Tii

Dragon Ball Z: Battle of Z

Rekomenduojami pranešimai

Dragon-Ball-Battle-of-Z-15.jpgDragon-Ball-Battle-of-Z-16.jpgDragon-Ball-Battle-of-Z-17.jpg



Kūrėjas: Namco Bandai
Leidėjas: Namco Bandai
Žaidimo variklis:
Žanras: Fighting/Adventure
Išleidimo data: 
24th Jan, 2014
Reitingas:
Metacritic įvertinimas:
Platformos: PS3, PSVita, X360
Puslapis:


http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=AyK1_rEWBII#at=87

Dubbed Dragon Ball Z: Battle of Z, will feature four-player co-operative play, eight-player battle royale matches, and online multiplayer. The title's graphics will still be cel-shaded like previous entries. The game's release date has yet to be announced at this point in time.

“The Dragon Ball games continue to thrill fans across Europe, and Dragon Ball Z: Battle of Z brings some very exciting new features to the series,” said Olivier Comte, senior vice president, Namco Bandai Games Europe. “The large scale cooperative team melee battles are like nothing players have seen before in a Dragon Ball game. Fans can’t afford to miss it.”

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na tikekimes, kad nebus flop'as kaip kitos DBZ zaidimo dalys, nes DBZ turi dideli potenciala tik, kolkas, nera kam jo isnaudoti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas man nepatinka DBZ zaidimuose, tai grafika... juk ne realybe pavaizduot turi, o anime, c'mon

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Grafika manau reikia priprasti man ji pradėjo patikti,bet dėl pačio žaidimo tai WOW. Nebesitikėjau šitame gen dar išvyst DBZ game ar kažką pan. Kaip anime fanui ir dbz gerbėjui tikrai puiki staigmena : D Beto tikiuosi story mode nepadarys ,kad nebūtų kovų 1 vs 1. Nes būtų šiek tiek pieva mano nuomone.. : D

Redagavo xxjudgex

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kuria kuria tuos dbz ir visalaik sukisa puse story ir svio baigias zaidimas..., nors sikart galetu padaryt normalu dvz kaip pvz kad gokas nors taptu 5lygio....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Normalus dbz kur gokas virsta 5lvl ssj? :rofl: Tai gal dar prie to paties tegu sukisa ir ta visa story pagal fanu prikurtus filmukus? Story visada tas pats bus, seip man ir budokai tenkaichi 3 viskas buvo gerai, tik truko visiskos destrukcijos ir didesniu mapu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kuria kuria tuos dbz ir visalaik sukisa puse story ir svio baigias zaidimas..., nors sikart galetu padaryt normalu dvz kaip pvz kad gokas nors taptu 5lygio....

 

Nuotrauka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Normalus dbz kur gokas virsta 5lvl ssj? :rofl: Tai gal dar prie to paties tegu sukisa ir ta visa story pagal fanu prikurtus filmukus? Story visada tas pats bus, seip man ir budokai tenkaichi 3 viskas buvo gerai, tik truko visiskos destrukcijos ir didesniu mapu

 

Va va, budokai tenkaichi 3 man labiausiai patiko is visu dbz zaidimu, galetu hd versija isleisti ir buciau laimingas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Va va, budokai tenkaichi 3 man labiausiai patiko is visu dbz zaidimu, galetu hd versija isleisti ir buciau laimingas

 

Nuotrauka

 

Ne tenkaichi, bet ps2 laikus prisimint uzteko man ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nežinau,bet man paprasti BUDOKAI neveža,na neturi tos Tenkaichi dvasios,ypač kai ten dar pirmą kartą galima buvo kautis prieš beždžiones ir pan : )

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šis žaidimas mane nuvylė nes jis tesis iki fryzo sagos ir kovotoju labai mažai, bet yra ir geru dalyku toks kaip kad gali kautis 4 prieš 4 kovotojus ir kad yra gokas su dievo transformacija kuri yra iš filmo dragon ball battle of gods ir beto filmo ir žaidimo pavadinimas panašus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Is kur tokios zinios? Nera net isleidimo datos nurodyta, o tu jau kalbi iki ko story eis, nebe tie laikai kad butu tik keli kovotojai

Redagavo sliopis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip tik tie laikai. Nori daugiau kovotojų? Day-one paid DLC ir dar porą DLC vėliau. Irgi mokamų :okay:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.