Rekomenduojami pranešimai

tai gi rasiau kad hdr nepalaiko ir kazi ar yra 4k palaikymas nes man tai atrodo kad nepalaiko :D kaip tu mane supratai kitaip? :D

 

bet kokiu atveju, tai man asmeniskai zaidimas smagus. sulosiau 10 valandu, tai nepasitaike jokiu bugu. visa kita irgi tvarkingai, smagiai losiasi. combat man patinka, nes panasiau siek tiek i Dark Souls, aisku nera visiskai isdirbta combat sistema, bet gan neblogai, svarbiausia ismokt dodgint ir naudotis skydu bei counter daryt, naudingi dalykai. as pokolkas daugiausia dodginu uz priesu nugaru kur jie lieka atsidenge, o pries lankininkus naudoju skyda kol iki ju dasikasu.

 

kai atsisiusi ir sulosi, tai parasyk savo verdikta.

parasei, kad vertas kiekvienos kapeikos, o beto man visi watchdogs lipo, division lipo, visi assassins creed lipo, tai manau ir sitas lips. Apzvalgos irgi neblogos :) alus ir cipsai jau paruosti, keliausim i egipta uz 10min  :sir:  :sir:

nu va isbandziau ! vaizdas tikrai grazus, net ziurint is arti i tv. HDR nera, o del rezoliucijos, tai nezinau is tiesu, nepanasu, kad butu 4k, bet atrodo super :) kovos mechanika pasikeite visu 180 laipsniu kampu lyginant su kitomis dalimis :) prazaidziau dar nedaug, bet patinka tikrai :) leido uzsimest ir ezio outfit :) 

Assassin_s_Creed_O.jpg

Redagavo DeLinkas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pilna misraine bugu. Tiek laiko kuria, tokia komanda, o ju vistiek pilna.

 

kiek laiko prazaidei? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kiek laiko prazaidei? :D

Neturiu su kuom isbandyti sito zaidimo. Bet pagal sita video pasimate ju ne viena. Siaip keista kaip jie isleidzia zaidimus, o ju bugai ir klaidos pasimato po isleidimo. Tada pradeda leisti fiksus joms istaisyti. Ne geriau butu sukurti zaidima, ji patikrinti, o tada isleisti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neturiu su kuom isbandyti sito zaidimo. Bet pagal sita video pasimate ju ne viena. Siaip keista kaip jie isleidzia zaidimus, o ju bugai ir klaidos pasimato po isleidimo. Tada pradeda leisti fiksus joms istaisyti. Ne geriau butu sukurti zaidima, ji patikrinti, o tada isleisti?

zaidimas kur kas tvarkingesni uz Witcheri. 12h jau gal prazaista, nei vieno bugo pokolkas nebuvo. matyt mano PS4 stebuklingas, kiti reddit maciau irgi rase kad eina normaliai. zaidimas gal ir nera ledas kaip Horizon buvo bet zmones ir revieweriai tiesiog perdeda nesveikai. bet jie ir nori ta daryt, kad hateriai turetu kuo liezuviais plakti ir keltu ju saitu lankomuma, ne vienas review jau maciau kad clickbaitais uzsiema.

 

kas ko iesko, tas ta ir randa.

Redagavo gedunex

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal ir taip. Nors dabar ziurinedamas radau, kad jeigu Ubis kuria zaidima tai bugai neisvengiami ju zaidmuose. Jie ir patis to neslepia. Na, bet nezinau.. Jeigu jie ten netycia pasidaro tai nera nieko baisaus. Jeigu dideli, geriau jau palaukti kol pilna fixu prikurs viska istaisyti, o tada jau losti. Cia kaip kam. Kazkas nori is kart bandyti, kiti gal po menesio.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As niekad nemaciau nei unity nei kituose tu bugu kai cia visas netas verke del keliu nesamoniu. Svarbu paverkt
Kai ubiai kuria open worlda. Nes siais laikais open worldais ir dar single player jau mazai kas uzssiima. Liko tik keli devai jau galima ant rankos pirstu suskaiciuot.
Mano visas geriausias laikas tai prie ubi open worldu ar tai ac , division, far cry, wildlands, crew ...zaidimu.
Mano skoniui be ubiu butu oi koks mazas pasirinkimas ka zaist

Ant pc kol kas AMD nelimpa naujas AC kazko. Reiktu draivus matyt jiem fixint
jyBkTumitEpoZfdY3SMGi9-650-80.png

Vf6R6P6hxqswJEUhEmqyh9-650-80.png
Gtx 1060 geriau uz bet kokia amd gpu kol kas su situ zaidimu 1080p

1440p atsigauna ir amd
8k5eCAxRaDLSp2emEkX64A-650-80.png

O 4k gal tik su 1080ti vertetu megint
8k5eCAxRaDLSp2emEkX64A-650-80.png

Cia aisku tik su default nustatymais, ko niekas nedaro jei nori gaut kuo daugiau fps is zaidimu su kuo geresne grafika.

Su ultimate edition gauni tokia pakuote
Ginklas traukinio bilietas ir koordinates
creed3.jpg
Idomus zaidimas cia nusimato su tom koordinatem

 

taigi PS4 Pro versija . kaip ji sukasi kokia reza. kaip sukasi PS4 versija ir X1

 

Visuals:
-Dynamic Resolution according to rendering load
- PS4 Pro: 1350p to 1540p 
- OG PS4: 1080p for most part but can drop
- Minor artifact aside does not seem like Pro uses Checker Boarding
- Pro offers noticeable improvement in image quality thanks to it's temporal components
- Otherwise in terms of core visual features are identical in PS4 Pro and OG.
- Occasional scenes show better texture quality on Pro (Could be streaming bug).
- Texture filtering, mipmaps and Ambient Occlusion are improved on Pro.
- PS4 Pro supports super sampling for 1080p TV's.

