Redzis

Resident Evil 5

Rekomenduojami pranešimai

Ne į temą

zinojau zinojau, tik jau nuo pirmojo re svajojau apie toki filma, nes dabartiniai filmai kaskokie lievoki, nors pirma dalis labai patiko

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Rodos RE5 seka RE4 pedomis ir tai tikrai nebus tas hardcor'inis survival horror zaidimas kaip kad buvo RE1. Cia dominuoja action , blogai tai ar gerai priklauso nuo skonio. Kaikam patinka buti isgasdintam zombio is spintos , kitam patinka masiskai juos zudyti ir t.t. Bet iskart matyti , kad Capcom labiau atsizvelge i amerikieciu rinka , nes jie juk action zanra dievina , beto buvo naivu tiketis kitokio RE5 po stulbinancio RE4 pasisekimo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Teisingai sakai, Shliuzai. Pagrindinė RE5-RE4 problema yra ta, kad jie visiškai paliko "old-school" RE praeityje.

Dabar RE žaidimai visai nebaisūs, tik nebent galima išsigąsti kai kramto iš visų pusių, bet čia daugiau panieka būtų.

Na, bet nėra čia ko sakyti, man ir tokie RE žaidimai visai prie širdies, bet tikrai norėtųsi dar kartą pašokti nuo kedės kai koks zombis išlenda iš pasalų :) patiko man tie "pigūs" gąsdinimai.

 

P.S Chuck Norris, taip, aš irgi jau seniai norėjau kokio TIKRO Resident Evil filmo. Kad būtų senieji charakteriai ir t.t

Bet čia dar kartą Leonas tame filme yra bei Claire, tai verčia mane susimąstyti, kada juos bepamatysime vėl žaidime :) charakteriai jau truputį "pernaudoti" bus.

Gal per anksti čia svajoju, bet norėčiau, RE6 pamatyti Jill Valentine (: kada mes ją tik matėme - RE3: Nemesis žaidime. Na, dar ir RE Gamecube remake, bet čia juk praeities remake'ai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Teisingai sakai, Shliuzai. Pagrindinė RE5-RE4 problema yra ta, kad jie visiškai paliko "old-school" RE praeityje.

Dabar RE žaidimai visai nebaisūs, tik nebent galima išsigąsti kai kramto iš visų pusių, bet čia daugiau panieka būtų.

Na, bet nėra čia ko sakyti, man ir tokie RE žaidimai visai prie širdies, bet tikrai norėtųsi dar kartą pašokti nuo kedės kai koks zombis išlenda iš pasalų :excl: patiko man tie "pigūs" gąsdinimai.

 

P.S Chuck Norris, taip, aš irgi jau seniai norėjau kokio TIKRO Resident Evil filmo. Kad būtų senieji charakteriai ir t.t

Bet čia dar kartą Leonas tame filme yra bei Claire, tai verčia mane susimąstyti, kada juos bepamatysime vėl žaidime :excl: charakteriai jau truputį "pernaudoti" bus.

Gal per anksti čia svajoju, bet norėčiau, RE6 pamatyti Jill Valentine (: kada mes ją tik matėme - RE3: Nemesis žaidime. Na, dar ir RE Gamecube remake, bet čia juk praeities remake'ai.

 

bet tas praeities perdarimas taip tobulai sutvarkytas :thumbsup4: geriau net uz re4 :excl:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

uzteko pamatyt re5 filmuku ir aisku tapo aoie zaidima daug maz viskas,ne tas ko laukiau,padare action grynai ir tiek,daugiau nieko nematau

re pirmos 3 dalys buvo bastymasis po tamsius kolidorius,kambarius,ir retkarciais isvysdavai zombius,nuo kuriu daznai begdavai o ne pildavai i visas puses,vat tame ir buvo ir yra idomumas,ne veltui isigijau GC ir losiu RE remake,tai geresnio re dar nebuvau loses siaip,via cia tai zaidimas,negaliu atsigrozet kaip jie graziai ta sena residenta perkure,ps2 nieko panasaus neturejo,tie keli re net nebuvo serijos tesinys o kazkokie nesusipratimai,va ant GC tai tikri RE ,remake ir Zero,kur isvis suzinai dar kad buvo pries pirma dali

re5 galetu net nesivadint 5 dalim,tai kazkaip geriau jaustusi senojo re fanai manau,man dar re4 buvo pakenciamas,nu bet tokio action kaip 5 dali parode tai jau sorry :rofl:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pilnai sutinku su scalman, remake tikrai nereali dalis, zero dar neteko zaist. (nors jau turiu parsisiuntes) Man ta action ideja tai patinka netgi labai patinka, bet ji kaskaip perteikta netaip, turetu but seuri tamsus koridoriai su letais zombiais o ne daug vietos ir begalo greiti "NEZOMBIAI". Negerai negerai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

uzteko pamatyt re5 filmuku ir aisku tapo aoie zaidima daug maz viskas,ne tas ko laukiau,padare action grynai ir tiek,daugiau nieko nematau

re pirmos 3 dalys buvo bastymasis po tamsius kolidorius,kambarius,ir retkarciais isvysdavai zombius,nuo kuriu daznai begdavai o ne pildavai i visas puses,vat tame ir buvo ir yra idomumas,ne veltui isigijau GC ir losiu RE remake,tai geresnio re dar nebuvau loses siaip,via cia tai zaidimas,negaliu atsigrozet kaip jie graziai ta sena residenta perkure,ps2 nieko panasaus neturejo,tie keli re net nebuvo serijos tesinys o kazkokie nesusipratimai,va ant GC tai tikri RE ,remake ir Zero,kur isvis suzinai dar kad buvo pries pirma dali

