Džekeris

Windows 10

Rekomenduojami pranešimai

Rasyt gali bet kuri ir is bet kur Win 10, tiesiog su Microsoft Toolkit aktyvuosi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Rasyt gali bet kuri ir is bet kur Win 10, tiesiog su Microsoft Toolkit aktyvuosi.

Kaip suprantu, šis turėtų normaliai veikti W10 aktyvavimui?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip suprantu, šis turėtų normaliai veikti W10 aktyvavimui?

Taip su Microsoft Toolkit v2.5.2 aktyvuot turetum be problemu Win 10.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Win 10 Game Mode 

 

xbone1_2040.0.0.jpg

 

Windows 10’s Game Mode will work with both Win32 and UWP games!

 

https://twitter.com/majornelson/status/819982370635849728?ref_src=twsrc%5Etfw

 


Clarified that Microsoft has since publicly announced Game Mode and other new game streaming features slated as part of the Creators Update.

 


gamemode-1.jpg


gamedvr-1.jpg

 

Game Broadcasting 


visa tai galima rasti Build 15007 , tik kol kas neaktyvuota dar niekas.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas jau naudoja Windows 10 Fall Creators Update, pas mane nebuvo update Fall Creators teko rankiniu būdu daryti

Kiek žiūrėjau tai naujovių tikrai daug yra, čia labiau atrodytu kaip Windows11 :D

Šaltinis: https://www.microsoft.com/en-gb/windows/features
Download: http://download.microsoft.com/download/B/8/2/B8246627-1CFB-4F4E-BB77-E67B59EC63FE/Windows10Upgrade28096.exe


jau parsisiuntė 72% žiūrėsim kaip čia tas Windows 10 Fall Creators

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu ką galiu pasakyti, žaidimai tikrai geriau sukasi, tikrai padaugėja fps, kai kur net apie 20% daugiau gauni nei ant senesnės versijos windows, tikrai verta pasidaryti update, aišku nežinia kaip su senomis gpu bet su gtx 10xx tikrai gerai, man su 1080ti tikrai padaugėjo, bet būna kad ir nieko nepadeda tas pats beveik, būna ir 5% geriau ir 10% 15% 20%

Bet kas turi cpu ryzen geriau nedaryti dar update, geriau palaukti official išleidimo, kai automatiškai padarys update Windows, Windows meto error

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kokia rodo versija dabar tau win 10 ? man tai neranda nauju updeita tai matyt pats padare . versija 1703

mano lapas su 840m gpu tai blogiau veikia zaidimai. kad ir fallout4 ar assetto corsa seniau tikrai daugiau fps gaudavau. bet paskutiniu metu jau kokie 3 buvo nvidia updeitai draiveriu tai sunku pasakyt ar cia win ar nvidia


p.s. pasirodo dar neturiu to updeito tai dabar darysiu. po visko ismeginsiu ar kas pageres.


cia tas game mode jau gal kitaip kaip veiks. 


na va padare ta fall update, na ir ilgai uz truko. idomu paciam pasidare ka jie ten naujo pridejo pagerino


pasileidau dabar fallout 4 po updeit. lygiai tas pats taigi bent jau mano specam nieko nepasikeite. manau kad nauji nvidia driveriai man numete fps kaip tik. bet ka darysi su tokiais specais . 


oba ausinem windows spatial sound kazkoks stuff 


pas mane tas audio meniu kitoks ne icia rode, man duoda rinktis dolby atmos for headpones netgi. bet ten trial tik jei uz dyka kazkas ... 


30 dienu triala paemiau tom dolby atmos for headpones. matyt kitks meniu nes ne per kompo ausiniu lizda as tas ausines klausau o per hdmi per tv is tv i stipriaka ir is ten jau ausines


nzn cia jie turetu visa stereo garsa padaryt virtual 7.1 i ausines ar kaip suprast. bandau kazka isgirst ... bet gerai kad pasirupinta garsu tbent jau tiem kas turi pagerintas sistemas.


nauji dalykai su PHOTOS

8c8d08d7fc2852f95b966067a8ef6ce6.gif

 

Mixed Reality Viewer

eeb43ecebf44583c46a26e564ecdca85-1024x57

 

My People

7e522ef558823afd937b6bcc4b7783a8-1024x57

 

560ca0c710ff0c1e819d8a9a5ad6ce0c.gif

 

Cortana

bd121a4a3a3fa4b4a2635c04c0ba5f13-1024x57

su Cortana dabar gali balsu isjungt , perkraut ar uzmigdyt savo PC

 

Microsoft Edge

cfed714d981db705b930cc44b3a93707.gif

 

PC Gaming

    • Game Mode. You can now easily toggle Game Mode for the game you’re in, directly from the Game bar.
    • Mixer: Mixer broadcasting will load and start faster than before. Also, when broadcasting to Mixer, you can now determine audio stream sources.
    • New help options: We’ve added a new “Xbox Networking” section in Settings under Gaming, to help PC gamers identify and ensure network connection quality while using voice chat and playing multiplayer games.
    • GPU in Task manager. Windows Task Manager now displays information about the graphics hardware and performance of your system.

