lileikiss

PlayManija populiarinimas

Rekomenduojami pranešimai

jo naujienos tai pasenusios tituliniame puslapyje :D  na noreciu isgirst impaler ir kitu modu nuomones

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mano nuomonė, po tokių jūsų "populiarinimų" atbėgs krūvas vaikų, kurie pradės reikalauti nemokamų ps3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nereikia jokiu reklamavimu, kaip yra taip gerai. Kam reik tas susiras, o pinigus leist ant reklamavimo manau butu nenaudinga, nebent tai butu kokia didele e-parduotuve, cia tik jaukus forumas :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mano nuomonė, po tokių jūsų "populiarinimų" atbėgs krūvas vaikų, kurie pradės reikalauti nemokamų ps3

Pritariu. Nesuprantu kam to reikia. Esu dar kelių lietuviškų forumų narys ir galiu pasakyti plm narių subrendimo, pagarbos kitiems ir kokybės atžvilgiu yra geriausias ir norėčiau, kad toks ir liktų. Manau, kam reikės tas ir taip susiras playmanija. O, kad čia privistų mažvaikių ir budulių tikrai nenorėčiau. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nereikia jokiu reklamavimu, kaip yra taip gerai. Kam reik tas susiras, o pinigus leist ant reklamavimo manau butu nenaudinga, nebent tai butu kokia didele e-parduotuve, cia tik jaukus forumas :)

as nesakau kad leisti pinigus ant reklamavimo, mes patys pritraukti zmoniu galim

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau geriausia kai išeina savaime paminėti playmaniją, negu dabar čia reklamuoti perdaug, nes pagalvokim. Kam patinka reklama?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pagalvok apie traskucius,

koks prekinis zenklas pirma sove i galva estrella ar lays? bet jauciu apie ,,oho,, net nepagalvojei :) reklama yra stebuklingas dalykas, kiek isreklamuosi daikta tuo daugiau sekmes jis atnes

 

 

As tik pasiuliau :P nepersu minties kad jus privalot cia ir dabar visais imanomais budais platinti plm varda :) bet issakiau savo mintis kaip efektyviau galetumem pritraukti nauju nariu, ne vien konkursu pagalba

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pagalvok apie traskucius,

koks prekinis zenklas pirma sove i galva estrella ar lays? bet jauciu apie ,,oho,, net nepagalvojei :) reklama yra stebuklingas dalykas, kiek isreklamuosi daikta tuo daugiau sekmes jis atnes

 

 

As tik pasiuliau :P nepersu minties kad jus privalot cia ir dabar visais imanomais budais platinti plm varda :) bet issakiau savo mintis kaip efektyviau galetumem pritraukti nauju nariu, ne vien konkursu pagalba

 

Ne į temą

Mano mėgstamiausi traškučiai yra kukūruzų iš prismos kurios atradau be reklamos dėkos. Bet čia vėl kaip asmeniskai žmogus priima produktus, man visada reikia išbandyti ką nors, kad pripažinčiau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Įvedus į google paiešką : "*Konsolės pavadinimas* forumas" pirmi rezultatai veda į Playmanija.lt tad kas jau turės tikslą ateit(Turės konsolę, ruošis pirkt ar pan), tas ir ateis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Narių čia pakankamai yra, bet nėra aktyvumo, nes jie paprasčiausiai neturi ką ir pasakyti. O kad forumas būtų populiaresnis, reikia patį pagrindinį puslapį dažniau atnaujinti, reikia daugiau naujienų, reikia gyvumo, tada žmonės dažniau lankysis. O Tinklapį reikėtų gyvinti apžvalgomis įvairių prietaisų, kad ir dabartinių konsolių (xbox 360, xbox one, ps3, ps4, ps vita, 3ds, wii u), konsolių priedų apžvalgos, žaidimų apžvalgos, naujienos, gal kokius geresnius blogus į pagrindinį puslapį įmesti, dabar tai dykuma ten :)

Reikia kokių žmonių, mėgstančių rašyt, galėtų taip kokia komanda atnaujint vis tą titulini įvairiais straipsniais

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As tai galvoju kad dabar kaip yra taip gerai, ir taip jau atsiranda sukciu/apgaviku/vagiu, kuo daugiau reklamuosi tuo daugiau ir sukciu cia subegs, dabar jau vistiek pagrinde visus senbuvius zinai (aisku naujokai nelabai zino dar visu bet mato pagal aktivuma), o forumas tikrai gyvas, yra ka ir pakritikuot ir su kuo padiskutuot, mano nuomone tokia :)  

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kad forumas būtų populiaresnis, reikia patį pagrindinį puslapį dažniau atnaujinti, reikia daugiau naujienų, reikia gyvumo, tada žmonės dažniau lankysis.

Aš neeinu į pagrindinį puslapi ,aš iškart einu http://www.playmanija.lt/forumas, ten gal į mėnesi 1 karta užeinu , bet ką perskaitai ten tai jau būna papostintą ir į foruma

na noreciu isgirst impaler ir kitu modu nuomones

Aš pamačiau kokie žmonės susirenka per tokius mano ir kitu nariu daromus Konkursus

 

O dėl tavo idėjos aš neturiu nuomonės dabar

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš neeinu į pagrindinį puslapi ,aš iškart einu http://www.playmanija.lt/forumas, ten gal į mėnesi 1 karta užeinu , bet ką perskaitai ten tai jau būna papostintą ir į foruma

Aš pamačiau kokie žmonės susirenka per tokius mano ir kitu nariu daromus Konkursus

 

O dėl tavo idėjos aš neturiu nuomonės dabar

Tu ne apie save galvok, o apie kitus. O forumas sunkiai populiarės jei jo pagrindinis puslapis toks skurdus bus ;) Nors sakoma "nevertink knygos pagal jos viršelį", bet niekas nesilaiko šios taisyklės, todėl, kad populiarėtų playmanijos vardas, visų pirma reikia patį pagrindinį puslapį sutvarkyti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nū čia jau Impaler teritorija , nes mes modai ten nieko negalime daryti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Uztenka ir savu,siaip as plm atradau tada kai turejau problema su pc ivedziau i google kas blogai ir pirmoi vietoi puikavos PlAYMANIJA.LT forumas,kaip uzejau as i jy taip ir iki sioliai pasilikau  ir nesigailiu kiekviena diena mielai lankaus ir net darbe budamas uzmetu aky paziuret kas gi cia vyskta,kolektyvas geras supratingas :)
O populiarint is mano puses plm nereikia ji ir taip populiari ir beto irasysius kokia problema su konsole ar kompu ar siaip ko ieskaint is zaidimu ar kompu ar konsoliu plm manau pirmoi vietoi pagal google puikuosis, as asmeniskai cia gerai su visais sutariu ir problemu neturiu ir mielai prisidedu kuo galedamas prie projekto tiek pinigine veikla tiek ir forumo pagalba nariam :))
As turiu pora ideju kurios bus bandamos igivendinti artimiausiais menesiais ir tuose projektuose bus plm reklama :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.