Thetruth

Kada planuojate įsigyti naujos kartos konsolę?

Kada planuojate įsigyti naujos kartos konsolę  

84 nariai prabalsavo

  1. 1. Kada planuojate įsigyti naujos kartos konsolę

    • Už 1-3 mėn
    • Už 3-6 mėn
    • 6-12 mėn laikotarpyje
    • Po metų ir daugiau
    • Neplanuoju
    • Jau turiu


Rekomenduojami pranešimai

Aš tai nematau prasmės pulti pirkti naujos konsolės, nebent pasitaiko pigus variantas, kaip, kad vos su wii u man nenutiko :D Bet grįžtant prie temos, turbūt naujos kartos konsolė pas manęs atsiras, kai pasirodys daug dėmesio vertų žaidimų, kol kas įdomiausiai atrodo infamous second son, dead rising 3, new super marip bros u, super mario 3d world, super smash bros u, nintendo land, bet tik dėl šitų kelių žaidimų 3 skirtingų konsolių nepirksiu :D Tad laukiu kada atpigs konsolės ir kada jos turės kur kas daugiau ką pasiūlyti :) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

.Aš tai senos kartos konsolę (1977) nusipirkau ir esu patenkintas :D O šeip norėčiau Wii U prie mano Nintendo kolekcijos. Na ir PS 4 būtų visai nieko. Tai per šiuos metus jei viskas klostysis gerai paimsiu gal vieną ar kitą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Planuoju PS4, man visas new tech yra labai įdomus ir norimas, tačiau palauksiu kol bundle kaina nukris iki 1600~lt, žaidimų mano galvą ir taip yra daug, tik visiems tas skaičius skirtingas, man 20 žaidimų yra DAUG, o kitiems ir 100 mažai (vieną norint pereiti kiek valandų reikia suvalgyti?)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.