Magnitas

Batman Return to Arkham

Rekomenduojami pranešimai

a7b698211bf8.jpg

 

Kūrėjas: Rocksteady Studios
Leidėjas: Warner Bros. Interactive Entertainment
Žaidimo variklis:
Žanras: Action / Adventure
Režimai:
Išleidimo data: 2016 06 10
Reitingas:
Metacritic įvertinimas:
Puslapis:

 

Since before Batman: Arkham Knight came out last year, the release of the last-gen Arkham games on PS4 and Xbox One has been one of the industry’s worse kept secrets. Now, an Italian magazine has leaked the box art

 

The image confirms both the European art and the rumors that the collection, officially titled Batman: Return to Arkham, includes the first two Rocksteady-developed games, Arkham Asylum and Arkham City.

 

batman_return_arkham_leak.jpg

 

Viesa, bet dar ne oficialu. Jeigu data nemeluoja, uz menesio sulauksime Batman dalies i kuria ieis dvi pirmos Batman dalis  Aisku jos bus naujoms konsolems skirtos. Su visais DLC. Apie PC versija kol kas jokiu ziniu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei jau darė tokį dalyką, geriau būtų sudėję visą trilogiją iš old gen, o geriausia visas dalis, o dabar kažkaip nežinau. Nelabai verta.

Redagavo Batista

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei jau darė tokį dalyką, geriau būtų sudėję visą trilogiją iš old gen, o geriausia visas dalis, o dabar kažkaip nežinau. Nelabai verta.

Tai kad dar metai kaip išėjęs tik trečias, o tas Origins buvo gan nykus ir realiai ne Rocksteady kurtas, kokybe nė iš toli neprilygsta anom trim dalim tai... :) Na bet bent šiti du bus su visais dlc ir 60fps turbūt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pritariu, kad kai kuria panasu dalyka galetu itraukti 3 dalis ir sumesti visus DLC. Biski abidna tik tiem zmonem, kurie pirko ir zaidimus ir DLC atskirai. Tiesa sakant nezinau ar DLC reikia pirkti ar duoda turint zaidima.. Anyway.. Manau tokie dalykai labiau tinka tiems, kurie turi ir nauja konsole ir nezaide zaidimo. Man ar PS3 vaizdas ar PS4 vaizdas kazkaip.. Nesu as jau tas, kuris losia po du kartus. Na, retas atvejis.. Bet pagrazejusi grafika ne faktorius.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo manau jeigu nežaidęs esi pirmų dviejų dalių, tai why not. Bet šiuo metu manau, kad daug tokių nėra, tai būtų geriau atsižvelgę į žmones, kuriem patiko visa serija. O dėl origins, kad ir prasčiausiai vertinama, tai vis vien serijos dalis, kaip sako iš dainos neišmesi žodžių, juo labiau nebuvo jis blogas. Aš asmeniškai jei būtų viskas sumesta į vieną diską, bučiau su laiku ir kainos kritimu pasiėmęs manau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo manau jeigu nežaidęs esi pirmų dviejų dalių, tai why not. Bet šiuo metu manau, kad daug tokių nėra, tai būtų geriau atsižvelgę į žmones, kuriem patiko visa serija. O dėl origins, kad ir prasčiausiai vertinama, tai vis vien serijos dalis, kaip sako iš dainos neišmesi žodžių, juo labiau nebuvo jis blogas. Aš asmeniškai jei būtų viskas sumesta į vieną diską, bučiau su laiku ir kainos kritimu pasiėmęs manau.

 

Patikėk, nežaidusių batmano žaidimų tikrai yra, lygiai taip pat kaip ir nemačiusių Nolan'o Batman trilogijos, dėl visokiausių tiek rimtų tiek idiotiškų priežasčių.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Patikėk, nežaidusių batmano žaidimų tikrai yra, lygiai taip pat kaip ir nemačiusių Nolan'o Batman trilogijos, dėl visokiausių tiek rimtų tiek idiotiškų priežasčių.

