narkata

The Fate Of the Furious 8 (2017) Vin Diesel / Jason Statham / Dwayne Johnson

Rekomenduojami pranešimai

Visai neblogai sakyciau. Kazkas naujo. Aisku turbut bus ir kosmoso kazkiek.

 

---

 

Holivudo gražuoliukas Scottas Eastwoodas prisijungė prie „Greitų ir įsiutusių“ komandos

 

scottas-eastwoodas-570d00d80f9dd.jpg

 

Holivudo legendos Clinto Eastwoodo (85 m.) sūnus Scottas Eastwoodas (30 m.) prisijungė prie „Greitų ir įsiutusių“ aktorių komandos.

Jauniausias Clinto Eastwoodo sūnus (keturiais „Oskarais“ apdovanotas Holivudo aktorius ir režisierius taip pat turi 47-erių sūnų ir penkias dukras) apie tai, kad vaidins aštuntojoje „Greitų ir įsiutusių“ dalyje pranešė pats savo „Instagram“ paskyroje.
Taip pat skaitykite:

Nors gerbėjai iš karto pastebėjo, kad Scottas Eastwoodas yra panašus į 2013-aisiais žuvusį vieną iš pagrindinių „Greitų ir įsiutusių“ aktorių Paulą Walkerį, tačiau aktorius iš karto užbėgo spekuliacijoms už akių ir pranešė, kad jis įkūnys visiškai naują personažą.

„Sunku žodžiais nusakyti, kaip džiaugiuosi dėl naujosios „Greitų ir įsiutusių“ dalies. Man ši filmų serija yra daugiau nei franšizė, tai palikimas. Tie puikūs aktoriai, kurie kartu jau taip seniai, tapo šeima. Aš laukiu nesulaukiu, kada galėsiu prisijungti, – rašė Scottas Eastwoodas. – Dar negaliu atskleisti per daug, bet aš vaidinsiu naują herojų, kuris filme bendradarbiauja su Kurtu Russellu, o tai yra neįtikėtina, nes Kurtas buvo mano absoliutus vaikystės herojus. Nekantrauju ko nors išmokti iš tokio originalaus ir šaunaus vyruko.“

Be to, Scottas Eastwoodas tuo pačiu ir atidavė pagarbą Paului Walkeriui, kuris buvo geras jo draugas.

„Paulas buvo geras mano draugas. Mes čiuoždavom banglentėmis kartu, keliaudavome kartu, ir jis buvo pavyzdinė ir įkvepianti figūra mano gyvenime kai buvau jaunesnis. Toks jis ir tebėra. Man jis buvo tarsi vyresnis brolis. Turėti galimybę prisidėti prie „Greitų ir įsiutusių“ istorijos, Paulo istorijos, ir „Greitų ir įsiutusių“ šeimos, man yra tarsi svajonės išsipildymas. Paulai – priversiu tave didžiuotis“, – rašė jis.

„Greitų ir įsiutusių“ dalis kino teatrus pasieks – 2017-ųjų balandžio 14-ąją.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Rimtai kiek ten pas juos "the last ride" bus, vis last ridina ir vis nauja dalis, spėju šioje dalyje jau ir kosmose kausis :chan:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kad geri tie ff kotais vis geriau ir geriau pavaro, aišku fantastikos yra bet gerai padarytas būna, aš už kad ir toliau kurtu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš dėl veiksmo daugiau žiūriu tokius filmus, kad geri būna kokie 1-2 filmai į metus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai ir man visai patinka pažiūrėt tuos filmus, bet jei Dyzelis dar kartą pasakys one last ride, tai gal geriau tegu nekuria, čia jau kaip pasityčiojimas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neziurejau paskutines delies vien del to, kad per daug jau nusivaziavo serija.

Redagavo Lonsdale

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neziurejau paskutines delies vien del to, kad per daug jau nusivaziavo serija.

Žiauru, o filmas gal patiktu geriau pabandyti pažiūrėti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jo man jau labiau patiko need for speed filmas. nes jokio action ir saudymo ir tiesiog pure racing. siaip apie tai ir buvo pirmos FF dalys. paskutines dalys tapo kazkokiu tai italisku apiplesimu maisytu su daug veiksmo ir snukiu dauzymo. masinos ten tik taip jau tarp kitko rodomos. o dabar serija jau vaziuos tiesiog ant savo vardo . 


aisku nieko tokio praeita dali aisku ziurejau kine , bet tiesiog kaip veiksmo filma.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau tie zodziai kaip vizitine kortele pasidare negu realybe kazkokia atspindintis. Cia panasiai kaip Svarco: i'll be back. :D O siaip tai tegul kuria. Tik maziau galetu buti fantastikos ir daugiau visko is pirmos, antros, tokio drift daliu. Prie saknu labiau. Manau kol bus gyvas tiuningas, masinos, driftas tol ir filmas bus kuriamas. O ypac kai nauji aktoriai pasirodo ir toliau viska tesia.

 

NFS visai nieko. Pusiau ir patiko. Bet aktorius pagal mane buvo tikrai ne tas parinktas. Nebutu tas atvejis kai daroma is zaidimo i filma.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau tie zodziai kaip vizitine kortele pasidare negu realybe kazkokia atspindintis. Cia panasiai kaip Svarco: i'll be back. :D O siaip tai tegul kuria. Tik maziau galetu buti fantastikos ir daugiau visko is pirmos, antros, tokio drift daliu. Prie saknu labiau. Manau kol bus gyvas tiuningas, masinos, driftas tol ir filmas bus kuriamas. O ypac kai nauji aktoriai pasirodo ir toliau viska tesia.

 

NFS visai nieko. Pusiau ir patiko. Bet aktorius pagal mane buvo tikrai ne tas parinktas. Nebutu tas atvejis kai daroma is zaidimo i filma.

Man irgi NFS aktorius nepatiko...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

įdomus trailer , bet ir keista kad kad Dominikas perėjo į kita puse, tikrai bus priežastis kodėl 


O šiaip filmui jau netinka tas pavadinimas FF, nes tikrai jau čia action filmas su mašinom, tankais ir t.t.
Bet FF vardas tiesiog garsus yra 

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.