Rekomenduojami pranešimai

o kaip tas levelis kyla ? kaip kokiam witcheri ar kitaip ? ar nuo sidequaestu kyla lvl ? 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

per anksti ant Phylakiu uzsiroviau :D 5 lvl zemesnis buvau, maniau paimsiu, bet uzteko dvieju smugiu man :D

As tai Siwa Halm point kur 2 bicai saugo ta viena skrynute :D gal kokius 4-5 kartus bandziau... Ant paskutinio tai sekesi gerai po truputi HP krapsciau, bet luptis reiktu apie 10min :D tai pabodo mosikuot kardu, dar galvojau pabegsiu, bet gavau kirvi i snuki ir nukritau :D is tiesu pasimeciau, kai pirma karta as nuo jo atsitraukiau, o jis paleido i mane kirvi, persiverciau, o jis pribeges nudure :D kartais atrodo visai neblogi AI, bet kartais as ju ir nesuprantu. Radau stovykla dykumoj, nukaliau viena sargybini prie vartu, ir pasislepiau. Atejo kitas sargybinis ir pradejo maltis prie to negyvo. Stovejo maste, maste ir ant galo pasieme ta negyva ant peciu, nunese toliau ir nutrenke :D Scalman, levelio kelimas kaip ir visuose zaidimuose. Ir nuo side ir nuo main ir nuo siaip visokiu veiklu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

normaliai jeigu vykdai viska is eiles. as dabar jau beveik 23 lvl, o esu zonose kur 12-20 :D ir tai dar ne visus side questus padariau. siaip viska vykdau is eiles, klaustukai, side questai, biski avenge uzsiemu, papirusus paieskau, statulas nukapoju ir t.t. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo Jo jo as taip pat :) neskubu vykdyti pagrindiniu misiju, pirmiausia aplinkui apvarau viska, o tada jau :) kas zaidzia tikrai supras  :yao:  :trl:

Assassin_s_Creed_Origins_20171028225926.

Redagavo DeLinkas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo Jo jo as taip pat :) neskubu vykdyti pagrindiniu misiju, pirmiausia aplinkui apvarau viska, o tada jau :) kas zaidzia tikrai supras  :yao:  :trl:

Assassin_s_Creed_Origins_20171028225926.

jo, sita as maciau :D tik viena problema su nuotraukom, kad labai sudinai padaryta. galetu ju nerodyt zemelapi, o rodyt tik tada kai paspaudi i virsu - kaip kad tavo nuotraukas rodo. nes dabar losi, pilna tu fotkiu primetyta ant viso zemelapo, plius neretai ir ten, kur fast travel ir negali paspausti fast travel nes pagana nuotrauka neleidzia :D

beje, zaidime radau buga kur pradingsta kai kurie questai ir net Phylakai dingsta is zemelapio, jei pamatote tai, reik paleist zaidima per naujo ir tada atsigauna :) as jau Memphyje, lvl 30 :D

beje, nerasyta taisykles, jei soki is aukstai, kad patirtu kuo maziau zalos nukrentant, spausti parkour, tada jis daro kulversti ir patiria kur kas maziau zalos.

Redagavo gedunex

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

AC Syndicate geriau man, pora streaming pasižiūrėjau šito naujo ac mechanika gavno

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

AC Syndicate geriau man, pora streaming pasižiūrėjau šito naujo ac mechanika gavno

kiekvienam savo. Syndicate man patiko, bet sitas visai kitame lygyje, gal net geriausias AC aplamai,

beje, sugalvojau kazkaip ir nufilmavau tris kovas su Phylakais :D 30lvl, 32 lvl ir 35lvl :D reiks gal ideti, jei norit :D gal labai baisiai neatrode :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pats žaidimas neblogas, bet kaip sakau mechanika man nepatiko, manau kiti ac bus panaši mechanika, tai manau praleisiu ir kitas dalis, nebent keisis vėl mechanika, ir man tiks 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man irgi manau sita dalis viena geriausiu is visu :) jei trukdo nuotraukos, tai paspausk rodykle i virsu, kad rodytu tavo foto, dar karta paspausk hide photo ir neberodys tu fotkiu visai zemelapyje :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

neturint zaidimo dar tai paziuret grazu tikrai

 

