Rokasss

Pagalbos dėl wii pirkimo

Rekomenduojami pranešimai

Ryt planuoju nusipirkti naudotą Wii. Į ką atkreiptį dėmesį reikia tikrinant? Pardavėjas sako, kad konsolė iš JAV, tai regionas bus NTSC, todėl reikės softmodint. Gal žinot kas galėtų tai padaryti už 10eurų Kaune ir ar poto galėsiu žaist PAL žaidimus iš disko, ar galėsiu GC žaidimus per hardą žaist?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ryt planuoju nusipirkti naudotą Wii. Į ką atkreiptį dėmesį reikia tikrinant? Pardavėjas sako, kad konsolė iš JAV, tai regionas bus NTSC, todėl reikės softmodint. Gal žinot kas galėtų tai padaryti už 10eurų Kaune ir ar poto galėsiu žaist PAL žaidimus iš disko, ar galėsiu GC žaidimus per hardą žaist?

Mano buvęs wii buvo NTSC. Žaidimas iš diskų net nedomino, bet pabandymui įmečiau PAL žaidimą (kai konsolė buvo atrišta). Neveikė, bet gali būt, kad diskasukis buvo sugedęs. Atkreipk dėmesį į blokelį, jei europietiška rozete - viskas tvarkoj, o jei US, tejks pirkti konverterį iš ~220v į ~110v. Žaidimus iš HDD arba USB leist reiks atsirišus. Aš bandžiau tik Wii žaidimus, tai daugiau neturiu ką komentuot. Pasitikrint PM.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Wii labai paprasta nusilaužti pačiam, tiesiog susirask gidą youtubėje ir viskas. :) Tikrinant žiūrėk, kad skaitytų diskus gerai ir kad nebūtų jokių "burzgėjimų" skaitant diską, o šiaip daugiau jokių didelių problemų nebūna su šiomis konsolėmis. Tik, jei jau yra ntsc regiono, tai nepamiršk, kad reikės įtampos keitiklio. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėkui už atsakymus. O su atrišimu nebus man problemų? Konsolės nesugadinsiu? :D @LFXiksas

Nedaryk kvailų dalykų ir viskas bu ok. Jei rasiu ir norėsi, galėsiu atsiusti visus reikalingus failus, nes kaikuriuos aš vos radau, bet ir atrišinėjau prieš kokius metus, tai gal jau lengvai rasi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tai kaip sakiau, youtube gidą žiūrėjau, ten ir visi reikalingi failai buvo prisegti, viską sekiau kaip rodė ten ir viskas čiki piki gavosi, be to, esu dvi konsoles atrišinėjęs, tai yra kažkoks naujesnis būdas, kuris kur kas lengvesnis ir saugesnis, nei anksčiau, kad būdavo. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Konsolės nenusipirkau, pulteliai neoriginalūs, o vaizdas TV trukčioja. Turbūt dėl to prastumt ir norėjo, kad gedimas kažkoks yra

Redagavo Rokasss

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Konsolės nenusipirkau, pulteliai neoriginalūs, o vaizdas TV trukčioja. Turbūt dėl to prastumt ir norėjo, kad gedimas kažkoks yra

 

Jei nori galiu savo parduot, i UK varau, tai nesivesiu, nebereikia. Viskas nulauzta ir puikiai veikia, yra gamecube pultelis ir gamecube atminties kortele, 2 wiimote+nunchakai. Tik as is Vln, galeciau atsiust arba gal atvaziuot mastai kada

Redagavo STR

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.