World17

PC Klubo Žurnalai

Rekomenduojami pranešimai

šūdina situacija, susipykom su Artoju :D

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

visiškas nesusipratimas nutiko. ne dėl žurnalų. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ooo brolau čia tu ilgai darbuosiesi. Aš iš savo patirties sakau. Aš ilgai užtrukau kol visus VA Playstation sukėliau. ;) Čia ne savaitės o mėnesiai nusimato. Galiu tau  palinkėti tik kantrybės ir ištvermės. :)

Redagavo Luigi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai dar neužraukiam, gal netyčia kada nors susives mano ir jo keliai ir gausiu tuos žurnalus. biblioteka tai sutiko, bet dabar jų skeneris neveikia, bet vis dėlto nenurašau šito reikalo. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
2020-07-23 20:05, Suveln parašė:

tai dar neužraukiam, gal netyčia kada nors susives mano ir jo keliai ir gausiu tuos žurnalus. biblioteka tai sutiko, bet dabar jų skeneris neveikia, bet vis dėlto nenurašau šito reikalo. 

su profiniu skeneriu greitai nusiskenuotu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai sveikintina iniciatyva, kolega. Galėčiau prisidėti prie projekto. Turiu nemažai numerių nuo 2005 iki 2007 metų. Tad jei dar neužmetei idėjos - galėčiau padėti bent su tų numerių, kuriuos turiu, skanavimu. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
2020-10-14 20:57, MoonPhantom parašė:

Labai sveikintina iniciatyva, kolega. Galėčiau prisidėti prie projekto. Turiu nemažai numerių nuo 2005 iki 2007 metų. Tad jei dar neužmetei idėjos - galėčiau padėti bent su tų numerių, kuriuos turiu, skanavimu. 

malonu, ačiū už palaikymą. situacija tiesiog nejuda. jei turi žurnalus, skenerį ir daug laiko, tai padarytum didelę paslaugą daugeliui. 

@liencasna, mano fronte tai nieko nevyksta. aš turiu keletą numerių iš senų laikų, bet jie prastos būklės. projekto nenutraukiu, bet kol kas jis hibernacijos būsenoje. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turėjau pirmą ir antrą pc klubo nuberį, bet pardaviau kažkam iš playmanų. Turiu dar kažkiek numerių , bet nežinau ar reikalingi jie.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš valandą, Luigi parašė:

Turėjau pirmą ir antrą pc klubo nuberį, bet pardaviau kažkam iš playmanų. Turiu dar kažkiek numerių , bet nežinau ar reikalingi jie.

oi, siaubingai gaila, kad pardavei. būtų geras archyvas. žinoma, gerai būtų bet kokie numeriai. jei tik nesunku ir laiko yra skenavimui. :)

jei pasirašai, tai informuok kokie numeriai pas tave. pats turiu kelis iš 2004 metų, bet jau nebeskaitomos būklės jie, nes vaikystėje labai daug varčiau, tai suplyšę :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

su šventėm visus!

na švenčių proga gera žinia - pavyko išspręsti visus nestarimus su kolegomis, tame tarpe ir Artūru ir vėl palaikome draugiškus ryšius. manau, kad pasibaigus karantinui reikės vėl judinti reikalą dėl tų žurnalų. kaip jau sakiau - niekada nereikia nuleisti rankų. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
2020-12-27 19:36, Suveln parašė:

su šventėm visus!

na švenčių proga gera žinia - pavyko išspręsti visus nestarimus su kolegomis, tame tarpe ir Artūru ir vėl palaikome draugiškus ryšius. manau, kad pasibaigus karantinui reikės vėl judinti reikalą dėl tų žurnalų. kaip jau sakiau - niekada nereikia nuleisti rankų. :)

manau daugeliui playmanu aktualus klausimas. Ar pajudejo reikalai su PC klubas zurnalais?

:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.