Redzis

Resident Evil 5

Rekomenduojami pranešimai

Prastas nors geresnio ir nesitikėjau, totali RE 4 kopija, nors patys kūrėjai sakė kad jie norėjo padaryti panašu į re 4, gal kaip action/shooter ir neblogas, bet tikrai ne survival/horror, gal survival kažkiek, galvosukiu nebėra, siaubo irgi nebėra.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

xebra pagal pirma lygi sprendziat apie zaidima, juk tie screenai ir video tik is pirmo lygio, netikiu kad visas zaidimas bus sviesus, nejaugi manot kad ims ir atskleis jum viska.

man re4 patiko nes dadejo wepon upgrade'us ir tas laisvumo pojutis man labiau patinka. Tikiuosi kad bent jau liks misliu pasprest, ant senesnio man buvo per lengvi.

co-op'a dadejo, tai cia is vis zjb.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ziauriai laukiu. Demo neteko isbandyt bet is filmuku tai atrodo kaip re4. Nu man nesvarbu vistiek re labai patinka tik noreturi vel kazkok panasaus i 3 dali. O seip tai tikrai turetu buti ir naktis :blink:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Eina... galejo isleist pries kaledas, tada per atostogas linksmai losciau ;D is traileriu tai man patiko,turetu but toks pat geras kaip ir ketvirtoji dalis,kuri man patiko

O beje: Co-op bus galima per XBL/?

Redagavo dwesk

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Esu išbandes demo,grafika sužavėjo ir visa kita tik mano vienas minusas kad jis dabar daugiau action negu horror... :unsure:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nueikit i gametrailers ir baikit werkt,tamsiu wietu bus,o negrus musim tik pradzhioj,poto bus milzinisku ivairiu bosu..ech tikiuosi online coop bus xP tada bus bosus must idomu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet visitek jau toks baisus nebus.... Ciūvas su kirviu ar kūju ant demo tai mane veža kai kerta tai is karto prie žemės prilipi :unsure:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

xebra pagal pirma lygi sprendziat apie zaidima, juk tie screenai ir video tik is pirmo lygio, netikiu kad visas zaidimas bus sviesus, nejaugi manot kad ims ir atskleis jum viska.

man re4 patiko nes dadejo wepon upgrade'us ir tas laisvumo pojutis man labiau patinka. Tikiuosi kad bent jau liks misliu pasprest, ant senesnio man buvo per lengvi.

co-op'a dadejo, tai cia is vis zjb.

Tikrai nebus vien tik lauke svieciant saulei.Taipat kaip ir re 4 veiksmas beveik nevyko kaimo laukuose kaip dauguma mane :unsure: ziurejau gametrailers.com residento5 gameplay tai buvo lygis kaskur ten po zeme ciabuvius laukinius saude.Capcom saunuoliai yra tikrai idomiu lygiu bus prigalvoje ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pradedant 4 dalimi nusivažiavo serija. Toks action-shooter, o ne horror survival. Tikrai nėra baisiau, kai nuolat puola gaujos suzombėjusių kaimiečių. Kaip tik užknisa tik tokia priešų gausa vienu metu. Čia ne Left 4 Dead... Aišku, žaidimas bus geras, bet pirmos dalys palyginus su 4 ir 5 yra daug įdomesnės ir vertingesnės. Bet skonio ir nuomonės reikalas. Kantrybės laukiant :unsure:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pradedant 4 dalimi nusivažiavo serija. Toks action-shooter, o ne horror survival.

Ne į temą

Butent :yes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

,ames kaip re fano tai 5 demuske visai neitrauke.matosi koks bus ir pats zaidimas.nesvarbu kad demo,aisku kaip losis ir pan,kaip valdysis,reikes pastoviai ziuret ar kas nepuola.to nebuvo re1-3 dalyse,ir gaila kad padare action,bet bent jau dar sh turim toki normalesni

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Isijungiau demo prieš kelias dienas ir pamačiau ką ? Ogi tą patį resident evil 4 tik su geresne grafika.Net nu bent zolelių ir ginklų modelius būtų pakeitę arba health barus(inventory ant senesnes dalies buvo geresnis).Dabar jautiesi maždaug taip :laukimas kelių metų ir toks nusivylimas.Žaidimo gameplay irgi kažkokia nesamonė-jaučiuosi kaip kokį left for dead loščiau trečiu asmeniu.Reikia kažkuo nustebinti visgi ,kad ir tas pats alone in the dark 5 įmetė daug naujovių žaizdų gydymas,mašinos.O čia kolkas duočiau demo versijai 5/10

 

P.S. Vaizdo klipai geri.Šičia priekaištų nėra. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.