Džekeris

Windows 10

Rekomenduojami pranešimai

man po skip neaktivavos, tai kad nusprendžiau nusipirkti ir galvos nesukti dėl tu cd-key 


Kas nori tas nusiperka, kas nenori tas neperka 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na taip tavo pinigai tavo reikalas, bet aš asmeniškai stengiuosi du kartus už tą pačią prekę nemokėti. Na o čia ir prekė tokia nepigi 100 svarainių ir daugiau :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip aš pirkau ir windows 8 pro (už 25£ iš MS kai akcija buvo) paskui padariau windows 8,1 pro (free) 
Bet tas Cd-key dabar panaudotas yra ant seno mano Dell (kurio aš labai retai pasinaudoju)
O ant Alienware gavau windows 8.1 home (free su CD disku) padarius ta update į windows 10 home (free)
Dabar dariau format C ir ką vistiek prašė aktyvuoti (kur tas mano free windows 10 ore laksto, nes kai gauni ta free windows tau neduoda cd-key)
Tai ir nutariau nusipirkti ta cd-key (100£ aišku pinigai bet turi savo ta CD-key ir galvos nesuki, o ne ta kur free ir net nežinai koks tas cd-key)

O tikrai tingiu landžiot po internetą ieškoti informacijos ir t.t. 
Man patogiau yra nusipirkti  


Ne į temą
Ant konsolių žaidimu daugiau išleidžiama :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pagaliau ir as gavau galimybe :D , bet gal neverta jei tiek daug problemu iskils ?

 

8bddb4e061c9b070cdac4d3c1d1e02c4705.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai seniau dariau update iš win8.1 į win10 nieko nepraradau, tik atnaujinau drive į win10

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia man vienam ant laptopo tik black screen bėda po w10 clean install ar upgrade?

Na įsidiegi w10 viskas veikia puikiai sukasi kaip bitutė tik sudiegi visus draiverius skirtus w10 sudiegi įdiegi nvidia vaizdo draiverius perkrauni laptopa ir vsio krantai black screen ir pelytė ekrane kuria valdai, o laptopas toliau black screen sėdi pasijungi safe zone įsijungia gerai bios nustatai, kad veiktų tik integruota vaizduškė užsikrauna laptopas, tačiau desktop krauna lėtai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia man vienam ant laptopo tik black screen bėda po w10 clean install ar upgrade?

Na įsidiegi w10 viskas veikia puikiai sukasi kaip bitutė tik sudiegi visus draiverius skirtus w10 sudiegi įdiegi nvidia vaizdo draiverius perkrauni laptopa ir vsio krantai black screen ir pelytė ekrane kuria valdai, o laptopas toliau black screen sėdi pasijungi safe zone įsijungia gerai bios nustatai, kad veiktų tik integruota vaizduškė užsikrauna laptopas, tačiau desktop krauna lėtai.

Bandyk išdiegti draiverius per device manager galbūt jie pjaunasi su w10

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

laukiam tikru dx12 palaikymu zaidimuose ir ziuresim kas gaunasi. jei su tuo dual gpu pades kazkiek tai bus labai valio. kad ir kokiu +5fps duotu vis kazkas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia man vienam ant laptopo tik black screen bėda po w10 clean install ar upgrade?

Na įsidiegi w10 viskas veikia puikiai sukasi kaip bitutė tik sudiegi visus draiverius skirtus w10 sudiegi įdiegi nvidia vaizdo draiverius perkrauni laptopa ir vsio krantai black screen ir pelytė ekrane kuria valdai, o laptopas toliau black screen sėdi pasijungi safe zone įsijungia gerai bios nustatai, kad veiktų tik integruota vaizduškė užsikrauna laptopas, tačiau desktop krauna lėtai.

bandyk prie lapo pajungti tv ar monika ar dar smthin', gali būti kad pagrindinis monikas ant kito ekrano, kartais būna pas mane susigrybauja, bet ant Win10 kolkas nebuvo taip, tik ant win8 būdavo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@cheburator Bandžiau, nepadeda, irgi galvojau tą patį ką siūlai, kad gliučina kažkas, bet pajungus prie TV nereaguoja tas pats black screen'as 

@mp3magas, kad pjaunasi čia faktas, nes kol diegiau kitus draiverius ir įdiegus prašo restart'o viskas čiki, tik įdiegi vaizdo draiverius ir prasideda black screen

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tiesiog lauk najesnės versijos draiverių arba siųskis naujausia beta. Ką windowsai instaliuoja nevisada tinka principingiem žaidimam, mat jie būtent reikalauja tos ir ne senesnės versijos...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.