     

     


3D in Office

51f7dcbaaeef1e1ee36bc6e2ec6712b1-1024x57

 

Windows and Office together are the best duo for doing. 3D, now in Office, helps you increase visual and creative impact with 3D objects in your PowerPoint presentations, Word, and Excel documents. View, resize, and rotate a 3D object with the 360-rotation handle, pull content from the Remix 3D community or locally from your PC, plus even use a brand-new transition type, Morph, with 3D models in PowerPoint to create cinematic transitions between slides. This 3D technology builds upon the already-robust productivity experiences in Office, including inking with a digital pen.

 

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tas game mod seniau buvo galima išjungti per Windows settings dabar per win key+g arba per xbox Controller, seniau buvo galima per settings game, pvz PUBG game man stambesni fps be game mod, nebandžiau dar įjungti, su the division su dx11 tai gal kokius 20fps daugiau gaunu, TR irgi daugiau gavau tiek su dx11/12


Nebandžiau FH3 įdomu kaip su juo bus 


@scalman pabandyk forza, man ant FH3 dabar dar geriau eina, tiek ant game mode tiek ir išjungus tas pats, bet tikrai pagerėjo 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@narkata na man tai nieko nepakeite. ir fps bendrai visuose zaidimuose sumazejo apie 5-8fps maziau. ijungus game mode jokio skirtumo bent jau tuose keliuose zaidimuose kaip fallou4, forza 6 apex, assetto corsa. o pvz elite dangerous lygtai viskas liko po senovei.


galvojau kaip cia pigiai pagelbet laptopui gal su isoriniu priedu i kuri gali det bet kokia gpu. bet ten ta gpu praranda iki puses galios tuo budu pajungta. tai realiai zaidimuose su gtx 1060 pajungta per ta 

egpu_gtx980_1.jpg

 

gauni panasiai fps kaip su vidine gtx 960m. labai daug prarandama nuo realios gtx 1060 galios aisku. 

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei jungi gpu per USB tai jo neišnaudoja ja pilnai, bet jei lapas turėtų t3 jungti būtų kitas rezultatas su išoriniu gpu, reiškia kad tavo lapui nieko gero nedavė tas naujas windows update, gali būti kad čia daugiau naujiems gpu Dave privalumų bet žinai pas visus skirtingi pc yra ir skirtingi rezultatai, tai man padėjo ant mano pc, tau tada reik jau žiūrėti I nauja lapą arba pc, nor su nauja gpu kad būtų 10 serijos

@scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pamenu kazkada ms kalbejo kad win 10 duos galimybe dual gpu su bet kokia kita gpu ir vidine. Bet kazkaip matyt nieko neisdege jiem su tuo.

Del to egpu priedi tai ir jungiant ji vietoj wifi adapterio isardzius lapa vistiek tas pat rezultatas.kad per usb varianto lyg ir nera . per express card arba mPCIe.vienas lizdas buna is sono pas kuriuos. O kitam reikia ardyt lapa ir isimt wifi adapteri vietoj jo ikist spec laida.

Geriausiu atveju raso kad prarandi tik apie 20% nuo gpu .bet testai realus kazkaip rodo prastesnius rezultatus.

Plius geriau eina kai jungi is gpu i jau atskira monitoriu nei per ta pati lapo monika. Zodziu primeciau kad vargas ten butu. As neturiu to express card sloto

As aisku cia kalbu apie toki $30-50 adapteri

O ne tas dezutes po 300 ir daugiau.

T2bky1XulXXXXXXXXX_20602407.jpg

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu as šnekėjau apie tas special dėžutes, su tokiais tai jo kad nekas bus 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad tos dezes kainuoja kaip pc susidet deze be gpu. Ir vistiek ka ta deze padarys jei lapas neturi jokiu spec greitu jungciu be usb3.0 . cia variantas vistiek sitas adapteris bet tiem kas turi express card jungti tai nors nieko ardyt nereik.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pastebėjau kad ant naujo update windows, nieko nedarant su pc, gpu išvis dirba ant minimum, kai seniau clock ir memory MHz dirbdavo ant didesniu MHz, nes tikrai seniau buvo aukštesnį, aišku gal čia nvidia driver padarė tai, bet kiek turėjau, 980ti ar 1080ti abu buvo asus ir naudojau asus gpu tweak2, niekad nemačiau kad nieko nedarant tokie MHz būtų ant gpu, net padarant oc mode nors jis pas mane įjungtas visada

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.