Redzis

Resident Evil 5

Rekomenduojami pranešimai

Aš asmeniškai labai norėčiau, kažko to, kas buvo pirmuose 3juose RE. Turiu omenyje tą siaubo žaidimą, nes 4 RE jau toks shooteris pasidarė, nesakau, kad tai blogai - netgi manau, kad gerai, bet jei būtų va toks shooteriškas siaubekas, su mįslėmis, ieškojimais, ir baisumu, tada aš jį mylėčiau. Dabar atsimenu, kaip turėjau PSX, taigi eini mentyne ten kur būdavo, ale koks negyvėlys makt už kojos ir pats kratais kai pagauna persigandęs. Va tos nostalgijos aš noooriu, ir manau, kad dauguma RE žaidėjų norėtų kažko artimo širdžiai iš senų laikų ;)

[nerišli mintis, bet supratot manau] ;)

Ba šitą iš treilerių matau vos ne dead rising ;) Na, bet palauksim pamatysim, nors dar nė1 RE nėra nuvylęs (neskaitau tų mini RE, kur eini ir pyškini [[seni ten tokie]])

 

http://www.gametrailers.com/player/22801.html << zombiai greiti, juk jie turėtų išlaikyti dvasią, besmegeniai gyvieji numirėliai, šičia taip neatrodo ;) Bet laukiam dar. Anyway, daug zombių visada gerai.

Redagavo Audris

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O gal ir bus ten biski horror kazkiek nu bet as sutinku su tavim kad galetu but to baisiako ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuotrauka

Taigi spėlionės dėl residentevil.com skaičiuoklio pasiteisino. GameTrailers patvirtino, kad jau šį penktadienį galėsime išvysti naują Resident Evil 5 pristatomąjį filmuką, kurį būtinai išvysite ir Playmanijoi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

Na ir atėjo lauktoji diena,šendien išėjo naujas RE5 trailer'is.Hm,galiu pasakyti jog pažiurėjus jį labai nusivyliau...

Vėl tie patys padarai lendantys iš galvų/burnų kaip ir 4-tajame,vel bėgiojants zombis su pjūklu,vel draugė mergina,vėl toks pat greitas veiksmas...ech metė Campcomas kurti senus gerus RE ir siūlo mums dar viena action'ą,tikriausia vėl bukais galvosūkiais kaip ir 4...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na tai labai gaila kad negryzo prie pirmu 3 daliu koncepcijos,kur patyreme tikrai nepakartojamus ispudzius,gaila bet dabar visi beveik pasuko keliu: sukurk kuo geresne grafika ir parodyk kaip grazu gali buti,man tai yra nesamone visiska,per daug saudymo tikrai nera gerai,tada jau geriau paziuresim ka pasiulys Alone in the dark

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aham tikiousi Alone in the dark tai nenuvils,nors manau kad vienintelis žaidimas priminsiantis tikrąjį surrvival harror žanrą bus naujasis silent hill.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man visai iš video patiko :D RE 4 nebuvai žaidęs... Manau tikrai išbandysiu kai išeis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O man tai normaliai, šaudymo duag gerai, bet galėtų gryžt prie to šovinių stygiaus ir išgyvenimo, kur pirmuose RE turėjai galvot kokę arbatžolę suėst, akd nenumirtum. Na kai išeis žiesim kaip bus, bet nemanau kad CAPCOM`as nuvils :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

idomu ir sitas naujas, kur daug zombiu, bet tikiuosi jis nebus kaip DeadRising su geresne grafika

 

senesniu neloses, bet turbut jie man patiktu. ta pacia proga noreciau paklaust- ant xbox360 kiek residentu yra?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ant xbox 360 nera nei vieno RE. As pats kaip re fanas, esu ziauriai nusivyles RE 5, RE 4 tas pats, nebera to action adventure/horror o tik action

Redagavo Dowydas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pritariu Dowydui senos dalys buvo tikrai geros...netgi pati pirmoje RE yra įspudingas dalykas, o 4-5 dalys labai skiriasi nuo pirmųjų trijų...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na kokios nuomones apie nauja treileri? Na mano nuomone saudimo tai tikrai bus labai daug vien pamacius tiek puolanciu zombiu jai juo s galima taip pavadint. Bet kazkodel nei vienam treileri niekur nesimate umbrela zenklo, kaip perejau 4 dali tai gale kazka uzsimene lyg umbrela atgis ir pan...nu bet reikia palaukt pilno zaidimo...Kaip jis pasirodys as jau turesiu PS3 ;) ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Resident Evil 5 prodiuseris Jun Takeuchi pasakė, kad Capcom tikisi, jog norint pereiti RE5 reikės apie 20 valandų. “Šiuo metu sukurta apie 60 procentų žaidimo ir mes tikimės, kad žaidžiant reikės praleisti daugiau nei 20 valandų, kad sėkmingai įveikti RE5” teigė Jun Takeuchi.

 

Pasirodė visas pundas aukšots raiškos Resident Evil 5 screenshot’ų. Juose galime įsitikinti, kad žaidimo grafika bus tikrai labai detali ir įspūdinga. Taip pat matome, kad žudyti teks ne vien juoduosius Afrikos piliečius, čia jau visi keliantys rasizmo teorijas gali aprimti. Žaidime susidursime ir su baltaisiai viruso nešiotojais ir netgi su užkrėstais šunimis. RE5 žada pasirodyti tik apie 2009-uosius, tad iki tol belieka grožėtis šiais vaidzeliais.

 

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Net siurpuliukai per nugara nubego beziurint i screen'us. Saunu, bet labai dar ilgai laukti to malonumo :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.