Rekomenduojami pranešimai

Tai kad manau max lvl 40 ir viskas , ko tu dar nori , kiek google sako tai cia max lvl 


nebent galima toliau kelti , bet cia jau su DLC , jei neturi DLC tai ir nesikels tau tas lvl , bet galiu ir klysti as 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai cia jau naujas AC? Nes laikmetis jau kitas. This is sparta!!!!!

https://twitter.com/twitter/statuses/1002331391789617152

Keliausim i graikija. Oi geri ten sarvai ir ginklai tu laiku. Turetu but smagu...kai pereisiu origins.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tenka persiprasyt sito zaidimo kad galvojau apie ji prastai pradzioj, nes pradzia kazkokia ir buvo tokia man keista. dabar negaliu nustot ji loses . jau 28 lvl. piramides turbut buvo vienas ispudingiausiu dalyku kai ten patekau. wow. pamatyt jas ne tik is isores bet ir vidu daugumos tiesiog nerealu. arba memphis miestas su upemis vietoj gatviu. kai isilosi kazkaip nei tie lvl netrukdo. tiesiog nelendi prie kad ir keliais lvl us save aukstensiu priesu , nes betikslis reikalas, beveik jokio damage nepadarysi vistiek. o siaip ginklai super pasirinkimas labai didelis. kovos kai isijauti ir supranti kas kaip irgi labai geros. 

galvojau visai kitaip kai pasemiau zaidima seniau , bet ir pradzioj story kazkaip nelabai man limpa. uztai palosus daugiau story uzkabina tikrai. ir netgi visos side misijos gerai losiasi. 

kas norejo ar lauke prince of persia naujo zaidimo ,  tai cia manau arciausi prince of persia kiek tik gali but.  o nuotykiu tai isieskojau daugiau kapu turbut nei Lara per visus savo zaidimus kartu sudejus ir issprendziau daugiau mysliu nei Drake kada nos svajojo. 


ir negalvojau kad bus toks masyvus open worldas koks pasirode. plius dar keli DLC laukia atidengt dar daugiau mapo. tikras AC open worldas. ir atrodo kad naujas Odyssey bus ne ka mazesnis.

o juru musiu laivais kad ir nera kaip tokiu , bet visada gali sau susikurt valciu vs laivu musius. kai tu buni valti ir puoli dideli laiva  :trl:  vistiek kietos kovos buna nes man labai reikia tu resursu kuriuos jie ten gabena. vandeni galima praleist valandas realiai ir megautis tuo. labai geras dalykas kad gali atakuot ginklu ir saut is lanko ir budamas vandeni. nesi tiesiog beginklis rastas kai esi vandeni gali ir su krokais pakovot kazkiek. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu va nusipirkau žaidimą už 10 eurų ir pabandęs visai nieko pasirodė gal animacijos biški man keistokos ypač su kupranugarių judėjimu.... Šiaip aš ant žaidimo HUD išjūnges esu nes man nepatinka tas RPG dmg rodymas.... ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai origins tas rpg dar nieko ir saudyt is lanko dar gali labai gerai, o kas darosi va odysejoj ten isvis , sugadino lankus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 34 minutes, scalman parašė:

tai origins tas rpg dar nieko ir saudyt is lanko dar gali labai gerai, o kas darosi va odysejoj ten isvis , sugadino lankus

Origins todėl ir pasirinkau jau gan senai norėjau AC žaidimą kokį naują pažaisti, nes noriu sielinti už kampo pagauti ir prasmeikti, o lavoną kažkur paslėpti, tai per "YouTube" užmečiau porą "gameplay" , tai persigalvojau ir nusipirkau žaidimą, beto kuo daugiau žaidžių tuo labiau kabina. ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na man losiant odiseja , origins tikrai maloniai prisimine, gameplay labiau patiko Origins kazkaip. losciau vel as ji . labai smagus , tos piramides tai kazkas nerealaus pamatyt tokius vaizdus ten , koks mastas statiniu pasaka. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Reikia si dalyka pamineti PLM forume nes tai pavyko padaryti pirma karta. Hakeriu grupe is Codex pranese, kad is AC Origins zaidimo pirma karta pavyko pilnai pasalinti Denuvo apsauga! Anksciau ji budavo tik isjungiama tam tikrais budais. Na, o prie sio projekto/nenaudelio darbavosi vos vienas zmogus. Kiek laiko jis uzsieme siuo darbu nerasoma. Ar tai duos ka nors ateityje? Pamatysime.

Citata

Release Notes:


This is an experimental Proof of Concept release where the Denuvo DRM 
and VMProtect have been removed completely from the main executable.
The main idea of this project was to verify whether Denuvo affects 
CPU usage and overall performance of this game. We noticed faster 
loading times but will leave the rest of the performance comparison 
battle to others.

Here is a small tech summary of what has been done:

- VMProtect is fully removed (30 VM entry points)
- Denuvo is fully removed (104 VM entry points)
- All required PE directories are fully restored
  (exports, imports, exceptions, TLS)
- Fixed around 500k absolute & relative code and data pointers

The team would like to send out special thanks to our hard working mate who is responsible for this huge project. This would not have been possible without you! You rock man!

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Reiks vel ji kada pereit. Tikrai patiko tiek story tiek gameplay tiek vizualai. Smagesni ginklai nei Odisejoj. O jei dar ir eis geriau tai isvis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.