Thetruth

Kada planuojate įsigyti naujos kartos konsolę?

Kada planuojate įsigyti naujos kartos konsolę  

84 nariai prabalsavo

  1. 1. Kada planuojate įsigyti naujos kartos konsolę

    • Už 1-3 mėn
    • Už 3-6 mėn
    • 6-12 mėn laikotarpyje
    • Po metų ir daugiau
    • Neplanuoju
    • Jau turiu


Rekomenduojami pranešimai

Aš planuoju irgi po metų, o gal net daugiau pasiimti PS4, nes dabar tikrai jo nenoriu - tik Killzone domina. Geriau palauksiu, kai atsiras gerų žaidimų, atpigs tiek konsolė, tiek žaidimai jai ir tada prigriebsiu. Tikrai neskubu niekur, tuo labiau, kad dabar planuose yra 3DS ir Vitos įsigijimas. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš planuoju imti PS4 kažkur arčiau Witcher 3 išleidimo. Na bet dar galutinai neapsisprendžiau, žiūrėsiu kaip su finanasais bus ir kokie pirkinių prioritetai tuo metu bus. Šiaip tai ir inFamous pakanka, kad pirkčiau next-geną, o dar Uncharted, Quantic Dream projektai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai tik zaidimu atsiras daugiau must have ir na siaip jau dabar del keliu f2p galima tikrai imt , taciau reikia daugiau next gen tikru zaidimu, dabartiniai pc portai konsoliu portu cia ne next gen.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jau ps4 turiu beveik 2 savaites, labai patenkintas pirkiniu,nustebau kad net nemokami psn ps4 zaidimai tikrai idomus, pvz warframe. Ir online nemokamas su kai kuriais, tai visai kitaip zaidzias nei nulauzta mano buvus konsole :) kai pereisiu killzone,galesiu parduot zymiai pigiau, uz koki 110 lt jei kam reikes ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ehh tiek geru konsoliu ir zaidimu isejo paskutiniu metu. Gal ant kaledu pavyks isigyti ps4 arba wii u. PS4 traukia savo excliusyvais, bet wii u excliusyvai atrodo dar geresni, beja niekad nesu turejas nintendo konsoles. Sunku apsispresti, bet laiko dar sociai.

Redagavo Fray

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ehh tiek geru konsoliu ir zaidimu isejo paskutiniu metu. Gal ant kaledu pavyks isigyti ps4 arba wii u. PS4 traukia savo excliusyvais, bet wii u excliusyvai atrodo dar geresni, beja niekad nesu turejas nintendo konsoles. Sunku apsispresti, bet laiko dar sociai.

Apie WiiU ir senesnes Nintendo konsoles galvoju ir aš, vien dėl ekskliuzyvų, jie visada moka pateikti naujai savo frančizes ir išlaikyti fun be jokio smurto. O dėl žemės tiek WiiU tiek kitų konsolių kainos, manau ne problema būtų ir abi įsigyti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Apie WiiU ir senesnes Nintendo konsoles galvoju ir aš, vien dėl ekskliuzyvų, jie visada moka pateikti naujai savo frančizes ir išlaikyti fun be jokio smurto. O dėl žemės tiek WiiU tiek kitų konsolių kainos, manau ne problema būtų ir abi įsigyti.

Ne į temą

Vien del ZombiU ir New super mario bros U noreciau isigyt sita konsole :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jau ps4 turiu beveik 2 savaites, labai patenkintas pirkiniu,nustebau kad net nemokami psn ps4 zaidimai tikrai idomus, pvz warframe. Ir online nemokamas su kai kuriais, tai visai kitaip zaidzias nei nulauzta mano buvus konsole :) kai pereisiu killzone,galesiu parduot zymiai pigiau, uz koki 110 lt jei kam reikes ;)

Ne į temą

Pranesk kai sugalvosi pardavinet,jei atliekamu pinigeliu tuo metu turesiu,tai butinai paimsiu :)
Redagavo FUZA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as apie rudeni planuoju pirkt. siaip galeciau, kad ir dabar pasiimt, bet kas is to jei ant ps3 dar turiu pilna neperzaistu zaidimu, o ir ant pacio ps4 nera dar daug zaidimu geru isleista kiek bus po kokio gero pusmecio. :)

Redagavo bajmantis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Keista apklausa, tik savaitem.. o kur metais? Be kokiu 5 metu tikrai nepirksiu. Kai jau bus zaidimu pasirinkimas ir naujesnes konsoles versijos isleistos, su maziau problemu (problemu pradzioj visada buna). Tik po keliu metu pirkau ir PS1 ir PS2 ir Xbox 360, kai jau buvo del ko pirkt - zaidimu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Keista apklausa, tik savaitem.. o kur metais? Be kokiu 5 metu tikrai nepirksiu. Kai jau bus zaidimu pasirinkimas ir naujesnes konsoles versijos isleistos, su maziau problemu (problemu pradzioj visada buna). Tik po keliu metu pirkau ir PS1 ir PS2 ir Xbox 360, kai jau buvo del ko pirkt - zaidimu.

Mėnesiai ne savaitės. O metais nebeįdomu, tam yra po metų ir daugiau, nes koks skirtumas ar po metų ar po dviejų, apklausai tai jokio įdomumo nepridės, o ir planuoti tiksliai tokiam laikotarpiui sunku, tad ir atsakymai būtų ne visai tikslūs.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aš asmeniškai neskubėsiu niekur artimiausius pusę metų tai tikrai. turiu PS3 dar oj oj oj kiek neperžaista, o ir naujovių galiu nesivaikyti, nedega man.

 

šiaip jei jau imsiu su mintim, kad žaisti su orgais - imsiu PS4.

 

tačiau jeigu nulauš XBOX One gal imčiau ir jį, kad turėčiau ant ko daugiau išbandyt visokių žaidimų.

 

bet kokiu atveju lauksiu kol kris kainos, žiūrėk dar kokie tuojau pagerinti ir papiginti slim modeliai išeis va tada ir galima pradėt man galvot apie pirkimą. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš konkretaus plano neturiu. Manau, naują konsolę pirksiu, kai bus išleisti: Destiny, Diablo III ir The Witcher 3: Wild Hunt. Daugybe žaidimų turiu PS3 skirtų, kurie net neišpakuoti. Gal net slim modelio palauksiu. Ateitis parodys :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 nu daugkas manes nesupras, bet...

 

 isigysiu tik tada kai ji bus laiko patikrinta, zinosiu konkreciu modeliu plius ir minus bei ligas, ir gausiu daug bomuso  :D  t.y. zema kaina, didele kruva isleistu zaidimu, aisku jau bus nulausta, krc taspats kaip snd ps2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.