xaxa :D tikrai, kad ivairiu situaciju buna. Jeigu kalbeti apie filmus tai taip. Bet apie zaidimus negaliu to paties pasakyti. Kazkaip.. Nezinau.. Man asmeniskai ateina kazkoks ar tai momentas ar noras zaisti zaidimus. Pvz., dabar bumas del Uncharted, bet mas asmeniskai kazkaip pavydas negrabalioja del to. Zinau, kad po kazkurio laiko suzaisiu. Zaidimuose galiojimo datos nera. Tas pats ir su Batmano dalimis. Kazkaip dar nera noro pirmu daliu isbandyti nors ir yra tos dalis pas mane.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man žaidimai žiauriai patinka, kovos sitema kad ir tokia pati išliko bet vis dar smagu muštis, buvau gal dvi dalis perėjęs, o filmų nematęs nei vieno. :D Net su draugu kalbėdavau, ir sakau ale aš batman žaidimų "fanas" o filmų nemtęs, po kiek laiko visą trilogiją peržiūrėjau savaitės bėgį... :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Iš filmų, tai labiausiai kur džokeris buvo, bet taip tai visi filmai patiko. Žaidimai man visi geri. Remake batmano tikrai neičiau, nes platinų sunkumas, gana neblogas, o prisiminus tuos combat chalange dar ir dabar be keiksmažodžių neapsieinama... :D

Redagavo Agnusas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Iš filmų, tai labiausiai kur džokeris buvo, bet taip tai visi filmai patiko. Žaidimai man visi geri. Remake batmano tikrai neičiau, nes platinų sunkumas, gana neblogas, o prisiminus tuos combat chalange dar ir dabar be keiksmažodžių neapsieinama... :D

Asylum tikrai nėra sunki platina, aišku teko gidus žiūrėt, ir baisiai užsiknisau su paskutiniais porą combat challenge, bet realiai gan smagiai ir kiek aš ten užtrukau, 30-40 valandų gal, bet buvo gan malonu, o ne kažkoks baisus grind'as, kaip būna kituose žaidimuose kur reikia platiną norint surinkt arba kelis šimtus valandų žaist arba grynai kažką monotoniško daryt, čia tiesiog pereit geimą du kartus mėgaujantis ir challenges, nežinau kaip antra dalis. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na taip grindo nėra, bet pamenu iš pirmos dalies, kažkuriam chalange buvo kad turi spėti iškapoti visus, surinkti tam tikrą kiekį taškų nes kitaip elektrą paleidžia grindimis, tai ten keikiau susiriesdamas, nes keletą kartų buvo kad liko vienas, jau taškų turiu pakankami, nespėju užmušti ir elektrą paleidžia... Antra dalis taip pat ten viskas, bet lyg chalange lengviau buvo, arba gal kad jau kovos sistemą atkalęs buvau. Origins  su MP žiauriai durna, nes online beveik negyvas, reikia lvl užkelti, ir dar pora toki trop durnų kad šakės... jeigu grindinom 8 žmonės, nes kitaip neina, reikėjo užmušti skirtingus priešus skirtingais būdais, kas normaliai žaidžiant neįmanoma :) Nes MP veikia taip, 4vs4 ir būna atskirai Batman su Robin, tai kad gauti trofą, būni batmanu ir turi visus tuos kitus 8 žmones užmušti skirtingais būdais... :D

Redagavo Agnusas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na taip grindo nėra, bet pamenu iš pirmos dalies, kažkuriam chalange buvo kad turi spėti iškapoti visus, surinkti tam tikrą kiekį taškų nes kitaip elektrą paleidžia grindimis, tai ten keikiau susiriesdamas, nes keletą kartų buvo kad liko vienas, jau taškų turiu pakankami, nespėju užmušti ir elektrą paleidžia... Antra dalis taip pat ten viskas, bet lyg chalange lengviau buvo, arba gal kad jau kovos sistemą atkalęs buvau. Origins  su MP žiauriai durna, nes online beveik negyvas, reikia lvl užkelti, ir dar pora toki trop durnų kad šakės... jeigu grindinom 8 žmonės, nes kitaip neina, reikėjo užmušti skirtingus priešus skirtingais būdais, kas normaliai žaidžiant neįmanoma :) Nes MP veikia taip, 4vs4 ir būna atskirai Batman su Robin, tai kad gauti trofą, būni batmanu ir turi visus tuos kitus 8 žmones užmušti skirtingais būdais... :D

Su ta elektra ir buvo daugiausiai vargo, bet per porą dienų paimiau. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.