvz. bomba daro labai daug dmg. Visai smagu būtų tokį "inžinierių išbandyti".

   Bet esmė tame, jog susirinkus visą inventorių, nelabai bėra ką ten žaisti - tik PvP, kuris nėra labai ištobulintas.

   Įsijungus streamus paryčiais, tai hėbra tiesiog trolino tenai. Stovi prie checkpointo aštuoniese ir tiesiog su pistoletais šaudosi vienas į kitą arba daužosi iš rankų.

   P.S. - dar užmiršau parašyti, jog manau, kad ant konsolės būtų gerokai smagiau lošti nei ant kompo. Streamą paryčiais kai žiūrėjau, tai hėbra lošė ant konsolių atsipalaidavę, tiesiog su geimpadu rankose. The Last of Us yra labai smagu pakritus ant sofkės multiplayer drąskyti ir headshotus laidyti. Net neabejoju, kad ant konsolės loštųsi geimas gerokai įdomiau... Pavargau vakar tiesiog prie kompo sėdėti - nei atsipalaiduoti nieko... Tik tiek, kad monitorius pas mane ultra wide 21:9, kas taip pat yra labai "smagu"... Gaila, kol kas ultra wide su konsolėm nesuderinama.
 

Redagavo HesAlwaysNearUs

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žinau, bet kai tu sakiai labai norisi atsipalaiduot žaisdamas žaidimą o ne but prikaustytas prie ekrano :) tai ir pasiūliau pulteli :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žinok visada pasidarau ant gamepad geimus, ypač single player. naudoju Pinacel game profiler arba x360ce, kuris konvertuoja beveik visuose geimuose, bet kokį gamepad į x360 gamepadą ir geimas tiesiog atpažįsta jį tokį, kad net konfigūruoti nieko net nereikia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

The Division beta was played by a whopping 6.4 million players over the weekend, breaking a record and becoming the biggest ever beta for a new game brand on current gen platforms.

http://www.unilad.co.uk/gaming/the-division-breaks-beta-record-with-over-six-million-players/

Sakyčiau visai neblogai 6.4m žaidėjų

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bent jau man tai gerulis zaidimas.viskas tikrai auksciausio lygio.tik su optimizacija padirba,nes dar nekazka.nebedaug liko laukti,tik dvi savaites.

o kada collection edition dazniausia issiuncia ir zmones gauna? ta pacia diena ar anksciau?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.