Rekomenduojami pranešimai

Pipec prajuokino tiek tekstas tiek pats video. :D Ypac tos dalis, kad demo sukure, ir kad jokio zaidimo nera. :D Gerai butu jeigu taip developeriai i fanus ziuretu :D

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia kaip suprantu paskutinė dalis bus. Žiūrėjau google - tikrai veikėjai bus nauji. Buvo sakyta, jog Resident Evil 7 bus paskutinė francizės dalis. O tada kur dingo tas paskleistas The War Ends Now? :D Keista šiek tiek. Paskutinį žaidimą sukūrė visiškai nesiremiant sena istorija. Nebent ketina dar vieną kurti, kas yra labai abejotina. Buvo žadėta sugražinti visus pagrindinius veikėjus į paskutinį žaidimą. Dėja viską pakeitė. Čia mano nuomonė, bet taip man ne kaip atrodo :/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia kaip suprantu paskutinė dalis bus. Žiūrėjau google - tikrai veikėjai bus nauji. Buvo sakyta, jog Resident Evil 7 bus paskutinė francizės dalis. O tada kur dingo tas paskleistas The War Ends Now? :D Keista šiek tiek. Paskutinį žaidimą sukūrė visiškai nesiremiant sena istorija. Nebent ketina dar vieną kurti, kas yra labai abejotina. Buvo žadėta sugražinti visus pagrindinius veikėjus į paskutinį žaidimą. Dėja viską pakeitė. Čia mano nuomonė, bet taip man ne kaip atrodo :/

Įš kur čia trauki toki info????? Šaltini prašyčiau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad su tokia vizija manau ir taip i bankrota keliaus su situ zaidimu. Geriau atiduotu Activision, o ta sujungusi su COD padarytu zombius skraidancius kosmose. :D

 

Jeigu rimciau, net neturiu nuomones apie nauja dali ir jeigu pristatymas bus toks pat kaip ir zaidimas. Manau tai yra geriau negu kurti raccoon city ar RE 6. Aisku man vistiek iki smegenu krastu nesuprantama kodel negalima sukurti kazka tokio kaip buvo RE1 dalis. Mini istorija, namas ir siaubas. Jeigu vienu momentu butu dave Remasterinta RE 1 ir nauja RE7, kad nezaides, imtu RE1. O tada ir reiktu CapComui pagalvoti KODEL..Nezinau ka jie ten masto ir i kokia zmoniu grupe taikosi. Niekas nesako, kad naujoves blogai. Bet jeigu zmonem patinka senos dalis, RE4 vadinasi buvo kazkas gerai padaryta.

 

Butu Kojima gautume ir zaidima. Pasakytu, kad kurk pagal senus zaidimus ta ir gautume visai kitame popierelyje. Na, bet dar reikia palaukti. Kad kazka parode tai nereiskia, kad kazka ir kuria.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai jug kuria RE2 remake, vien dėl to jog žmonės to nori, jog RE Remake išleistas ant naujų konsolių sumušė rekordinius pardavimus. Kuria visiškai kitokį RE 7, sukūrė Umbrella Corps. Mano galva viskas yra daugiau nei puiku, jug ne 1995 metai, kai Resident Evil buvo tik ekspermentas, Resident Evil yra vienas iš didžiausių brand'ų žaidimų pasaulyje, pirma darom verslas o ne galvojama apie kažkieno norus ir t.t. Nei viena kita kompanija nedirba su savo brandu taip stipriai ir nepasiūlo tokios įvairovės. Teks priprasti jog su šiuo vardu atkeliaus ir daug šūdo ir kažkiek gėrio.

Redagavo Dowydas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nuvylė nevaikiškai... 

 

kažkaip tikėjausi šį kartą iš Capcom kažko originalesnio, o atrodo, kad bus tiesiog dar vienas madingas horror FPS.

 

nors kūrėjai kalba, kad bus combat ir item management:

http://www.ign.com/videos/2016/08/17/resident-evil-7-developer-interview-ign-live-gamescom-2016

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nuvylė nevaikiškai... 

 

kažkaip tikėjausi šį kartą iš Capcom kažko originalesnio, o atrodo, kad bus tiesiog dar vienas madingas horror FPS.

 

nors kūrėjai kalba, kad bus combat ir item management:

http://www.ign.com/videos/2016/08/17/resident-evil-7-developer-interview-ign-live-gamescom-2016

O tai ko jūs tikėjotės? Dar vieno Third person action shooter'io?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tikrai slėpynių mažiausiai tikėjausi. bendrai FPS idėja man patiko ir džiaugiausi, kai tik pasirodė demo dėl survival sugrįžimo. kita vertus, niekad nesižavėjau nei outlast nei soma ir pan. skonio reikalas. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.