balcitom

2014 m. pasaulio futbolo čempionatas

2014m. futbolo čempionatas  

56 nariai prabalsavo

  1. 1. Kurią komandą palaikysite 2014m. pasaulio futbolo čempionate?

    • Ispanija
      6
    • Brazilija
      9
    • Vokietija
      12
    • Belgija
      2
    • Anglija
      10
    • Nyderlandai
      9
    • Portugalija
      1
    • Italija
      4
    • Prancūzija
      0
    • Argentina
      2
    • Rusija
      0
    • Jungtinės Amerikos Valstijos
      0
    • Kita (parašyti forume)
      1


Rekomenduojami pranešimai

Aisku, kad Vokieciai nusodins, bet abejoju, nes jau matem ne vienas rungtynes kur favoritai Ispanai buvo nusodinti Olandu. Beje Portugalai irgi turi neblogu zaideju ir turi nemaza sansa laimeti :) Mano nuomone 2-1 Vokieciai laimes


Mažiau žiūrėk tokius dalykus. Suklydo rašydamas ir tiek.

Ka aš čia suklydau? Sterlingui 19 metu, nebuvau jo mates pasaulio cempionatuose ar europos, tai padare gera ispudi, matosi neblogas zaidejas :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aisku, kad Vokieciai nusodins, bet abejoju, nes jau matem ne vienas rungtynes kur favoritai Ispanai buvo nusodinti Olandu. Beje Portugalai irgi turi neblogu zaideju ir turi nemaza sansa laimeti :) Mano nuomone 2-1 Vokieciai laimes

Man Ispanai jau senai buvo persivalge futbolo. Todel cia buvo tik laiko klausimas del tokio ju prasto zaidimo. Aisku del vienu rungtyniu dar negalima spresti apie komanda. Gal dar stebuklingai atsigaus.

Bet jeigu ne.. Labai ir neliudesiu. Tiesiog reikia nauju komandu, nauju favoritu. Beje, Vokieciai siaucia.

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man irgi norėjosi, jog vietoje Mullerio išleistų ne Podolski, bet Klose. Na, galbūt Klose taupo ateities matcham :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Portugalai siaip nieko gero neparode isviso, kaip sakant vienas Ronaldo nelaimes, ir po tu keliu ivarciu ir raudonos korteles jie isviso zlugo :) teisejas irgi geras, bet ka padarysi nesiseka, tai nesiseka :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mulleris kekšių kekšė....

Kodėl? :D

 

Bet tai nuobodus mačas buvo. Ar dėl to, kad viskas portugalams nesisekė, ar, kad visai varnas gaudė aikštėje, ar galu gale teisėjo sprendimai gadino nuotaikas. Matyt, per daug tikėjausi, jog portugalai rimčiau pasipriešins ir bus įdomesnės rungtynės.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vien del ivarciu buvo neblogas Vokieciu macas. Gaila, kad del Portugalu vartininko klaidos nebuvo pelnytas pirmas ivartis. Siaip Portugalijos kaip komandos ir nera. Yra tik Ronaldo.

 

 

Taip tikejau jog nigerija laimes pries irana, bet deja...

As irgi tikejausi. Nezinau ka tas Iranas turi, bet jeigu pateko i pasaulio cempionata.. Uzhipnotizavo matyt Nigerija. Aisku ir kazkada turejo macas pasibaigti lygiosiom.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vien del ivarciu buvo neblogas Vokieciu macas. Gaila, kad del Portugalu vartininko klaidos nebuvo pelnytas pirmas ivartis. Siaip Portugalijos kaip komandos ir nera. Yra tik Ronaldo.

 

 

As irgi tikejausi. Nezinau ka tas Iranas turi, bet jeigu pateko i pasaulio cempionata.. Uzhipnotizavo matyt Nigerija. Aisku ir kazkada turejo macas pasibaigti lygiosiom.

Jo as irgi, tikejausi, dar buvau pastates uz Nigerius ir pralose jie man viska :D

Beje kokios prognozės siandienai?

 

Brazilija-Meksika (22:00val)

 

Mano manymu Brazilai ims 3:0 :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo as irgi, tikejausi, dar buvau pastates uz Nigerius ir pralose jie man viska :D

Vieno likimo broliai. :D As buvau i kombinuota statyma itraukes Nigerija kaip laimetoja. Man nuo senu laiku tokios komandos kaip Nigerija, Meksika, Columbia, Cameronas - artimos. Aisku ne per daug.

 

Meksika pabandys siandien pasipriesinti i trauks ant lygiuju. Bet.. Brazilija 4 - 1 Meksika.

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą
Gal būtų norinčių užsisakyti kartu iš sportsdirect? yra labai gerų ir kokybiškų viršutinės dalies pasaulio futbolo čempionato treningų : ) pats pirkau jau Japonijos komandos tai super, noriu dar dviejų, nes kainos nesikandžioja, jei yra norinčių PM. Linkas pažiūrėjimai - http://www.sportsdirect.com/fifa-brazil-tracksuit-jacket-mens-387189?colcode=38718913
Redagavo BadBoyyy

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.