re5 galetu net nesivadint 5 dalim,tai kazkaip geriau jaustusi senojo re fanai manau,man dar re4 buvo pakenciamas,nu bet tokio action kaip 5 dali parode tai jau sorry :rofl:

jo blyn pavydziu, as ir ieskojau GC vien del RE serijos ekskluzyvu, bet niekaip neradau nupirkt nuchipinto... gal kada atsizaisi perparduosi man? :) istikro smagus tie oldshooliniai, o PS2 tik veronica verta demesio teisgalejo nusiportint... dead aim ir outbreak'ai isvis kazkokie nesusipratimai :) capcom'ui kazkas uzejo vienu momentu, pramuse ji ant meiles gamecub'ui :) arba gavo spec uzsakyma, nes nintendo nujaute GC nepakankama populiaruma rinkoj... anyway nezinia kaip cia buvo, bet pavydziu baltai :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

na seip jai uz 200 rastum gc tai manau visai apsimoka, cipa uz 100-150 isidet galima, as taip ir padariau. dar ira galimybe rasti originalius re zaidimus, as turiu remake originalu, kaskur maciau kartu su gc ir zero ir remake originalius siule

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jo blyn pavydziu, as ir ieskojau GC vien del RE serijos ekskluzyvu, bet niekaip neradau nupirkt nuchipinto... gal kada atsizaisi perparduosi man? :) istikro smagus tie oldshooliniai, o PS2 tik veronica verta demesio teisgalejo nusiportint... dead aim ir outbreak'ai isvis kazkokie nesusipratimai :) capcom'ui kazkas uzejo vienu momentu, pramuse ji ant meiles gamecub'ui :) arba gavo spec uzsakyma, nes nintendo nujaute GC nepakankama populiaruma rinkoj... anyway nezinia kaip cia buvo, bet pavydziu baltai :)

Ne į temą

pas mane GC necipintas ir nesiruosiu to daryti,pirkau su keliais RE orgais ,RE remake,RE Zero ir RE code veronika X,dar isigysiu MGS remake ir daugiau is GC siaip nieko ir nenorejau

aisku lietuvoj bunant ta padaryti buvo sunku,o svetur rasi ka nori,as ir psx isigijau va,kelis ir orgus prie jo,ir ps2 MGS2 orga va turiu su bonus dvd.Ka galiu pasakyt ,tokiem kaip as tai cia rojus,visko ko nori,ir pigiai rasi,o kai isigiji orga tai tokia verte atsiranda zaidimo iskart,ruosiuosi susirinkt geriausiu geimu orgus,nes pamaciau kad tai padaryt galima cia tikrai

dar ka pasidariau,isigijau vga hd boxa ir visas konsoles ka tik turiu dabar pasijungiu tiesiog prie monitoriaus,o is ps2 tai pagaliau ispesiau jo visa grozi per componenta. gerai toks daiktas tikrai jei tingi persedinet ar junginet savo konsoles prie teliko,jei turi savo vieta tai labai geras dalykas,dar priedo kad maniskis vga boxas jungiasi ir per usb o tai reiskia kad ir prie bet kokio laptopo gali pasijungt konsoles ir lost ,ko kitaip niekaip nepadarysi

o RE remake toks geras kad negalima atitraukti,tie zombiai nu taip gerai padaryti ,ir perduoda tokia atmosfera kad nu reikia pajausti paciam,cia jau jie re orginala pernese i nauja lygi tikrai,taip visus geriausius zaidimus atkurtu naujam gyvenimui,gaila neuzteko laiko jiem 2,3 daliu remeikint,bet gal dar isvysim.losiant re reamake pamirsti net kad turi next gen konsole namie

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ar jau kas bande demo re5 ? kaip jum pirmas ispudis,man tai pasirode labai panasus i re4,toks pat valdymas,taip pat taikosi,tie patys priesai is 4 dalies,ju cia irgi pilna ir jie nera tokie zombiai kokie buvo 1-3 dalyse,o gal but gaila,nzn mano manymu galvoti ten isvis nereiks bent jau neteko demo dviejuose lygiuose,ir atrodo kad bus dar labiau action nei buvo 4 dalis,nzn ar tai gerai ar ne,action megejam tai patiks gal,bet re senbuviam tai kazin,bent jau man kai tenka visa laika begiot ir saudyt vien tik tai na nzn... palosiau ta re5 demo,po to uzsidejau re4 ir pamaciau kad re4 buvo tamsus,niurus zaidimas,o re5 sviecia saule ir tamsos nemaciau niekur tikrai,dienos sviesa,oras puikus,veiksmas vyksta atvirose vietose,is ko gaunasi kad nelabai ir yra ko bijot

mano nuomone re5 - maziau baimes daugiau veiksmo ,man ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Is screenu atrodo ispudingai ;) labai graziai grafika atrodo, bereik sulaukt kol isleis ;) nors aisku dar daug daug laukt ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Demo nebandžiau, bet man tie RE patinka, aišku, jei visas žaidiams vyks dieną tai neįdomu. Manau, galbūt bus taip, kad puse žaidimo diną, kita pusė - naktį. Tada jėga. :blink:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.