Džekeris

Windows 10

Rekomenduojami pranešimai

You Can Finally Activate with Your Windows 7 and 8 Keys

Now, when you install Windows 10, you can activate it with your Windows 7, 8, or 8.1 product key. None of this “install Windows 7, then update, then re-install from scratch” business just to do a clean install of Windows 10. Everything should work much more smoothly now, and while this won’t affect your computers that already have Windows 10 on them (since they’ll be activated automatically by the hardware), any computers you haven’t upgraded yet should be much simpler.

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atsinaujinau šiandien į windows 10 ir pradėjo žiauriai lagint. Kompas geras, naujas, su win 7 nieko panašaus nebuvo. Upgradinau, visus failus pasilikau. Gali būt, kad driverių kažkurių trūksta ? Lyg ir viskas veikia.

Redagavo Nuggles

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bios atnaujink

Restartinus dar kartą, sakyčiau normalizavosi, visai normaliai, bet galbūt vistiek verta atnaujint ? Ir kaip tai padaryt geriau ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

atsisiunti is officialaus loptopo saito ir atsiusti faila.....ir siaip patariu clean win instal daryt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip jums naujas update windows 10 ?
Man tai ko tais greičiau dirba, kai kur pakeitė stilių ir ikonas 

M5YaO8s.png

 

ZyBL3wW.png

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aplamai šitas update išsprendė problemą su neveikiančiu 5.1 garsu. Neveikė ant senojo ir ant naujo pc neveikė, kol šiandien neatnaujinau. Dabar happy, DTS į trasą :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nū pas mane prieš tai veikė DTS per Optical cable 
Bet pas mane yra Samsung SoundBar 2,1 DTS

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nū pas mane prieš tai veikė DTS per Optical cable 

Bet pas mane yra Samsung SoundBar 2,1 DTS

Na tai tu vienas iš laimingųjų, nes ta problema jau nuo pat Win 10 Tech preview kankino labai daug žmonių.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

po sito naujausio dingo aktyvacija po to kelis kartus aktyvavus vel numesdavo kazkokia lempa. dabar lygtai laikos aktyvuotas kol kas. siaip veikia taip pat lyg ir.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tik dabar pastebejau, ar gali but, kad po 1511 atnaujinimo dingo kai kurie App Data? Nes jungiu geimus, kur buvo seivai app data - seivu nebera. Ar cia Win uzluzimai/neuzsikrovimai(watchdog violation) galejo suknisti?!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, dabar turiu windows 8.1 ir svarstau ar reikia update'tint į 10. Planuoju daryt ne clean install o pasilikt visus appsus, ar tai sukeltų didelių bėdų ar ne? Dabar kaip su tais cd key? Aš kompiuterį pirkau jau su instaliuotais windowsais ir cd key neturiu ar reikės man jį suvest ar ne?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.