MGnon

Kelione i Lenkija.

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,šovė man mintis i Lenkija nuvažiuot, į Avenged Svenfold koncertą.Ir nutariau paklausti ar daug tai kainuotų keliaujant autobusu ar dar kaip nors.Žinau, kad čia ne turizmo agentūra :D , bet gal kas esat keliave, kur nors netoliese.Vieta būtu Atlas Arena, Łódź.Turit minčių sakykit ir dar gal keli grupės fanai atsiras :D

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš ne į temą, bet... AVEGEND SEVENFOLD VALDO!!!! respect, norėčiau ir aš į jų koncertą, bet kaip studentui per brangi pramoga ...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą
As irgi esu ju fanas, bet dar nebaiges 12 klases ir neuzsidirbu pakankamai pinigu, nors noreciau nuvaryt
Redagavo pspgamer

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tai čia noriu lenkuos vien dėl Architects ir Northlane...

 

1554416_10152205750204433_1245337128_n.j

 

 

Redagavo Dwėsk

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą
Pasirodo PLM pilnas metalheadu :D respekc

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš irgi dar tik moksleivis :D geguže 18 metų sueis tai ir bandau kažką žiūrėt.Dar iki to laiko gal pasitaupysiu pinigų

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Rink žmonių ir imkit autobusą.

 

Ne į temą
Deja, nelabai man šita grupė. Labiau patinka Kiss ir Black Sabbath :D
Redagavo dudeperfect

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Laukiam 18 :/. Tada visai mielai kooperuočiausi su mašiną į koncus palėkt :D 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo...turbūt ir man dar reiks atidėt važiavimus i koncertus...Kažkaip pagalvojau, kad ir mokslai dar tesis(Birželio 4d. koncertas)ir šiaip vienam nelabai įdomu važiuot :D o draugam 18 vėliau sueis.Pasitenkinsiu YouTube'u :D .

Ne į temą
Dėl grupių tai aš ir Kiss klausiau,ir Back Sabbath taip pat klauses esu.Nuo The Beatles viskas prasidėjo ir dabar muzika tik ''sunkėja'' pas mane :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo...turbūt ir man dar reiks atidėt važiavimus i koncertus...Kažkaip pagalvojau, kad ir mokslai dar tesis(Birželio 4d. koncertas)ir šiaip vienam nelabai įdomu važiuot :D o draugam 18 vėliau sueis.Pasitenkinsiu YouTube'u :D .

Ne į temą

Dėl grupių tai aš ir Kiss klausiau,ir Back Sabbath taip pat klauses esu.Nuo The Beatles viskas prasidėjo ir dabar muzika tik ''sunkėja'' pas mane :D

Bet gerą grupę arti Lietuvos ar Lietuvoj retai ir taip gali pamatyt tai žinai... p* praleisi ten dieną ar dvi, vistiek nieks nesimoko 11-12 klasėj po gegužės. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Laukiam liepos mėn.(birthday  :trl: ) ir darom Playmanijos išvyką į koncertą Lenkuose :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet gerą grupę arti Lietuvos ar Lietuvoj retai ir taip gali pamatyt tai žinai... p* praleisi ten dieną ar dvi, vistiek nieks nesimoko 11-12 klasėj po gegužės. :D

Nu jo šiaip :D reik dar pagalvot,tikrai norisi nuvažiuot.Galėtu ir į tokį kaimą kaip Lietuva užvažiuot <_<

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu jo šiaip :D reik dar pagalvot,tikrai norisi nuvažiuot.Galėtu ir į tokį kaimą kaip Lietuva užvažiuot <_<

Mat vis aplenkia Lietuvą ar atvažiuoja kokį antradienį-ketvirtadienį, ir taip mažoj šaly, su dar mažiau panašios muzikos fanų susirenka dar mažiau žmonių, aišku atvažiuoja senos grupės, užderėjusios kaip Metallica, tai susirenka daug net ne vien metalo fanų, o va grupės ne tokios populiarios ar naujesnės, Lietuvoj tampa vos ne undergroundu. :D

Redagavo Dwėsk

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.