37308222864_fbf3b70857_k.jpg

 

38017627911_aa12accab8_k.jpg

 

37986622632_ed81180f4d_k.jpg

 

kiek pamenu dar begemotu kazkaip nebuvo nei far cry zaidimuose. jie realiai gamtoj yra pavojingesni uz liutus ar krokodilus. tai labai gerai zaidime irgi perteikti


man AC zaidimai  nuo Unity buvo dar ir kaip virtuali ekskursija po Paryziu ir veliau Londona o dabar ir senoves Egipta. na o FC Primal po akmens amziu. 


p.s. dabar dar perlosineju Syndicate ant ps4 pro. neblogai pagerintas vizualiai. man nuo 720p tai tikrai matosi skirtumas. bet labiausia patinka be lagu zaist.  :sir:


24165626008_f004a23f20_k.jpg


26241374139_ee59a073ea_k.jpg


38001736212_4da76c3c52_k.jpg


38001735752_538e406035_k.jpg

 

kupranugaris jau zino kas tai nebuvo geras sumanymas is jo snukio  :trl:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Demo ir jau gatavo produkto paliginimai

 


Taip pat Denuvo apsauga, kuri paskutiniu metu kaip suris Emmental, uzkrauna zaidima 30%/40%

 

224160_hiKVDM4j7X_fe501d32f79839be243b16

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kojima siaip megsta paskutinius Ubisoftu open worldus visada pagiria. smagu 

 

xtc922v7kfuz.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

isvaliau visa zemelapi :D buvau pasilikes paskutine viena misija, bet ziuriu kad jinai vel issipletojo :D zaidimas tai amazing :) sakyciau bent jau man, tai GOTY kartu su NioH :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

geresnis AC uz praeitus AC tau ? ar su kitais open worldais lygint . 

pfff, vieni vartai, bent jau man asmeniskai, vien koks demesys detalems, yra amazing lygio, cia net NDogui butu sunku varzytis, manau tai daug ka pasako. muzika? labai gera, ambien muzika irgi. pats gameplay yra superinio lygio, combat geras, bet reiktu dar siek tiek padirbet su paciom animacijom. bugu dideliu nepasitaike is vis, bet prazaidus tiek, galiu pasakyt kad kartais labai retai buna tokie mini pakibimai, ar pats Bayek pakimba arba priesai siek tiek, pagaliau ir is tu remu issiverze, kur vienas priesas tave pamato ir visas camp'as su 20 priesu is kart jau viskas zino, jeigu ir pamato, gali staigiai pabegti, pasislepi, tada jis pasisaukia draugelius ir taves iesko. levelio isplanavimas, dizainas irgi gerai padarytas, gali stealth'int, gali kovot, gali su lanku varyt. dykumoje tave paima saule ir pradedi matyt haliucinacijas visokias, amazing. kuo daugiau losiu, tuo daugiau noriu :) istorija irgi super bent jau man, tik kada yra taikiniai, galejo tas misijas biski isplesti, biski prailgint. zaidime yra tokiu mini nickpick'ingu, bet pats asmeniskai vertinciau 9,5.

 

jeigu cia pagal gandus bus trilogija, tai saunu, bet tobulet yra dar kur, tiek su skill'u medziu, tiek su ginklais ar aprangom. bet sita nauja kryptis yra super :)

 

p.s. ai, misijos dar, visos jauciasi kaip skirtingos butu nors is esmes gal ir panasios aplamai, bet tas jausmas jas darant, kad visos yra totaliai skirtingos, super padirbeta su jomis. kai kurios misijos is kart padaromos, kai kurios buna sudetines. zodziu, puiku. ir pagaliau nera jokiu daiktu rinkimo,kaip kad veleveles,dainos ar kita chuinia. yra tik pharaono statulu sudauzymas, zvaigzdziu rinkimas,kuris kaip questas duotas ir gale ne tik gauni xp bet ir legendary outfit... ir dar papirusu rinkimas, bet papirusai duoda ginklu, kartais net legendary :)

Redagavo gedunex

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.