Performance:
- PS4 Pro holds 30 FPS for most of the time. But alpha based effects and lots of NPCs can cause minor drops (~28 FPS).
- But drops can also cause frame time spikes which make it seem worse.
- In cut-scenes frame date drops to low 20's with frequent stuttering.
- OG PS4 has performance quiet similar to PS4 Pro.
- More demanding scenes cause more and longer stretches of drops on OG.
- Cut-scenes are equally bad.
 

Xbox One is more aggressive with its scaling - we've only had limited time with the Microsoft code so far, but we've noted 792p, 864p and 900p pixel-counts.

Very early tests on Xbox One possibly suggests that extreme distance detail may be slightly cut, but otherwise, there's very little to tell each version apart

Xbox One is 1-2fps behind PlayStation 4 in areas where the Sony console can't hit its performance target.

 

 

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kitais zodziais, Pro versija specialiai padaryta prasciau. nera net 4k palaikymo padoraus, zajabys.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai kad cia gera rezoliucija kaip ir dauguma pro zaidimu buna native 1440p , kartais iki 1800p ir tada eina i 4k arba downsamplina  i 1080p . tai viskas beveik kaip ir visuose kituose Pro patchuose. 


geresnis astresnis vaizdas. texturu filtracija geresne, ambient oclusinas . bendrai grazu  ant visu platformu .


pasak zmoniu atsiliepimu, downsamplinimas i 1080p duoda labai gera vaizda . taip nera jokiu geresniu detalesniu teksturu ar efektu, tie visi dalykai vienodi ant visu konsoliu, ir ant pc nekazka ten geriau atrodo.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai kad cia gera rezoliucija kaip ir dauguma pro zaidimu buna native 1440p , kartais iki 1800p ir tada eina i 4k arba downsamplina  i 1080p . tai viskas beveik kaip ir visuose kituose Pro patchuose. 

geresnis astresnis vaizdas. texturu filtracija geresne, ambient oclusinas . bendrai grazu  ant visu platformu .

pasak zmoniu atsiliepimu, downsamplinimas i 1080p duoda labai gera vaizda . taip nera jokiu geresniu detalesniu teksturu ar efektu, tie visi dalykai vienodi ant visu konsoliu, ir ant pc nekazka ten geriau atrodo.

checkerboard ir tik upscaling , tarp ju yra skirtumas. jei butu gaves checkerboard, dar geriau atrodytu. plius tikrai turi problemu su fps zaidimas. prazaidus Horizon, labai didelis skirtumas jauciasi tarp zaidimu nors tas pats ale 30fps.

po biski atsiranda vienas kitas bugas tolimesniame zaidime, bet bent nieko rimto. bet manau tas naturalu tokio dydzio zaidimuose.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na su fps kritimais tvarkysis patchai manau. Va Syndicate ant galo gerai sutvarke gavos labai grazi ir stabi versija.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu man tai neblogai jis atrodo, aisku butu visai nieko ir hdr, bet visumoj tai graziai atrodo, o vietomis tai stebina tikrai savo groziu :) jeigu pats bandai izengt i uzdrausta zona ( neatrasta), tai pradeda ekranas mirgulliuot tipo ismes atgal, bet kai su ereliu iskrendi, tai pyst ir atsidaro :D nezinau ar cia bugas ar taip turi but :D zaidimas superinis, p*** kaip atsisedau nuo 9 ryto, tai iki dabar su pora pertrauku :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu man tai neblogai jis atrodo, aisku butu visai nieko ir hdr, bet visumoj tai graziai atrodo, o vietomis tai stebina tikrai savo groziu :) jeigu pats bandai izengt i uzdrausta zona ( neatrasta), tai pradeda ekranas mirgulliuot tipo ismes atgal, bet kai su ereliu iskrendi, tai pyst ir atsidaro :D nezinau ar cia bugas ar taip turi but :D zaidimas superinis, p*** kaip atsisedau nuo 9 ryto, tai iki dabar su pora pertrauku :D

ne avenge'inai mano "pailset" susiruosusio assassino? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ne avenge'inai mano "pailset" susiruosusio assassino? :D

pirmam tai nusiunciau fotke, o paskui jau net nekreipiau demesio i nikus :D tai kur jau pabuciavai zeme :D?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ar galima lost naujausia AC su biudzetiniais pc . pvz pentium G4560 + gtx 1050Ti . galima jeigu nesieki 60fps, nes cia to nepasieksi del cpu limito. taciau gali lost labai netgi neprastai ant high /medium 1080p ir turet apie 40 fps. gali ir ant ultra lost . gausi virs 30 fps vistiek.  su Ryzen 3 1200 galima gaut siek tiek daugiau. 


cia gtx 1060 su silpnu G4560. neapsimoka. nieko geriau uz 1050ti labai negausi. o va pakeitus i geresni cpu jau pades su sita gpu. su Ryzen 7 ir gtx 1060 jau gali viska maxint ant 1080p lost be problemu turi 60 fps. 


6kFxKuf.png

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pirmam tai nusiunciau fotke, o paskui jau net nekreipiau demesio i nikus :D tai kur jau pabuciavai zeme :D?

per anksti ant Phylakiu uzsiroviau :D 5 lvl zemesnis buvau, maniau paimsiu, bet uzteko dvieju smugiu man :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.