Redzis

Resident Evil 5

Rekomenduojami pranešimai

tikuosi nebus totalus š**** kaip ketvirta dalis, ir neatitols dar toliau nuo RE koncepcijos

Totalus š**** sakai :) ... Na visokiu nuomoniu yra , bet man RE4 tai totalus kaifas ir man patinka kokia linkme eina RE5 , nenoreciau pamatyti fiksuota kamera , nepatogu valdyma ir veiksma tebevykstanti Racoon miestelyje ... Afrikietiski zombiai - skamba idomiai :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Totalus š**** sakai :) ... Na visokiu nuomoniu yra , bet man RE4 tai totalus kaifas ir man patinka kokia linkme eina RE5 , nenoreciau pamatyti fiksuota kamera , nepatogu valdyma ir veiksma tebevykstanti Racoon miestelyje ... Afrikietiski zombiai - skamba idomiai :)

Tas tai taip, bet zaidimui truksta (turiu omeny RE4) senos Resident Evil klaustrofobijos, kur atidarineji kambariuka, po kambariuko ir jau vien ta nezinia ka pamatysi ar kas uzpuls adrenalina gamina... Amunicijos subalancavimas taip pat pas senus buvo geresnis. Ir cia as zaisdamas jauciausi tokiu Rembo, o ten tu jautiesi gana silpnas ir i kampa uzvarytas, bandantis isgyventi zmogelis... Tai ir yra tikrasis Survival Horror!!!

O RE4 tai galima pavadinti Crushing Zombies, o ne Survival Horror...

Redagavo auron

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Totalus š**** sakai :) ... Na visokiu nuomoniu yra , bet man RE4 tai totalus kaifas ir man patinka kokia linkme eina RE5 , nenoreciau pamatyti fiksuota kamera , nepatogu valdyma ir veiksma tebevykstanti Racoon miestelyje ... Afrikietiski zombiai - skamba idomiai :)

man i zombius jie nepanasus :) bet apie penkta dali viskas gerai, tikrai graziai atrodo :) dar del ketvirtos, pati istorija nesakyk buvo lieva. neaisku kokiam kaime kaskoks slazar ar kaip ten ji atrado kiausinelius kur pasejus i zmogu is galvos š**** isauga, nesamone kaskokia. pirma antra RE dalys turejo uniklaia istorija ( na is dalies ir trecioji trupiti su uniklai istorija) o va RE4 paprasciausia arkada, nusauni pamisusi kaimieti, randi zibanti suda, susirenki tasku, nuvrai pas neaisku tipa prisiperki sautuvleiu ir eini toliau. kruta istorija ane? pasijauciau kaip house of the dead losdamas, liliputas per racija skambineja nesbaigiantys priesai, iki 14 valandu istemtas game play'us. zodziu nieko gero

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tas tai taip, bet zaidimui truksta (turiu omeny RE4) senos Resident Evil klaustrofobijos, kur atidarineji kambariuka, po kambariuko ir jau vien ta nezinia ka pamatysi ar kas uzpuls adrenalina gamina... Amunicijos subalancavimas taip pat pas senus buvo geresnis. Ir cia as zaisdamas jauciausi tokiu Rembo, o ten tu jautiesi gana silpnas ir i kampa uzvarytas, bandantis isgyventi zmogelis... Tai ir yra tikrasis Survival Horror!!!

O RE4 tai galima pavadinti Crushing Zombies, o ne Survival Horror...

Del tu tamsiu ankstu kambariuku tai taip , tikrai baisu buvo zaisti kai prisimenu ( beje naujam RE5 taipat tokiu baisiu kambariuku buvo) , bet RE evoliucionuoja ... Kurejai keicia zaidimo modeli , kadangi zombiai puola grupemis tai ir saudmenu daugiau ir kai tokias grupes taskai kur nepasijusi Rembo , bet juk ne visa zaidima taip. As daug tikiuosi is RE5 , butu geriausiai jei kurejai suderintu serijos saknis ir nauja gameplay'ju , taipat girdejau , kad bus daugiau aplinkos faktoriu veikianciu veikeja , karstis ir saltis , idomu kaip tai itakos zaidima , na negaliu nepagirti Chris Redfield'o veikejo dizaina , tikrai ispudingai atrodo ...

 

Nuotrauka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas liecia grafika, cia be priekaistu! Neprikibsi, sutinku visu 100%.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

daba re5 panasus pasidare i RE3 intro video ^_^ begales zombiu puolai is visur, senei sito laukiau ;) o 4 dalis tai isvis ten 6 meciai vaikai laisvai gali zaisti, nebuvo ten nieko baisaus, atsimenu kai antra daly dar zekas budamas zaisdvau, zinau kad sekanciam kambary manes lauks tas robotas (antras senarijus) bet eit vistiek negaledavau nes buvo velniskai baisu, o ant RE 4 baisiausias dalykas budavo kad nebetelpa i lagamina ginklai ir soviniai :DDD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu aš irgi sutinku su Chuck Noriss ir Auron'u, kad Resident Evil 4 per daug buvo orientuotas į action, ir man trūko tos survival horror atmosferos (lėto veiksmo, netikėtai išlendančių zombių, mažų kambariukų su seivinimo mašinėlėm ir pan). Bet kadangi visur RE4 buvo taip gerai įvertintas, tikriausiai Capcom'as taip ir pasiliks prie grynai action tipo geimplėjaus. Atrodo, kad action adventure žanras kažkodėl tapo nemėgiamas kūrėjų (Silent Hill 4 irgi buvo labiau orientuotas į action nei ankstesnės dalys) ^_^

