jerry

geriausia torrent programa

Rekomenduojami pranešimai

patarkit kokią torentų programą naudot :)   pačiam tiesiog fiziškai visų gerai išbandyt neįmanoma ,tai gal kas sužinos ką nors naujo bei gero :)

(utorrent ,vuze ,deluge nesiūlyti ! visos u***** konkrečiai !) todėl ir temą sukūriau,nes tos giriamos daug kur programos dėl vienų ar kitų bugų man nebevartotinos :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tada ir nenaudok, nes aš naudoju kartais utorrent

Kitu nelabai ir naudojau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jokiu bedu neturiu, su utorent jau 8 metai. Paprastesnis biski buk ;)

Redagavo tomashex

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Utorrent naudoju net pats nezinau kiek metu. Veikia puikiai tiek ant Windows, tiek ant OS X :) Gal gali paaiskinti, kuo ji tau netinka? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

qbittorrent naudoju po to, kai utorrent ant 2 skirtingų PC pradėjo grybaut su "Disk Overload 100%"

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

patarkit kokią torentų programą naudot :)   pačiam tiesiog fiziškai visų gerai išbandyt neįmanoma ,tai gal kas sužinos ką nors naujo bei gero :)

(utorrent ,vuze ,deluge nesiūlyti ! visos u***** konkrečiai !) todėl ir temą sukūriau,nes tos giriamos daug kur programos dėl vienų ar kitų bugų man nebevartotinos :)

 

kai ti blogi gandai apie Utorrent pasiklido ir ti per daug reklamų pradėjo mėtyti tai aš ir domėjausi ką pasirinkti tai žmonės rekomendavo qBittorent. Labai panaši į utorrent. Naudojuosi jau kuris laikas ir problemų neturiu.

 

http://www.qbittorrent.org/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mečiau aš po velnių tą utorrent, kažkada buvo labai gera programa, o dabar vienos problemos, tai disk overload tai greitis mistiškai mažas, dar pradėjo grybauti funkcija žiūrėti filmą kol siuntiesi ir aišku tos reklamos... sugaidino programą kaip reikals. Dabar naudojuosi qBittorrent, teko priprasti, bet veikia puikiai, norėtus keletos funkcijų iš utorrent, bet kaip nemokamai tai super.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

beje mano naudotos programos - bitcomet, utorent , vuze ir paskutinė šiandie galutinai sunervinus buvo deluge.

bitkometą taip senai naudojau ,kad nebepamenu apie jį :D  utorent reklamos ir visokie not responding užkniso. vuze vis vietos harde neužtekdavo ,nors jos ir būdavo ir dar kažkas buvo , vėlgi tiksliai nepamenu :) deluge - atviro kodo ,viskas kaip ir fainai veikia , kol nesisiunti didesnių torentų : 10 - 40 tarkim gigų. tada kas penkias minutes tokiam torntui meta error ir reikia pastoviai pertikrint , nors tuo pačiu metu šalia pumpuojami mažesni torentai 1 - 3 gigų yr siunčiami be problemų.

 

reiks išbandyt tą qbittorrent ,kad jau net du pasiūlėt :)  o gal dar pasiūlymų ?

 

p.s. o utorentą naudojau ilgiausiai iš visų tokių programų ,gal 5metus kokius net. bet nusivažiavo jis.. :(

Redagavo jerry

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As tai pastaruoju metu naudoju Tixati. Paprasta ir neapkrauna mano senuko labai. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

uTorrent Pro (nulauzta versija). Man nepatiko nei sita, nei kitos torrentu programos kurias tik isbandziau. Bet likau ties sita, nes truputeli greitesnis siuntimas (bent jau taip pasirode) per uTorrent.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

simtas metu su utorrent esu ir naudojau pimpmyutorrent ar kazkaip panasiai , kad padarytu premium versija be reklamu vienu kliku per weba.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tai Transimission-Qt windows'ams pritaikytą. Paprasta, lengva programa. Daro tai, ką ir turi daryti torrent'ų programa - juos pumpuoti, jokių mandrų funkcijų

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bandymo laikais naudojau bitcomet, bet nebuvo tokia patogi kaip Utorrent. Aisku buvo ir pas mane bugu su full C disk. Bet ten beda kai nukreipi siuntima ir baigima i savo sukurta folderi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.