ChallengeR

Nintendo Switch naujienos

Rekomenduojami pranešimai

Nupirkau vaikui Switch įstojimo į gimnaziją progą. Nieko toks žaisliukas, įdomus. Kiek nustebau kad gyvai tokia miniatiurinė ta konsolė. Šiaip viskas gan kokybiškai padaryta, nors prie kai kurių dangteliu ir baisu prisiliesti, kietai uždaryti, mažyčiai, bijai sulaužyt. Kol kas didžiuasia įspūdį paliko būtent hand held mode, kiek suprantu ji tam ir skirta. Pajungus prie 32" 4K monitoriaus vaizdas atrodo jau niekaip, bet ant paties ekranelio superinis. Žaidimų kainos nevaikiškos. Vnž priėjau išvados kad Nintendo puikiai tvarkosi visiškai išejusi iš konkurencijos su "didžiosiom" konsolem. Gerai pasimokė iš WII U nesekmės, kai bandė ir taip ir taip. 

Redagavo Javelin

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Javelin Jeigu jungei prie monitoriaus tai speju, kad konsole Phatas? Kaip sakoma pirmoji? Nes jeigu gerai pamenu Lite negalima prijungti prie monitoriaus?! Mano brolio vaikas turi Lite. Kai nejungia prie tv uztenka pilnai. O minetos kainos man irgi istrigo. Tokios nevaiksikos sakyciau. Pvz., Mario Maker 2 buvo isleistas 2019 m. Bet kaina vis dar 60 ar 70 euru.

---

Ubis anonsavo: Mario + Rabbids Sparks of Hope, pratesima 2017 m. isleistam: Mario + Rabbids Kingdom Battle.

 

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 5 valandas, Magnitas parašė:

Jeigu jungei prie monitoriaus tai speju, kad konsole Phatas? Kaip sakoma pirmoji? Nes jeigu gerai pamenu Lite negalima prijungti prie monitoriaus?!

Tai Lite nėra kita Switch revizija, tai tiesiog kitas konsoles variantas - tik handheld mode, jos iš principo negalima pajungti prie monitoriaus ar TV, nes neturi dok stoties. "Normalus" Switchas yra kiek galingesnis ir turi didesni ekraną. Sūnus būtent šitos norėjo, o ne Lite. Realiai mano supratimu nei vienas, nei kitas neskirtas per TV žaist (nors su standartiniu galima), nors Breath of the Wild būtu ir įdomu (man) ant didelio ekrano pamatyt. Handheld mode kaip jau sakiau atrodo gerai. Gyvai pačiupinėjus supratau kodėl Japonijoje ši konsolė turi tokį milžinišką popūliarumą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

switch lite nera silpnesne uz paprasta switch.. lite yra paprasciausiai mazesnis ir neturi dock'o. t.y. prijungimo prie tv, motion control ir hd rumble... taip pat "palaiko" tik zaidimus kurie skirti tik handheld mode...

Ir jis ne tik japonijoj populiarus... tradiciskai nintendo populiarus visame pasaulyje 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 7 valandas, WirmiS parašė:

switch lite nera silpnesne uz paprasta switch..

Tai gerai, kad nėra silpnesnė, reiškęs ne taip supratau. Dėl absoliutaus populiarumo vienodai visame pasaulyje visgi nesutikčiau. Pas mus tikrai eina: 1) Playstation 2) XBox 3) Nintendo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 3 valandas, Javelin parašė:

Tai gerai, kad nėra silpnesnė, reiškęs ne taip supratau. Dėl absoliutaus populiarumo vienodai visame pasaulyje visgi nesutikčiau. Pas mus tikrai eina: 1) Playstation 2) XBox 3) Nintendo.

Tai pas mus niekad nintendo nebuvo populiarus, bet bendrai paemus switch pardavimai db tiesiog dega, jauciu jei pro versija isleis realu , kad ps2 aplenks :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na pas mus visada buvo nuomone, kad nintendo tik vaikam, o sony jau vyresniems. ir nelabai kas gilindavosi kaip is tikro su tuo nintendo yra. na, o visame pasauly visi nintendo produktai buvo nenormaliai populiarus (isskyrus aisku wi u :) )

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na Nintendo tikrai nėra tik vaikams ir niekada nebuvo, visgi jie labiau orientuojasi į Casual gamer rinką (panašiai kaip mobilkės), o ne į tokius, kuriems būtinai 4K60fps reikia, bet tokiu būdu jie ir užkala pinigus ir parduoda devaisus. Šiaip visiškai nieko neturiu prieš Nintendo ir manau ne vienas true gameris neturėtu turėt. Satoru Iwata (tegu ilsisi ramybėje) buvo dydis žmogus - biški lirinis nuokrypis. Jis apie save taip kalbėjo " Ant mano pažymėjimo parašyta, kad aš esu korporacijos direktorius, bet mąstau aš kaip žaidimų kūrėjas, o sieloje išvis esu gaimeris"

Man svarbiausia kad sūnui patiko?

Redagavo Javelin

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Įdomus skaičiai - nuo prekybos pradžios 2017 m. Nintendo realizavo 89 mln. Switch. Va kas pas mus rinkos lyderiai, o mes Sony, Sony?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai, kad Switch yra lyderiai čia net abejonės nėra, tereikia pasižiūrėt į skaičius, didžiausias units per year skaičius, plius jie niekad nepatenkina paklausos, pagamina mažiau nei gali parduot. Dabar dar OLED modelis, vėl padidins pardavimus, visi šansai tapti sėkmingiausia ar antra sėkmingiausia konsole istorijoje.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.