Džekeris

Windows 10

Rekomenduojami pranešimai

tai ka ir as gavau savo W10 ir esu siek tiek nusivyles.performancas kompiuterio ne tik kad nepagerejo,bet ir pablogejo,3d mark renka maziau tasku,isbandziau 8 zaidimus ir arba panasus fps ar maziau,tai gi,teks grizti prie W7.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Blogiausiu atvėju galėsiu grįžt į windows 7 ? O kaip tą clean install padaryt ? Duomenys lieka visi ?

 

Grįžti galėsi šiuo būdu (arba galima daryti W7 clean install):

http://www.pcworld.com/article/2960692/windows/how-to-uninstall-windows-10-and-go-back-to-windows-7-or-8.html

 

Jei norėsi clean install, reiks parsisiųsti W10 ISO failą (iš LM arba Microsoft puslapio, kaip tau geriau), sukursi install usb ir iš naujo įrašysi W10. Jei formatuosi HDD, visi failai iš tos particijos išsitrins. Jei neformatuosi, seni failai bus perkelti į Windows.old folderį, bet programos nebeveiks.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Grįžti galėsi šiuo būdu (arba galima daryti W7 clean install):

http://www.pcworld.com/article/2960692/windows/how-to-uninstall-windows-10-and-go-back-to-windows-7-or-8.html

 

Jei norėsi clean install, reiks parsisiųsti W10 ISO failą (iš LM arba Microsoft puslapio, kaip tau geriau), sukursi install usb ir iš naujo įrašysi W10. Jei formatuosi HDD, visi failai iš tos particijos išsitrins. Jei neformatuosi, seni failai bus perkelti į Windows.old folderį, bet programos nebeveiks.

Bet tai tie windows 10 gausis kaip piratiniai ? 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet tai tie windows 10 gausis kaip piratiniai ? 

Jei atnaujinsi iš legalių Windows 7 (ar netgi iš piratinių), turėsi legalius Windows 10 visam laikui, net tada, jei vėliau darysi clean install. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai ka ir as gavau savo W10 ir esu siek tiek nusivyles.performancas kompiuterio ne tik kad nepagerejo,bet ir pablogejo,3d mark renka maziau tasku,isbandziau 8 zaidimus ir arba panasus fps ar maziau,tai gi,teks grizti prie W7.

Nepagalvojai, kad po kokios poros mėnesių pradės normaliai ant Win 10 kurti driverius ir performancas stabilizuosis? Na ir šiaip kur jūs dinksit, kai po pusmečio į rinka pradės belstis DX120 žaidimai, nori nenori gausit pereiti prie Win 10. Aš kaip sėdžiu su Windows generic driveriais, tai man jokio skirtumo nesijaučia žaidime. Bet visumoj pats kompas geriau sukasi, ženkliai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pabandziau vakar suinstaliuoti win10 per microsofto duodama toolsa ir uzstrigo ties 32% (jau kai driverius instaliuoja) ir tuom baigesi viskas. pagooglinus pasirode gan daznas atvejas bet kazkokio aiskaus sprendimo neradau. gal kas is playmanijos susidure su tokia beda ir zino sprendima?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nepagalvojai, kad po kokios poros mėnesių pradės normaliai ant Win 10 kurti driverius ir performancas stabilizuosis? Na ir šiaip kur jūs dinksit, kai po pusmečio į rinka pradės belstis DX120 žaidimai, nori nenori gausit pereiti prie Win 10. Aš kaip sėdžiu su Windows generic driveriais, tai man jokio skirtumo nesijaučia žaidime. Bet visumoj pats kompas geriau sukasi, ženkliai.

tai as nesneku kas bus jeigu bus.as sneku kaip yra dabar ir kaip yra dabar :) zadu isirasinet kas menesi,vistiek daug laiko neuzima ir ziuret,ar geriau ar ne,nes visumoje tai man visai patinka W10.galetu dar aero buti,labiau man patinka.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nepagalvojai, kad po kokios poros mėnesių pradės normaliai ant Win 10 kurti driverius ir performancas stabilizuosis? Na ir šiaip kur jūs dinksit, kai po pusmečio į rinka pradės belstis DX120 žaidimai, nori nenori gausit pereiti prie Win 10. Aš kaip sėdžiu su Windows generic driveriais, tai man jokio skirtumo nesijaučia žaidime. Bet visumoj pats kompas geriau sukasi, ženkliai.

Dabar dar labiau pasimečiau. O ką tu pats manai, verta jau dabar perrašyt ar geriau palaukt dar ? 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aišku verta, jeigu kas neveiks galėsi gryžti atgal.

O tikrai toks didelis skirtumas tarp upgrade ir clean install ? Daug skaičiau, kad upgrade visiem crashina. Ar pats gal esi išbandęs jau ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gi pirma tik upgrade tegali, kitaip neturėsi legalių Win 10, kai padarysi upgrade ir rodys jog windowsai aktyvuoti, tada galėsi clean install pasidaryti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Grįžti galėsi šiuo būdu (arba galima daryti W7 clean install):

http://www.pcworld.com/article/2960692/windows/how-to-uninstall-windows-10-and-go-back-to-windows-7-or-8.html

 

Jei norėsi clean install, reiks parsisiųsti W10 ISO failą (iš LM arba Microsoft puslapio, kaip tau geriau), sukursi install usb ir iš naujo įrašysi W10. Jei formatuosi HDD, visi failai iš tos particijos išsitrins. Jei neformatuosi, seni failai bus perkelti į Windows.old folderį, bet programos nebeveiks.

 HDD formatuoti nesiruošiu, tai dėl failų nerimauti nereikia. Tik kokias programas turi omenyje, kurios neveiks ? Buvusios įrašytos ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

HDD formatuoti nesiruošiu, tai dėl failų nerimauti nereikia. Tik kokias programas turi omenyje, kurios neveiks ? Buvusios įrašytos ?

Taip, buvusios. Kai kurios gal ir veiks, jei paleisi jų exe failą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atsinaujinau i win10 ir pastebejau kad kai jungi pvz steam programa tai pats sriftas ir paciam steame vaizdas kazkoks neryskus.Cia man vienam taip?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.