scalman

Uncharted 4: A Thief‘s End / The Lost Legacy

Rekomenduojami pranešimai

nesu sios serijos fanas esu isbandes tik viena zaidima sios dalies ant ps vita taciau sita dalis ziauriai suzavejo laukiu nesulaukiu !

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Why Uncharted 4's action-packed demo began with 30 seconds of standing around

 

The good thing about E3 demonstration gaffes is, hey, at least it's a reminder this is live gameplay. The bad thing, of course, is that they happen at all — particularly if they close out the show.

 

PlayStation wrapped up its E3 news conference on Monday with Uncharted 4, and when it came time for Nathan Drake to swing into action, he just stood there.

 

For 30 seconds.

 

Bruce Straley, the game's co-director, recapped what exactly happened in this video (above) the day after the presentation. It begins straight away with the recap if you want to hear Straley describe what it's like when your game eats it during that kind of a close-up.

 

"Sheer panic, horrifying," Straley said.

 

What happened? Straley said he went out to the PlayStation stage in pitch dark with a stagehand carrying a stool — but no controller.

 

"I notice when I get out there, the controller's not where it's supposed to be, I'm like, uh-oh," Straley said.

 

""Now my brain's not working.""

 

You might remember there was a long pause after the lights went down and before the demo came up. That was Straley fishing for a DualShock 4.

 

"I dig into the well, I find a controller, OK we're good. It has a light on, the blue light's on, I start the game, the game starts, I'm like, cool. I sit on my stool," Straley said.

 

Whatever this controller was connected to, it wasn't the PS4 being displayed on the screen. Straley started manipulating the sticks and got ... nothing.

 

"Nate's supposed to move, I'm supposed to hit the analogue stick and he responds," Straley explained rhetorically. "This is gameplay, this is what happens when you're playing a game. Nothing happened!

 

That wasn't the only malfunction.

 

"Now my brain's not working," Straley joked. He grabbed a backup controller and it, too, was not working.

 

As this unfolded (or didn't) Neil Druckmann, the game's creative director, was backstage in a sweat. "I just start spinning," he said. "I didn't know what to do."

 

Ultimately, Straley figured it out. The controllers were operating a backup PS4. He tried pointing to that unit, but the control booth noticed the feed to it was playing the game and switched over. Straley restarted the demo, blew through it flawlessly, blowing away the crowd to finish out the night. All's well that ends well.

 

While it sounds like a simple case of not having the right controller, Druckmann has an alternate theory for what went wrong.

 

"I think the Final Fantasy 7 remake screams were so loud," he said, "they shorted out the controller."

 

Kankino mane istikruju sitas klausimas jau kelinta nakti.. Ir pagaliau paaiskejo tiesa apie nesekminga pirmaji bandyma. Siaip jokia cia zinia. Bet man buvo siaip idomu. Gyvas gameplay prideda sarmo negu viskas butu irasyta is anksto. Nors aisku sitas atvejis negarantuoja, kad kiti rodyti gameplay buvo zaidziami tuo metu. Kartais viskas buna per daug gerai pereita.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

atrodo geriau nei great. grazesnio gameplay treilerio nepamenu ar kada maciau. CGI tokio gero net nepamenu kada maciau. tiesiog wow..kai jis apsidumblavo visas ten ...wow. o po to scena su mocu ... :spit:


ColorfulInexperiencedAnteater.gif


huml3GY.gif


GtBLS4Y.gif

 

jau net neatsimenu gerai ten story viso nuo pirmos dalies , santykiu ten ju ir pan...rektu perzaist kad prisimint. 3 net neperejau viso


mano veidas kai pamaciau visa demo pagaliau ...

 

JP69Jux.gif

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Holy cow of India. Nu man ši serija, kaip sakiau jau anksčiau, yra most complete. Pirmoj dalį sužavėjo augmenija ir vandeniu, antroj gražiai padarytu sniegu, trečioj - smėliu, dabar purvas atrodo amazing.
Daug kas gal gameplay neatkreipia dėmesio į chat'us tarp Sully ir Nate'o, kurie man tiesiog perliukai prie to kas tuo metu aplink dedasi.
*shoots firing*, "Having fun yet?", "Oh, real blast". :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Naughty dog visada spaudžia maksimumą. Realiai pagalvojus net ir dabar tokių gražių žaidimų kaip uncharted 2 ar 3 nėra daug. Tikiuosi išbandyt visus kažkada.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Va dėl U4 tikrai reikia turėti PS4 o kitus žaidimus galima ant PC žaisti 
Galima sakyti PS Vita pirkau tik dėl Uncharted kiti žaidimai manęs ir nedomino.
PS4 tik dėl exclusives žaidimu reikalingas man dabar

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai realiai kai tokie kaip MGS pasidaro multiplatforminiai,tai jau tikrai pc + konsoles pultelis atstoja viska. o konsoles viena ar kita lieka pagrinde savo exclusivam. sitas tai atrodo labai gerai. tik va skaiciau devu komentus apie ta demo rodyta,tai atrodo kad cia reali zaidimo vieta , ne pati pradzia, ir cia jie rode beveik tokia viena is ispudingiausiu zaidimo scenu . tai realiai gaila kad mes ja jau pamatem  tada. na ka darysi jau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai realiai kai tokie kaip MGS pasidaro multiplatforminiai,tai jau tikrai pc + konsoles pultelis atstoja viska. o konsoles viena ar kita lieka pagrinde savo exclusivam. sitas tai atrodo labai gerai. tik va skaiciau devu komentus apie ta demo rodyta,tai atrodo kad cia reali zaidimo vieta , ne pati pradzia, ir cia jie rode beveik tokia viena is ispudingiausiu zaidimo scenu . tai realiai gaila kad mes ja jau pamatem  tada. na ka darysi jau.

Nu nemanau, kad tai būs tik keletą tokiu vietų. Man pvz: U2 vos ne visas žaidimas vienas po kito lygiu buvo Wow.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Drįstu pasakyt wow. Mano tevukui 52 metai , jam Unchated vienas geriausių žaidimų. Visas dalis jis perėjęs ir surinkęs visus įmanomus trofėjus. . .Kai parodžiau šito video - jis pasakė WOW. Nors turi ps3 sakė reikia ps4 . 

Redagavo fotobich

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na po U3 man last of us ant ps3 buvo tiesiog wow. kitas lygis visai. pagaliau judesiai realiski ir smugiai turi svori kai trenki realiai jauti. tai cia devai vel tes toki tamsesni zaidima nei buvo U3 kiek supratau. kas dziugina. na toks suaugo ir ats herojus ir zaidimas su laiku


mocapai ir voicecapai jau padaro dialogus realistiskus, liko kad oda atrodytu kuo realistiskiau , teisingai reguotu is apsvietima ir judetu nuo kiekvienos veido israiskos...

 

uncharted-4-a-thiefs-end-skin-moments.jp

aciu dievui tai ne multiplatforminis zaidimas, nes prasidetu downgradinimas visko to iki galutinio buildo. kazkaip isimtis cia tik MGS5 kol kas. 


jeigu iseitu dabar , tai jau butu perkamas ps4. dar teks palaukt.


Download HQ Video .MP4 | 1.89 GB

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.