Bet aišku, RE5 laukiu ir lauksiu ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na kazin ar re5 nepakryps labiau i action puse,bent jau is video kazkaip nesa biski i ta puse,bet tai ir gerai,re4 buvo toks nebe survivor,bet ir gerai,man pilnai uzteko silent hill 3,4 daliu ir tos fotografes kur vaiksto tik su fotiku ir fotkina vaiduoklius,kazkaip tas tai ypac scary pasirode,nepamenu jo pavadinimo,bet trecia dali palosiau tai oho vaikeli jokio ginklu,jokiu pykst pokst,o tik begioji su issigandusia mergaite ir bandai atsifotkint nuo puolanciu vaiduokliu,va ten tai buvo survival irgi,o re manau s*** link fun puses labiau,vien pazejus kaip atrodo chrisas manau pas zombiu turetu biski atsirasti baime,tokie raumenys ;)

siaip ko laukiu tai 5 silent hillo,nes jei is ps2 isspaude sitiek tai baisu pagalvot ka gales ps3,man jau ant ps2 buvo tobula grafika,tai kazkaip su baime galvoju kas bus toliau...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na kazin ar re5 nepakryps labiau i action puse,bent jau is video kazkaip nesa biski i ta puse,bet tai ir gerai,re4 buvo toks nebe survivor,bet ir gerai,man pilnai uzteko silent hill 3,4 daliu ir tos fotografes kur vaiksto tik su fotiku ir fotkina vaiduoklius,kazkaip tas tai ypac scary pasirode,nepamenu jo pavadinimo,bet trecia dali palosiau tai oho vaikeli jokio ginklu,jokiu pykst pokst,o tik begioji su issigandusia mergaite ir bandai atsifotkint nuo puolanciu vaiduokliu,va ten tai buvo survival irgi,o re manau s*** link fun puses labiau,vien pazejus kaip atrodo chrisas manau pas zombiu turetu biski atsirasti baime,tokie raumenys :)

siaip ko laukiu tai 5 silent hillo,nes jei is ps2 isspaude sitiek tai baisu pagalvot ka gales ps3,man jau ant ps2 buvo tobula grafika,tai kazkaip su baime galvoju kas bus toliau...

Ne į temą

Tas su fotiku yra Fatal Frame.

Tikras survival horror perlas!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, tikrai nesitikėjau ant RE5 pamatyti Chrisą kaip pagrindinį charakterį .. nu cmon! Jis jau buvo RE pirmoj ir Code Veronica X, kam tiek daug jo reikia? Kai Leoną įdėjo tai suprantu ..jo daug nepavaldydavai, na bet žiūrėsim..

 

Na, sutinku su daugelio nuomone, kad RE4 daugiau orientuotas i action, zombiai jau išvis ne zombiai, o žmonės .. tik nepasakyčiau kad galima kaip Rembo jaustis, jeigu žaidi žiūrint ant kokio lygio .. baisiausias dalykas - priešai galintys iš vieno hit padaryti ir zombiai puolantys iš nugaros ir iš priekio..

Galėjo ant RE4 padaryti kokį freak'ą kaip Nemesis, tada bent būtų kažkoks adrenalinas kad gali iš betkur išlysti..

Man asmeniškai RE2 labiausiai patiko ir aš taip pat tikiuosi kad RE5 laikysis savo senų standartų, o ne vien pliki laukai su betkaip numestais zombiais, bet ne pamatęs video supratau, kad žaidimas labai panašus į RE4, taikymosi sistema tokia pati, mėto kirvius.. bent grupės atrodo gražiau - taigi kaip sakiau ..vienintelis baisus dalykas, kad gali pulti iš bet kurios pusės.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Tas su fotiku yra Fatal Frame.

Tikras survival horror perlas!

Ne į temą

Ant kokios cia konsoles tas Fatal Frame?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aisku noreciau kad RE5 butu labiau panasus i senesnes RE dalis o ne i RE4...Kas man labiausiai nepatio RE4 tai tu ''zombiu'' protingumas statyt kopecias metyti bombas ir pan...O kiek supratau ir RE5 filmuku tai weiksmas wyks dar ne iki galo wisus zmones uzwaldzius zombiu wisrusui, cia kazkas naujo. Nes seniau jo po wisos katastrofos wykdawo weiksmas ir dazniausiai reikedawo pabegt is miesto ar pan.Siaip RESPECT RE serijai :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.