Thetruth

Kada planuojate įsigyti naujos kartos konsolę?

Kada planuojate įsigyti naujos kartos konsolę  

84 nariai prabalsavo

  1. 1. Kada planuojate įsigyti naujos kartos konsolę

    • Už 1-3 mėn
    • Už 3-6 mėn
    • 6-12 mėn laikotarpyje
    • Po metų ir daugiau
    • Neplanuoju
    • Jau turiu


Rekomenduojami pranešimai

Dauguma manau lauksim pirmu nuolaidu, arba to zaidimo del kurio tikrai verta pirkti konsole. Aisku tos visos nuolaidos vyks uzsienyje. bet dabar tai jau nebe problema, galima atsisiusti arba paprasyti draugu parvesti. As asmeniskai laukiu naujo FALLOUT kuris net neanonsuotas, taigi bus tikrai negreit o jeigu jis bus ant xbox360 tai atkelsiu dar i velesni laika. Nors esu xbox360 fanas bet manau imsiu PS4 ir zaisiu oroginalius aisku tuopaciu reiks isigyti PS PLUS kad gaut free games ir ttt.

Redagavo res5ect

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nemanau kad nulauzimas ir online bus suderinama su visom apsaugom kurias visai nesunku padaryt cloud pagalba. Cia ne x360. Ta jau galima pamirst.

Vistiek tai pigiau nei nauja gera pc susirinkt kad ir kaip ziuret.ir tai niekad nepasens iki kol gyvens konsole.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mane tik stabdo žaidimų kainos, dar nekritusios. Laukiu padorių pliuso pasiūlymų, o tada nedvejodamas paimsiu. Dėl Outlast, Contrast nepirksiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Soujiro o tu tik ps4 pirksi tik tuo atveju ką duos psn+ nemokamai ? <_<  (ir tai jei tau tiks tas žaidimas), o į diskus net nežiūrėsi ?

 

Nes man tai labai norėjus KZ išbandyti ir pačia sistema ps4


Nors aš dabar su PS Vita neperku žaidimu , net neturiu aš jų kortelėse dabar (nes pardaviau), siunčiu iš PSN store ir tai ką duoda PSN+, bet dėję daug žaidimu man nepatinka 
Pirkęs tik uncharted (kortele) ir Rayman (kortele) nes šitie tik domino kai išėjo pati PS Vita

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Soujiro o tu tik ps4 pirksi tik tuo atveju ką duos psn+ nemokamai ? <_<  (ir tai jei tau tiks tas žaidimas), o į diskus net nežiūrėsi ?

 

Nes man tai labai norėjus KZ išbandyti ir pačia sistema ps4

Nors aš dabar su PS Vita neperku žaidimu , net neturiu aš jų kortelėse dabar (nes pardaviau), siunčiu iš PSN store ir tai ką duoda PSN+, bet dėję daug žaidimu man nepatinka 

Pirkęs tik uncharted (kortele) ir Rayman (kortele) nes šitie tik domino kai išėjo pati PS Vita

Na aisku visko ko norime for free negausime is PSN+,  bet vistiek kokybiski free zaidimai yra jega. Ir tai didele paskata imti PS4 nei XBOXone. Esu xbox fanas belenkiek metu ir kai PS3 zmones pasako kad gavau vos nenauja geima for free o tu per 6metus is xbox nieko tai................. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@res5ect atsimink kad ps+ ir nemokamai negausi, kaskiek tai sumokesi, bet labai apsimoka ji turet, cia kaip ir privalomas dalykas ps3 naujokui, kuris dar neturi pakankamai zaidimu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na aisku visko ko norime for free negausime is PSN+,  bet vistiek kokybiski free zaidimai yra jega. Ir tai didele paskata imti PS4 nei XBOXone. Esu xbox fanas belenkiek metu ir kai PS3 zmones pasako kad gavau vos nenauja geima for free o tu per 6metus is xbox nieko tai................. 

kaip tai is xbox nieko negauni?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@res5ect atsimink kad ps+ ir nemokamai negausi, kaskiek tai sumokesi, bet labai apsimoka ji turet, cia kaip ir privalomas dalykas ps3 naujokui, kuris dar neturi pakankamai zaidimu.

Tai taip uz PS+ reikia moketi, bet turedamas sia paslauga netik gali naudotis ONLINE paslaugomis bet ir gauni dauk geru ir kokybisku zaidimu. Su xbox live gauni tik ONLINE aisku pats servisas dauk spalvingesnis bet as ir noriu METRO ar  BIOSHOCK beveik for free o ne kaip is LIVE tik koki Demo ar pasenuse arcada. O gal as ce tik vienas nusivyles XBOXS fanas kuris pereina i PS puse,

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@res5ect šiaip duoda ir pilnus geimus su goldu tokius kaip dead island pvz šį mėnesį ,nors aiškų nepalyginsi ką su ps+ gauni

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Soujiro o tu tik ps4 pirksi tik tuo atveju ką duos psn+ nemokamai ? <_<  (ir tai jei tau tiks tas žaidimas), o į diskus net nežiūrėsi ?

 

Kaip minėjau, man dabartinės kainos PS4 žaidimams per didelės, prie lietuviško atlyginimo. Palauksiu 10 - 20 svarų ribos už AAA klasės žaidimus. Žinoma pilną žaidimų dar neišbandyta ant PS Vita, PS3, bet nežadu laukti poros metų, per daug visko bus praleista, PS4 mano artimiausiuose planuose, viskas priklauso nuo pliuso...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@tomashex kuomet as nuspresiu kad man reikalingas ps4 ir nuspresiu ji pirkti tuomet man bus nesvarbu kad ir ps6 butu prekyboje,  as nesivaikau naujoviu , man ps4 po keliu metu  suteiks lygiai tiek pat dziaugsmo kaip ir snd, as palauksiu...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@tomashex kuomet as nuspresiu kad man reikalingas ps4 ir nuspresiu ji pirkti tuomet man bus nesvarbu kad ir ps6 butu prekyboje,  as nesivaikau naujoviu , man ps4 po keliu metu  suteiks lygiai tiek pat dziaugsmo kaip ir snd, as palauksiu...

buna visko. man pvz x360 isiseme, zaidimu,naujoviu ir grafikos prasme, apturejau ka norejau. ir kadangi finansai irgi leido next gen, tai ir emiau. cia kiekvienam pagal poreikius ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 nu tiksliau jei papildant ankstesni posta, nu as apie save kalbu, o pas mane snd stovi du ps2 ir psp, nu vaikas daznai pazaidzia, as kartais pasiimu psp kokiam pusvalandziui karta per men, nemanau kad su next gen dazniau naudociausi, nu o vaikas jam ir siti idomus ir naujas butu idomus, ta prasme del saves tikrai nesiruosiu pirkt, nu o jei vaikas rodys nora i kazka geresnio tada ziuresiu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.